AGRIMAT
0432.268.721 · rovalta.com · 06/11/2026
AGRIMAT
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOAGRIMAT is een Naamloze vennootschap opgericht in 1987. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Wortegem-Petegem.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0432.268.721
- Oprichting
- 20/10/1987
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Kasteelstraat (W.) 14
9790 Wortegem-Petegem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 4 175 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 304,8 k € | -27.9% | 423 k € | +45.6% | 290,5 k € | +0.3% | 289,7 k € | -45.9% | 535,6 k € |
| EBITDA | 303,5 k € | -27.9% | 421 k € | +46.2% | 287,9 k € | +6.1% | 271,3 k € | -49.2% | 533,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 303,5 k € | -27.9% | 421 k € | +46.2% | 287,9 k € | +6.1% | 271,3 k € | -48.9% | 531,1 k € |
| Nettoresultaat | 1,5 M € | +172% | 557,2 k € | +121% | -2,7 M € | -973% | 310,2 k € | -56.7% | 716,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 3,6 M € | +72.9% | 2,1 M € | +36.6% | 1,5 M € | -64.0% | 4,2 M € | +7.9% | 3,9 M € |
| Balanstotaal | 11,2 M € | +17.4% | 9,5 M € | +5.8% | 9 M € | -20.9% | 11,4 M € | +12.0% | 10,2 M € |
| Liquide middelen | 215,8 k € | +44.5% | 149,3 k € | -44.0% | 266,6 k € | -29.2% | 376,3 k € | -15.4% | 444,6 k € |
| Schulden | 7,5 M € | +2.0% | 7,4 M € | +0.3% | 7,3 M € | +4.5% | 7 M € | +13.7% | 6,2 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy VANDE VYVERE | Gedelegeerd bestuurder14/06/2017 → 13/06/2029Bestuurder25/01/2011 → jaarrekening 2016beëindigd | ||
Lieselore DEPAEPE | Bestuurder14/06/2017 → 13/06/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean Vande Vyvere | Bestuurder14/06/2017 → jaarrekening 2019 | ||
Michel Vande Vyvere | Bestuurder08/06/2016 → jaarrekening 2019 | ||
Philippe Vande Vyvere | Bestuurder14/06/2017 → jaarrekening 2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Kasteelstraat (W.) 14 9790 Wortegem-Petegem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
AQ IMMO● Actief | 1001.471.154 |
MECREA● Actief | 0842.068.381 |
VREMAC IMMO● Actief | 0732.582.404 |
WARO● Actief | 0454.670.078 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/09/2026 | 30/07/2025 | 31/07/2024 | 31/07/2023 | 31/07/2022 | 30/09/2021 |
| Algemene vergadering | 30/09/2026 | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 14/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 30/09/2026 | 30/09/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/06/2025 | 30/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 30/06/2024 | 31/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 14/06/2023 | 31/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 30/06/2022 | 31/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 30/09/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 08/09/2020 | 08/10/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 28/06/2019 | 30/08/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 29/06/2018 | 27/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 14/06/2017 | 17/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 08/06/2016 | 16/06/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 10/06/2015 | 29/06/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 11/06/2014 | 20/06/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 12/06/2013 | 30/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 13/06/2012 | 25/06/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 08/06/2011 | 06/07/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 09/06/2010 | 11/06/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 10/06/2009 | 16/06/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 09/07/2008 | 10/07/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 22/05/2007 | 16/08/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy VANDE VYVERE | Gedelegeerd bestuurder14/06/2017 → 13/06/2029Bestuurder25/01/2011 → jaarrekening 2016beëindigd | ||
Lieselore DEPAEPE | Bestuurder14/06/2017 → 13/06/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean Vande Vyvere | Bestuurder14/06/2017 → jaarrekening 2019 | ||
Michel Vande Vyvere | Bestuurder08/06/2016 → jaarrekening 2019 | ||
Philippe Vande Vyvere | Bestuurder14/06/2017 → jaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten08/04/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten10/01/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten24/07/2017MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten05/12/2016ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen17/12/2013KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten22/07/2011ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten18/03/2011ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten10/01/2007KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kasteelstraat (W.) 14, 9790 Wortegem-PetegemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00551302 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| AGRIMATHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00551302 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,5 M €↑
- 2024Jaarrekening 2024557,2 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023-2,7 M €↓
- 2022Jaarrekening 2022310,2 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021716,3 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019364,8 k €↓
- 2018Jaarrekening 20181,4 M €↑
- 2017Jaarrekening 2017145,5 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016684,4 €↑
- 2015Jaarrekening 2015-37,8 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-62,8 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-71 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-937,5 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-6,1 M €↓
- 2010Jaarrekening 2010112,8 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009814,9 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008474,8 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-442,8 k €↓
- 2006Jaarrekening 200682,9 k €
- 20/10/1987OprichtingNaamloze vennootschap