Les Pharmacies Réunies
0403.082.213 · rovalta.com · 08/11/2026
Les Pharmacies Réunies
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOLes Pharmacies Réunies is een Naamloze vennootschap opgericht in 1968. De hoofdactiviteit is: Detailhandel in farmaceutische producten. De zetel is gevestigd in Frameries.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0403.082.213
- Oprichting
- 01/01/1968
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue Montavaux 155
7080 Frameries · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 61 973,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (1)
- 313
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 22,1 k € | +1.1% | 21,8 k € | -0.8% | 22 k € | -59.4% | 54,2 k € | +45.0% | 37,4 k € |
| EBITDA | 21,7 k € | +1.1% | 21,5 k € | +7.4% | 20 k € | -33.2% | 29,9 k € | +54.8% | 19,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 21,7 k € | +1.1% | 21,5 k € | +7.4% | 20 k € | -33.2% | 29,9 k € | +54.8% | 19,3 k € |
| Nettoresultaat | 19,1 k € | +9.6% | 17,4 k € | +17.4% | 14,8 k € | -33.0% | 22,1 k € | +54.0% | 14,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 139 k € | -62.4% | 370 k € | +4.9% | 352,5 k € | +4.4% | 337,7 k € | +7.0% | 315,6 k € |
| Balanstotaal | 390 k € | +5.2% | 370,8 k € | +4.9% | 353,5 k € | +4.0% | 339,9 k € | +6.0% | 320,7 k € |
| Liquide middelen | 388,8 k € | +4.9% | 370,5 k € | +4.9% | 353,1 k € | +4.0% | 339,5 k € | +6.3% | 319,4 k € |
| Schulden | 251 k € | +27940% | 895 € | -7.1% | 963 € | -56.8% | 2,2 k € | -56.7% | 5,1 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | 0,6 ETP | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
FINPHARMA SA | Bestuurder18/03/2022 → 17/03/2028 | ||
| Gedelegeerd bestuurder18/03/2022 → 17/03/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder06/10/2016 → 06/10/2022 | |||
PIERRE-PASCAL HECQ | Gedelegeerd bestuurder06/10/2016 → 06/10/2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue Montavaux 155 7080 Frameries| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ASSCOT● Actief | 0447.778.625 |
ATRIUM MANAGEMENT● Actief | 0478.169.913 |
BEPHAR● Actief | 0450.260.538 |
EVRAS● Actief | 0417.723.174 |
FARMIMMO● Actief | 0429.198.175 |
FELIX PHARMA● Actief | 0477.939.091 |
| 0443.155.782 | |
Immobilière Général Léman● Actief | 0403.358.761 |
IMMOBILIERE PRIMA● Actief | 0466.956.812 |
IMMOBILIERE SAINT GEORGES● Actief | 0435.700.442 |
OBIPHAR● Actief | 0878.100.418 |
PHARMACIE ANDROMEDE● Actief | 0882.318.631 |
PHARMACIE CLAERHOUT● Actief | 0423.162.203 |
Pharmacie de la Chasse Royale● Actief | 0867.368.654 |
PHARMACIE DE LA PLACE DE GHLIN● Actief | 0842.900.009 |
PHARMACIE FAIDHERBE● Actief | 0479.179.208 |
Pharmacie Grenez - Seeuws● Actief | 0419.745.130 |
PHARMACIE RONDEAU● Actief | 0447.088.737 |
PHARMACIE SCHNEIDER - DEPOUHON● Actief | 0439.400.397 |
PHARMANET● Actief | 0426.485.640 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 18 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/06/2026 | 25/07/2025 | 06/08/2024 | 22/08/2023 | 14/12/2021 | 09/12/2020 |
| Algemene vergadering | 26/06/2026 | 27/06/2025 | 28/06/2024 | 30/06/2023 | 07/10/2021 | 01/10/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 26/06/2026 | 30/06/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 25/07/2025 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 06/08/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 22/08/2023 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 07/10/2021 | 14/12/2021 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 01/10/2020 | 09/12/2020 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 03/10/2019 | 20/11/2019 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2018 | 04/10/2018 | 05/11/2018 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2017 | 05/10/2017 | 29/11/2017 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 06/10/2016 | 15/11/2016 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 01/10/2015 | 20/11/2015 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 02/10/2014 | 27/11/2014 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 03/10/2013 | 11/12/2013 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 04/10/2012 | 29/01/2013 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2011 | 06/10/2011 | 20/01/2012 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2010 | 20/11/2010 | 22/11/2010 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2009 | 24/10/2009 | 10/11/2009 | Frans | |
| Verkort modelCorrectie | 30/06/2008 | 25/10/2008 | 07/09/2009 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2008 | 25/10/2008 | 31/10/2008 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2007 | 20/10/2007 | 06/11/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
FINPHARMA SA | Bestuurder18/03/2022 → 17/03/2028 | ||
| Gedelegeerd bestuurder18/03/2022 → 17/03/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder06/10/2016 → 06/10/2022 | |||
PIERRE-PASCAL HECQ | Gedelegeerd bestuurder06/10/2016 → 06/10/2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten29/11/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten10/05/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS - ASSEMBLEE GENERALE - ANNEE COMPTABLE - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten08/03/2017Renouvellement des mandats d'administrateurs et de
- Diversen29/10/2013STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten23/02/2012DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten27/05/2011SIEGE SOCIAL - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten11/02/2011DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten16/11/2009Reconduction de mandats
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue Montavaux 155, 7080 FrameriesHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243244 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Les Pharmacies RéuniesHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243244 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202519,1 k €↑
- 2024Jaarrekening 202417,4 k €↑
- 2023Jaarrekening 202314,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 202222,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 202114,4 k €↓
- 2020Jaarrekening 202014,4 k €↑
- 2019Jaarrekening 201914 k €↑
- 2018Jaarrekening 201813,9 k €↑
- 2017Jaarrekening 201713,7 k €↓
- 2016Jaarrekening 201624,6 k €↓
- 2015Jaarrekening 201525,5 k €↑
- 2014Jaarrekening 201419,5 k €↓
- 2013Jaarrekening 201321 k €↓
- 2012Jaarrekening 201222,7 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-9,5 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-5,9 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-7,6 k €↓
- 2008Jaarrekening 20088,2 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-23,5 k €
- 01/01/1968OprichtingNaamloze vennootschap