EFGECO
0419.376.035 · rovalta.com · 08/11/2026
EFGECO
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOEFGECO is een Naamloze vennootschap opgericht in 1979. De hoofdactiviteit is: Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. De zetel is gevestigd in Fleurus. Het bedrijf telt gemiddeld 16,7 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0419.376.035
- Oprichting
- 09/04/1979
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Sources(FL) 5
6220 Fleurus · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 61 973,38 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 16,7 ETP
Paritaire comités (2)
- 111
- 209
Financiën
Bron · NBB, 21 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 1,2 M € | -8.6% | 1,4 M € | -0.5% | 1,4 M € | +6.7% | 1,3 M € | +15.3% | 1,1 M € |
| EBITDA | 36,9 k € | -37.0% | 58,5 k € | +19.8% | 48,9 k € | -62.2% | 129,2 k € | +576% | 19,1 k € |
| Bedrijfsresultaat | 36,9 k € | -37.0% | 58,5 k € | +19.8% | 48,9 k € | -62.2% | 129,2 k € | +576% | 19,1 k € |
| Nettoresultaat | 23,2 k € | -37.2% | 37 k € | +22.5% | 30,2 k € | -65.0% | 86,3 k € | +1141% | 7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 402,6 k € | +6.1% | 379,3 k € | +10.8% | 342,3 k € | +9.7% | 312,1 k € | +38.2% | 225,7 k € |
| Balanstotaal | 699 k € | +5.9% | 660,2 k € | -10.2% | 735,6 k € | +13.9% | 645,7 k € | +22.3% | 528,2 k € |
| Liquide middelen | 519,4 k € | +171% | 192 k € | +28.6% | 149,3 k € | -69.4% | 488,5 k € | +77.5% | 275,2 k € |
| Schulden | 296,4 k € | +5.5% | 280,9 k € | -28.6% | 393,3 k € | +17.9% | 333,6 k € | +10.3% | 302,4 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 16,7 ETP | -6.2% | 17,8 ETP | -9.2% | 19,6 ETP | +9.5% | 17,9 ETP | -4.3% | 18,7 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2024 | |||
JAMES PERRIEZ | Bestuurder27/11/2017 → 18/05/2029 | ||
SAMUEL PERRIEZ | Bestuurder27/11/2017 → 18/05/2029 | ||
WALTER FELTRIN | Bestuurder27/01/2017 → 18/05/2029Zaakvoerder27/05/2005 → jaarrekening 2008beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Commissaris12/05/2020 → jaarrekening 2020 | |||
Jean-Pierre Feltrin | Gedelegeerd bestuurder27/11/2017 → jaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue des Sources(FL) 5 6220 Fleurus| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ABM - TECNA● Actief | 0437.245.910 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 07/08/2026 | 31/07/2025 | 07/08/2024 | 19/07/2023 | 08/07/2022 | 21/09/2021 |
| Algemene vergadering | 08/06/2026 | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 13/06/2022 | 30/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 21 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 08/06/2026 | 07/08/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/06/2025 | 31/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 30/06/2024 | 07/08/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 19/07/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 13/06/2022 | 08/07/2022 | Frans | |
| Verkort modelCorrectie | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 21/09/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 02/08/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 12/05/2020 | 29/07/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 14/05/2019 | 03/07/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 08/05/2018 | 06/07/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 09/05/2017 | 14/06/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 10/05/2016 | 10/07/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 12/05/2015 | 23/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 13/05/2014 | 18/08/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 14/05/2013 | 28/06/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 08/05/2012 | 30/08/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 10/05/2011 | 31/08/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 11/05/2010 | 19/08/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 12/05/2009 | 28/07/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 13/05/2008 | 29/08/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 08/05/2007 | 22/08/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2024 | |||
JAMES PERRIEZ | Bestuurder27/11/2017 → 18/05/2029 | ||
SAMUEL PERRIEZ | Bestuurder27/11/2017 → 18/05/2029 | ||
WALTER FELTRIN | Bestuurder27/01/2017 → 18/05/2029Zaakvoerder27/05/2005 → jaarrekening 2008beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Commissaris12/05/2020 → jaarrekening 2020 | |||
Jean-Pierre Feltrin | Gedelegeerd bestuurder27/11/2017 → jaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten03/11/2026Nomination/ démission d’un administrateur - Nomination/ démission d'un
- Mandaten07/03/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten18/10/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten06/04/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten11/10/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen14/12/2017TRANSFORMATION DE LA SOCIETE EN SOCIETE ANONYME —
- Mandaten11/12/2017DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten19/07/2017DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue des Sources(FL) 5, 6220 FleurusHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00399359 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| EFGECOHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00399359 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202523,2 k €↓
- 2024Jaarrekening 202437 k €↑
- 2023Jaarrekening 202330,2 k €↓
- 2022Jaarrekening 202286,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 20217 k €↓
- 2020Jaarrekening 20207 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019308,3 €↑
- 2018Jaarrekening 2018-20,2 k €↓
- 2017Jaarrekening 20174,4 k €↓
- 2016Jaarrekening 20165,3 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015153,1 €↓
- 2014Jaarrekening 201421,9 k €↓
- 2013Jaarrekening 201324,6 k €↑
- 2012Jaarrekening 201217 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-1,5 k €↓
- 2010Jaarrekening 201037,9 k €↓
- 2009Jaarrekening 200953,2 k €↑
- 2008Jaarrekening 200842,7 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-25,5 k €↓
- 2006Jaarrekening 2006-374,5 €
- 09/04/1979OprichtingNaamloze vennootschap