PSP
0418.909.544 · rovalta.com · 08/11/2026
PSP
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 28/02/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPSP is een Besloten vennootschap opgericht in 1978. De hoofdactiviteit is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg. De zetel is gevestigd in Hooglede.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0418.909.544
- Oprichting
- 24/11/1978
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat 6
8830 Hooglede · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 550,00 €
- Laatste rekeningen
- 28/02/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 4 k € | -93.6% | 63,2 k € | -76.0% | 263,1 k € | -59.2% | 644,2 k € | +610% | 90,7 k € |
| EBITDA | 3,9 k € | -93.8% | 63,1 k € | -76.0% | 263 k € | -58.6% | 635,5 k € | +600% | 90,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | 3,9 k € | -93.8% | 63,1 k € | -76.0% | 263 k € | -58.6% | 635,5 k € | +600% | 90,7 k € |
| Nettoresultaat | 2,8 k € | -94.1% | 46,7 k € | -81.3% | 250 k € | -60.6% | 634,8 k € | +600% | 90,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 954,9 k € | +0.3% | 952,1 k € | +5.2% | 905,4 k € | +38.1% | 655,4 k € | +223% | 202,8 k € |
| Balanstotaal | 956,7 k € | +0.3% | 953,5 k € | -34.6% | 1,5 M € | -39.4% | 2,4 M € | +1085% | 202,9 k € |
| Liquide middelen | 33,2 k € | -60.4% | 83,7 k € | +131% | 36,2 k € | -89.8% | 356,3 k € | +389% | 72,8 k € |
| Schulden | 1,8 k € | +29.6% | 1,4 k € | -99.7% | 551,9 k € | -68.4% | 1,7 M € | +2408683% | 72,6 € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 28/02/20261 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 06/12/2010Zaakvoerder06/12/2010 → jaarrekening 2021beëindigdGedelegeerd bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
PATRICK VASTESAEGHER | Zaakvoerder26/11/2010 → jaarrekening 2012 | ||
| Gedelegeerd bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010 | |||
| Bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010 | |||
Patrick Vastesaeger | Zaakvoerderjaarrekening 2017 |
Andere ondernemingen op dit adres
Molenstraat 6 8830 Hooglede| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0719.515.514 | |
HOOGLAND● Actief | 0439.492.449 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/03/2025 | 01/03/2024 | 01/03/2023 | 01/03/2022 | 01/03/2021 | 01/03/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 28/02/2026 | 28/02/2025 | 29/02/2024 | 28/02/2023 | 28/02/2022 | 28/02/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 29/09/2026 | 26/09/2025 | 08/10/2024 | 29/09/2023 | 20/10/2022 | 12/10/2021 |
| Algemene vergadering | 03/08/2026 | 04/08/2025 | 05/08/2024 | 07/08/2023 | 01/08/2022 | 02/08/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 28/02/2026 | 03/08/2026 | 29/09/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2025 | 04/08/2025 | 26/09/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 29/02/2024 | 05/08/2024 | 08/10/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2023 | 07/08/2023 | 29/09/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2022 | 01/08/2022 | 20/10/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 28/02/2021 | 02/08/2021 | 12/10/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 29/02/2020 | 03/08/2020 | 30/09/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 28/02/2019 | 05/08/2019 | 26/09/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 28/02/2018 | 06/08/2018 | 29/08/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2017 | 21/04/2017 | 17/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 29/02/2016 | 01/08/2016 | 13/10/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2015 | 03/08/2015 | 15/09/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2014 | 04/08/2014 | 02/10/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2013 | 05/08/2013 | 07/10/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 29/02/2012 | 06/08/2012 | 11/10/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2011 | 01/08/2011 | 25/10/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2010 | 02/08/2010 | 28/10/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2009 | 03/08/2009 | 22/10/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 29/02/2008 | 04/08/2008 | 29/09/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 28/02/2007 | 06/08/2007 | 21/08/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 28/02/20261 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 06/12/2010Zaakvoerder06/12/2010 → jaarrekening 2021beëindigdGedelegeerd bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
PATRICK VASTESAEGHER | Zaakvoerder26/11/2010 → jaarrekening 2012 | ||
| Gedelegeerd bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010 | |||
| Bestuurder07/08/2006 → jaarrekening 2010 | |||
Patrick Vastesaeger | Zaakvoerderjaarrekening 2017 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten13/02/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - DOEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten11/05/2017MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten20/08/2014ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen11/03/2014DIVERSEN
- Maatschappelijke zetel15/02/2013MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten13/12/2010BENAMING - MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - DOEL - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten16/10/2007ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel10/06/2005MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Molenstraat 6, 8830 HoogledeHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00544281 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PSPHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00544281 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 20262,8 k €↓
- 2025Jaarrekening 202546,7 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024250 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023634,8 k €↑
- 2022Jaarrekening 202290,7 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-1,7 k €↓
- 2019Jaarrekening 201966,8 k €↑
- 2018Jaarrekening 201831,6 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-3,4 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-172,3 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015469,2 k €↑
- 2014Jaarrekening 201486,7 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013238,2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-55,3 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-18,3 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-1 k €↓
- 2009Jaarrekening 20091,1 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-8,3 k €↓
- 2007Jaarrekening 2007-819,5 €
- 24/11/1978OprichtingBesloten vennootschap