Intercommunale Sociale du Brabant wallon
0200.362.408 · rovalta.com · 08/11/2026
Intercommunale Sociale du Brabant wallon
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOIntercommunale Sociale du Brabant wallon is een Coöperatieve vennootschap opgericht in 1968. De hoofdactiviteit is: Kinderdagverblijven en crèches. De zetel is gevestigd in Rixensart. Het bedrijf telt gemiddeld 225,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0200.362.408
- Oprichting
- 01/01/1968
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Cerf 200
1332 Rixensart · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 983 534,59 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 225,3 ETP
Financiën
Bron · NBB, 40 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 1,9 M € | -0.5% | 1,9 M € | +8.5% | 1,7 M € | +14.7% | 1,5 M € | +13.0% | 1,3 M € |
| EBITDA | 377,1 k € | -10.7% | 422,1 k € | -25.6% | 566,9 k € | +94.1% | 292,1 k € | +19.4% | 244,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 323,8 k € | +37.0% | 236,3 k € | -56.6% | 544,9 k € | +112% | 256,6 k € | +14.1% | 224,9 k € |
| Nettoresultaat | 338,7 k € | +36.0% | 249,1 k € | -54.7% | 550 k € | +110% | 262,3 k € | +14.5% | 229 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,3 M € | +17.5% | 1,9 M € | +14.8% | 1,7 M € | +48.4% | 1,1 M € | +28.2% | 885 k € |
| Balanstotaal | 4,1 M € | +10.4% | 3,7 M € | +19.1% | 3,1 M € | +22.4% | 2,6 M € | +10.7% | 2,3 M € |
| Liquide middelen | 2,1 M € | +83.4% | 1,2 M € | -16.8% | 1,4 M € | +110% | 660,4 k € | +62.1% | 407,3 k € |
| Schulden | 1,5 M € | -3.4% | 1,5 M € | +15.0% | 1,3 M € | +0.9% | 1,3 M € | -2.4% | 1,3 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 225,3 ETP | -1.5% | 228,8 ETP | +0.2% | 228,4 ETP | +5.6% | 216,3 ETP | -2.7% | 222,3 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/202521 actief · 101 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Agathe DESTAT | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Anne-Marie ADAM | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Bernard DE RO | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Gilles AGOSTI | Voorzitter van de Raad van Bestuursinds 24/06/2025 | ||
Julie DAMS | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Laurie SEMAILLE | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Marie-Céline CHENOY | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Nadia SALPETIER | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Raphaël SZUMA | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Ravi MISRA | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Séverine OLEFFE | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Emmanuel BURTON | Bestuurdersinds 13/01/2025 | ||
Sophie AGAPITOS | Bestuurdersinds 13/01/2025Mandaat25/06/2019 → jaarrekening 2020beëindigdOndervoorzitter van de Raad van Bestuur25/06/2019 → 21/06/2021beëindigd | ||
Arthur LAMBERT | Bestuurdersinds 08/12/2021 | ||
Carl CAMBRON | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
CEDRIC VERTE | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
FRANCOISE PEETERBROECK | Bestuurdersinds 24/06/2013 | ||
GAETAN PIRART | Bestuurdersinds 20/12/2017 | ||
Joseph TORDOIR | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
STEPHANIE BURY | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
CAROLE GHIOT | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2024 | ||
COLETTE PREVOST | Bestuurder21/06/2021 → jaarrekening 2023 | ||
ROBIN PERPETE | Bestuurder14/12/2020 → jaarrekening 2024 | ||
ROBIN PERPETE | Bestuurder14/12/2020 → jaarrekening 2023 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue du Cerf 200 1332 Rixensart| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ALTESIA FINANCE● Actief | 0507.839.738 |
ALTESIA GROUP● Actief | 1005.833.679 |
ALTESIA HR● Actief | 1032.904.302 |
Altesia Procurement● Actief | 0732.968.325 |
Altesia Tax and Accounting● Actief | 0792.753.086 |
| 0408.942.496 | |
| 0542.804.971 | |
LYNCOM● Actief | 0469.769.812 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/06/2026 | 23/07/2025 | 28/06/2024 | 27/06/2023 | 08/07/2022 | 24/06/2021 |
| Algemene vergadering | 24/06/2026 | 24/06/2025 | 24/06/2024 | 19/06/2023 | 29/06/2022 | 21/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 40 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 24/06/2026 | 26/06/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 24/06/2025 | 23/07/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 24/06/2024 | 28/06/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 19/06/2023 | 27/06/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 29/06/2022 | 08/07/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 21/06/2021 | 24/06/2021 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 03/09/2020 | 07/09/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 25/06/2019 | 02/07/2019 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 20/06/2018 | 26/06/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 26/06/2017 | 11/07/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 27/06/2016 | 30/06/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 24/06/2015 | 01/07/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 12/06/2014 | 08/07/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 24/06/2013 | 23/07/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 20/06/2012 | 21/06/2012 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 22/06/2011 | 19/07/2011 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 28/06/2010 | 29/06/2010 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 29/06/2009 | 08/07/2009 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2007 | 18/06/2008 | 02/07/2008 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2006 | 25/06/2007 | 29/06/2007 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2005 | 26/06/2006 | 14/08/2006 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2004 | 29/06/2005 | 05/07/2005 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2003 | 19/11/2004 | 26/11/2004 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2002 | 25/06/2003 | 14/08/2003 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/202521 actief · 101 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Agathe DESTAT | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Anne-Marie ADAM | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Bernard DE RO | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Gilles AGOSTI | Voorzitter van de Raad van Bestuursinds 24/06/2025 | ||
Julie DAMS | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Laurie SEMAILLE | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Marie-Céline CHENOY | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Nadia SALPETIER | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Raphaël SZUMA | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Ravi MISRA | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Séverine OLEFFE | Bestuurdersinds 24/06/2025 | ||
Emmanuel BURTON | Bestuurdersinds 13/01/2025 | ||
Sophie AGAPITOS | Bestuurdersinds 13/01/2025Mandaat25/06/2019 → jaarrekening 2020beëindigdOndervoorzitter van de Raad van Bestuur25/06/2019 → 21/06/2021beëindigd | ||
Arthur LAMBERT | Bestuurdersinds 08/12/2021 | ||
Carl CAMBRON | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
CEDRIC VERTE | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
FRANCOISE PEETERBROECK | Bestuurdersinds 24/06/2013 | ||
GAETAN PIRART | Bestuurdersinds 20/12/2017 | ||
Joseph TORDOIR | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
STEPHANIE BURY | Bestuurdersinds 25/06/2019 | ||
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
CAROLE GHIOT | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2024 | ||
COLETTE PREVOST | Bestuurder21/06/2021 → jaarrekening 2023 | ||
ROBIN PERPETE | Bestuurder14/12/2020 → jaarrekening 2024 | ||
ROBIN PERPETE | Bestuurder14/12/2020 → jaarrekening 2023 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen04/08/2026désignation - réviseur d'entreprise
- Mandaten19/12/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten22/07/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten11/03/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen23/12/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten19/06/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten13/02/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE
- Mandaten19/07/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue du Cerf 200, 1332 GenvalHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00214804 |
| Rue de Gembloux 2, 1450 Chastre | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20179356 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Intercommunale Sociale du Brabant wallonHuidig | KBO | |
| INTERCOMMUNALE SOCIALE DU BRABANT WALLON (ISBW) | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00214804 |
| INTERCOMMUNALE SOCIALE DU BRABANT WALLON | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00297694 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025338,7 k €↑
- 2025NaamswijzigingINTERCOMMUNALE SOCIALE DU BRABANT WALLON (ISBW)
- 2024Jaarrekening 2024249,1 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023550 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022262,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021229 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-226 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-192,9 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018-94,9 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017
- 2016Jaarrekening 2016207,5 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015308,1 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014144,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-8 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-79 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-13,9 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-91,1 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-208,4 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008-119,5 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-338,5 k €↑
- 2006Jaarrekening 2006-553,5 k €
- 01/01/1968OprichtingCoöperatieve vennootschap