Probisco
0408.453.439 · rovalta.com · 07/11/2026
Probisco
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOProbisco is een Besloten vennootschap opgericht in 1971. De hoofdactiviteit is: Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen. De zetel is gevestigd in Waimes.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0408.453.439
- Oprichting
- 25/06/1971
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- route de G'hâstêr,Ovifat 50
4950 Waimes · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 900,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (1)
- 218
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 2,1 M € | +18.6% | 1,8 M € | -11.0% | 2 M € | +23.9% | 1,6 M € | +25.2% | 1,3 M € |
| EBITDA | 2,1 M € | +18.6% | 1,8 M € | -11.0% | 2 M € | +23.9% | 1,6 M € | +25.3% | 1,3 M € |
| Bedrijfsresultaat | 2 M € | +18.5% | 1,7 M € | -11.5% | 2 M € | +22.6% | 1,6 M € | +25.4% | 1,3 M € |
| Nettoresultaat | 1,6 M € | +19.1% | 1,3 M € | -9.4% | 1,5 M € | +23.0% | 1,2 M € | +32.0% | 914,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 4,3 M € | +23.1% | 3,5 M € | +20.7% | 2,9 M € | +44.4% | 2 M € | +43.8% | 1,4 M € |
| Balanstotaal | 7,6 M € | +19.2% | 6,4 M € | +22.6% | 5,2 M € | +17.2% | 4,4 M € | +16.8% | 3,8 M € |
| Liquide middelen | 1,4 M € | +72.9% | 828,1 k € | -13.2% | 954 k € | +17.9% | 809,1 k € | -3.6% | 839,3 k € |
| Schulden | 3,3 M € | +14.2% | 2,9 M € | +24.5% | 2,3 M € | -5.2% | 2,4 M € | +1.4% | 2,4 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Anita VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Vennootjaarrekening 2022beëindigd | ||
Marc VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Zaakvoerder01/01/1990 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Werner VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Zaakvoerder01/01/1990 → jaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Rudy VAN DYCK | Vennootjaarrekening 2012 |
Andere ondernemingen op dit adres
route de G'hâstêr,Ovifat 50 4950 Waimes| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ART'EAST● Actief | 0737.812.682 |
ARWEM● Actief | 0442.704.832 |
ARWEM FOOD GROUP● Actief | 0897.624.340 |
BOGEVA● Actief | 0666.414.546 |
DIMI● Actief | 0446.037.672 |
IMMO - FAGNES● Actief | 0445.554.157 |
Kingo Finances● Actief | 0672.698.958 |
LE BON SHOP EUPEN● Actief | 0501.656.581 |
LE BON SHOP MALMEDY● Actief | 0696.972.219 |
LE BON WAGON● Actief | 0828.163.531 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 08/06/2026 | 11/06/2025 | 03/06/2024 | 05/06/2023 | 07/06/2022 | 07/06/2021 |
| Algemene vergadering | 06/06/2026 | 07/06/2025 | 01/06/2024 | 03/06/2023 | 04/06/2022 | 05/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 06/06/2026 | 08/06/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 07/06/2025 | 11/06/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 01/06/2024 | 03/06/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 03/06/2023 | 05/06/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 04/06/2022 | 07/06/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 05/06/2021 | 07/06/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 06/06/2020 | 08/06/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 01/06/2019 | 12/06/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 02/06/2018 | 06/06/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 03/06/2017 | 06/06/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 04/06/2016 | 13/06/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 06/06/2015 | 11/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 07/06/2014 | 13/06/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 14/06/2013 | 17/06/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 09/06/2012 | 12/06/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 03/06/2011 | 04/07/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 02/06/2010 | 18/06/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 05/06/2009 | 08/06/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 07/06/2008 | 09/06/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 02/06/2007 | 13/06/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Anita VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Vennootjaarrekening 2022beëindigd | ||
Marc VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Zaakvoerder01/01/1990 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Werner VAN DYCK | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/12/2023Zaakvoerder01/01/1990 → jaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Rudy VAN DYCK | Vennootjaarrekening 2012 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| route de G'hâstêr,Ovifat 50, 4950 WeismesHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00144020 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| ProbiscoHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00144020 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,6 M €↑
- 2024Jaarrekening 20241,3 M €↓
- 2023Jaarrekening 20231,5 M €↑
- 2022Jaarrekening 20221,2 M €↑
- 2021Jaarrekening 2021914,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020925,2 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019775,9 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018693,9 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017634,8 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016904,4 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015769 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014722,6 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013611,2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012427,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011304,4 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010230,9 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009313,5 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008326 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007183,1 k €↓
- 2006Jaarrekening 2006206,1 k €
- 25/06/1971OprichtingBesloten vennootschap