Transpico
0404.801.388 · rovalta.com · 07/11/2026
Transpico
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOTranspico is een Naamloze vennootschap opgericht in 1964. De hoofdactiviteit is: Verhuisactiviteiten. De zetel is gevestigd in Niel. Het bedrijf telt gemiddeld 25,8 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0404.801.388
- Oprichting
- 24/04/1964
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Matenstraat 210
2845 Niel · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 25,8 ETP
Paritaire comités (2)
- 140
- 226
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 3,2 M € | -22.4% | 4,2 M € | +7.6% | 3,9 M € | +9.9% | 3,5 M € | +41.7% | 2,5 M € |
| EBITDA | 697,4 k € | -56.6% | 1,6 M € | +34.5% | 1,2 M € | -15.2% | 1,4 M € | +112% | 664,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 264,3 k € | -79.0% | 1,3 M € | +39.2% | 905,8 k € | -22.6% | 1,2 M € | +160% | 450,6 k € |
| Nettoresultaat | 176,6 k € | -80.5% | 903,5 k € | +39.3% | 648,8 k € | -22.7% | 839,5 k € | +157% | 326,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2 M € | -1.2% | 2 M € | +8.2% | 1,9 M € | +22.8% | 1,5 M € | +22.8% | 1,2 M € |
| Balanstotaal | 3,4 M € | -12.9% | 4 M € | +18.0% | 3,4 M € | +9.9% | 3,1 M € | +23.8% | 2,5 M € |
| Liquide middelen | 366,7 k € | -30.0% | 524,1 k € | +46.9% | 356,7 k € | -45.7% | 656,8 k € | +34.1% | 489,9 k € |
| Schulden | 1,4 M € | -25.4% | 1,9 M € | +30.6% | 1,5 M € | -3.1% | 1,5 M € | +25.1% | 1,2 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 25,8 ETP | 0.0% | 25,8 ETP | -6.2% | 27,5 ETP | +8.7% | 25,3 ETP | +2.4% | 24,7 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Lars Voordeckers | Gedelegeerd bestuurdersinds 30/09/2019Bestuurderjaarrekening 2016beëindigd | ||
| Bestuurdersinds 30/09/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dino Naegels | Bestuurder30/09/2019 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Matenstraat 210 2845 Niel| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DE WULLEBEEK● Actief | 0704.838.622 |
PANO● Actief | 0426.891.852 |
RIGGIN● Actief | 0457.424.383 |
TRANSPICO GROEP● Actief | 0567.743.473 |
TRANSPICO INDUMOVE INTERNATIONAL● Actief | 0435.278.689 |
| 0674.997.066 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/09/2026 | 08/09/2025 | 19/09/2024 | 28/09/2023 | 03/10/2022 | 28/09/2021 |
| Algemene vergadering | 01/09/2026 | 18/07/2025 | 03/09/2024 | 05/09/2023 | 06/09/2022 | 07/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 01/09/2026 | 30/09/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2025 | 18/07/2025 | 08/09/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2024 | 03/09/2024 | 19/09/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2023 | 05/09/2023 | 28/09/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2022 | 06/09/2022 | 03/10/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2021 | 07/09/2021 | 28/09/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2020 | 01/09/2020 | 14/09/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2019 | 30/09/2019 | 02/10/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2018 | 04/09/2018 | 11/09/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2017 | 05/09/2017 | 08/09/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2016 | 06/09/2016 | 08/09/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2015 | 01/09/2015 | 17/09/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2014 | 02/09/2014 | 18/11/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2013 | 03/09/2013 | 24/09/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2012 | 04/09/2012 | 18/09/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2011 | 06/09/2011 | 03/11/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2010 | 07/09/2010 | 15/09/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2009 | 01/09/2009 | 21/09/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2008 | 02/09/2008 | 01/10/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2007 | 04/09/2007 | 27/09/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 5 M€ en 10 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Lars Voordeckers | Gedelegeerd bestuurdersinds 30/09/2019Bestuurderjaarrekening 2016beëindigd | ||
| Bestuurdersinds 30/09/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dino Naegels | Bestuurder30/09/2019 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten08/09/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten29/02/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten20/12/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten21/02/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten17/12/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten13/11/2019ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Herstructurering29/10/2019DOEL - KAPITAAL - AANDELEN - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering29/08/2019RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Matenstraat 210, 2845 NielHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00537157 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| TranspicoHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00537157 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 2026176,6 k €↓
- 2025Jaarrekening 2025903,5 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024648,8 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023839,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022326,2 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021-32,5 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020219,1 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019342,5 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018409,3 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016657,4 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015506,8 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014413,5 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013298,7 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012544,6 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011188,8 k €↑
- 2010Jaarrekening 201087 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009320,6 k €
- 24/04/1964OprichtingNaamloze vennootschap