Copersol
0403.409.241 · rovalta.com · 06/11/2026
Copersol
Onderneming — Vrijwillige ontbinding - vereffening.
Boekjaar 2023 · Afgesloten op 31/12/2023
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCopersol is een Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid opgericht in 1966. De hoofdactiviteit is: Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. De zetel is gevestigd in Bruxelles.
- Juridische situatie
- Vrijwillige ontbinding - vereffening
- KBO-nr. / BTW
- BE 0403.409.241
- Oprichting
- 20/12/1966
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Ransbeek 310
1120 Bruxelles · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 67 081,97 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2023
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | -8,9 k € | -760% | 1,3 k € | -15.6% | 1,6 k € | -28.3% | 2,2 k € | +83.3% | 1,2 k € |
| EBITDA | -9,3 k € | -1027% | 1 k € | -16.6% | 1,2 k € | -35.6% | 1,9 k € | +115% | 867,9 € |
| Bedrijfsresultaat | -13,9 k € | -1492% | 1 k € | -16.6% | 1,2 k € | -35.6% | 1,9 k € | +115% | 867,9 € |
| Nettoresultaat | -14 k € | -2238% | 654,8 € | -19.9% | 817,1 € | -38.1% | 1,3 k € | +238% | 391,1 € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 79,4 k € | -15.0% | 93,4 k € | +0.7% | 92,7 k € | +0.9% | 91,9 k € | +1.5% | 90,6 k € |
| Balanstotaal | 84 k € | -11.1% | 94,5 k € | +0.7% | 93,9 k € | -0.2% | 94 k € | +1.6% | 92,5 k € |
| Liquide middelen | 84 k € | -8.3% | 91,6 k € | +1.0% | 90,7 k € | +0.7% | 90,1 k € | +1.7% | 88,6 k € |
| Schulden | – | 1,2 k € | +1.3% | 1,1 k € | -47.3% | 2,2 k € | +10.4% | 2 k € | |
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20238 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Didier GRANDFILS | Bestuurdersinds 14/06/2007Gedelegeerd bestuurder14/06/2007 → jaarrekening 2008beëindigd | ||
Marie-Jeanne TALLIER | Bestuurdersinds 13/05/2013 | ||
Raymond SINON | Bestuurdersinds 14/06/2007 | ||
Yves SIMONS | Bestuurdersinds 14/06/2007 | ||
Freddy DETRY | Bestuurdersinds 20/09/2006 | ||
Chantal CLINCKART | Bestuurdersinds 15/06/2008 | ||
Christiane VAN RUMST | Bestuurdersinds 27/05/2005 | ||
François DECHEF | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nadine MERTENS | Voorzitter van de Raad van Bestuurvermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Raoul COUTELLIER | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Stéphane GOCHARD | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Edmond BAECK | Bestuurder06/06/2011 → jaarrekening 2012 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue de Ransbeek 310 1120 Bruxelles| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BASF INTEROX H202 PRODUCTION● Actief | 0880.410.503 |
Fonds Hannon● Actief | 0410.696.812 |
Hestia● Actief | 0413.879.402 |
INEOS BELGIUM HOLDCO● Actief | 0871.523.521 |
INEOS ENERGY TRADING EUROPE● Actief | 1012.244.587 |
INEOS Pigments Europe Sales● Actief | 0728.808.609 |
INEOS SALES BELGIUM● Actief | 0871.522.234 |
INEOS SERVICES BELGIUM● Actief | 0871.521.046 |
INEOS SOLVENTS BELGIUM● Actief | 0637.749.858 |
PS-Solutions● Actief | 1030.762.283 |
Société de gestion Mâle Plume● Actief | 0893.290.420 |
SOLVAY● Actief | 0403.091.220 |
SOLVAY CHEMICALS INTERNATIONAL● Actief | 0406.804.736 |
SOLVAY CHIMIE● Actief | 0408.249.541 |
Solvay Group - Pillar 2● Actief | 1012.062.465 |
SOLVAY PHARMACEUTICALS SA● Actief | 0877.542.370 |
SOLVAY STOCK OPTION MANAGEMENT● Actief | 0882.759.287 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 | 01/01/2018 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 | 31/12/2018 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/08/2024 | 28/07/2023 | 27/07/2022 | 31/08/2021 | 28/05/2021 | 29/08/2019 |
| Algemene vergadering | 26/01/2024 | 12/06/2023 | 19/05/2022 | 30/06/2021 | 20/05/2021 | 25/06/2019 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2023 | 26/01/2024 | 30/08/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 12/06/2023 | 28/07/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 19/05/2022 | 27/07/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 31/08/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 20/05/2021 | 28/05/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 25/06/2019 | 29/08/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 04/06/2018 | 31/07/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 26/06/2017 | 26/07/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 27/06/2016 | 12/07/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 11/05/2015 | 07/08/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 20/05/2014 | 26/06/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 13/05/2013 | 22/06/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 07/06/2012 | 30/07/2012 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 05/05/2011 | 23/05/2011 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 20/05/2010 | 31/05/2010 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 04/06/2009 | 08/06/2009 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2007 | 05/06/2008 | 16/06/2008 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2006 | 14/06/2007 | 24/07/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20238 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Didier GRANDFILS | Bestuurdersinds 14/06/2007Gedelegeerd bestuurder14/06/2007 → jaarrekening 2008beëindigd | ||
Marie-Jeanne TALLIER | Bestuurdersinds 13/05/2013 | ||
Raymond SINON | Bestuurdersinds 14/06/2007 | ||
Yves SIMONS | Bestuurdersinds 14/06/2007 | ||
Freddy DETRY | Bestuurdersinds 20/09/2006 | ||
Chantal CLINCKART | Bestuurdersinds 15/06/2008 | ||
Christiane VAN RUMST | Bestuurdersinds 27/05/2005 | ||
François DECHEF | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nadine MERTENS | Voorzitter van de Raad van Bestuurvermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Raoul COUTELLIER | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Stéphane GOCHARD | Bestuurdervermeld tot de jaarrekening 2012 | ||
Edmond BAECK | Bestuurder06/06/2011 → jaarrekening 2012 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten27/06/2024RUBRIQUE FIN (CESSATION, ANNULATION CESSATION, NULLITE, CONC, REORGANISATION JUDICIAIRE, ETC...) - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten04/11/2019DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten23/11/2017DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten08/07/2014MANDATS DES ADMINISTRATEURS / NOMINATIONS DEMISSIONS -
- Maatschappelijke zetel12/07/2013CHANGEMENT D'ADRESSE DU SIEGE SOCIAL - MANDATS DES
- Mandaten22/06/2011DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Kapitaal / aandelen08/11/2010CAPITAL, ACTIONS
- Mandaten05/10/2009MANDATS DES ADMINISTRATEURS / NOMINATIONS DEMISSIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Ransbeekstraat 310, 1120 Neder-Over-HeembeekHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00434032 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CopersolHuidig | jaarrekeningen 2007 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00434032 |
Gebeurtenissen
- 2023Jaarrekening 2023-14 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022654,8 €↓
- 2021Jaarrekening 2021817,1 €↓
- 2020Jaarrekening 20201,3 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019391,1 €↓
- 2018Jaarrekening 2018900,5 €↑
- 2017Jaarrekening 2017214,6 €↓
- 2016Jaarrekening 2016971,9 €↑
- 2015Jaarrekening 2015595,7 €↓
- 2014Jaarrekening 20143,8 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-1,3 k €↓
- 2012Jaarrekening 20122,7 k €↓
- 2011Jaarrekening 20113,3 k €↑
- 2010Jaarrekening 20103,1 k €↓
- 2009Jaarrekening 20093,9 k €↓
- 2008Jaarrekening 20086,3 k €↓
- 2007Jaarrekening 20077,7 k €
- 20/12/1966OprichtingCoöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid