GP Mobility
0435.702.521 · rovalta.com · 05/11/2026
GP Mobility
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOGP Mobility is een Naamloze vennootschap opgericht in 1988. De hoofdactiviteit is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton). De zetel is gevestigd in Genk.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0435.702.521
- Oprichting
- 10/11/1988
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Bosdel 78
3600 Genk · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 26,7 k € | +131% | 11,6 k € | +110% | 5,5 k € | -56.4% | 12,6 k € | +165% | 4,8 k € |
| EBITDA | 21,2 k € | +143% | 8,7 k € | +215% | 2,8 k € | -71.7% | 9,7 k € | +254% | 2,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 21,2 k € | +143% | 8,7 k € | +215% | 2,8 k € | -71.7% | 9,7 k € | +254% | 2,8 k € |
| Nettoresultaat | 16,1 k € | +88.6% | 8,5 k € | +231% | 2,6 k € | -73.1% | 9,5 k € | +269% | 2,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 75,8 k € | +26.9% | 59,7 k € | +16.6% | 51,2 k € | +5.3% | 48,6 k € | +24.4% | 39,1 k € |
| Balanstotaal | 392 k € | +18.4% | 331 k € | +22.0% | 271,2 k € | +38.7% | 195,5 k € | +43.5% | 136,2 k € |
| Liquide middelen | 19,5 k € | -18.7% | 23,9 k € | +16.8% | 20,5 k € | -49.5% | 40,6 k € | +113% | 19,1 k € |
| Schulden | 316,2 k € | +16.6% | 271,2 k € | +23.3% | 220 k € | +50.2% | 146,4 k € | +50.8% | 97,1 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Geert Keymis | Gedelegeerd bestuurdersinds 29/06/2006 | ||
Peter Laevers | Bestuurder29/03/2022 → 05/06/2028 | ||
| Bestuurder16/10/2012 → 31/03/2027 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder05/06/2018 → jaarrekening 2024 |
Andere ondernemingen op dit adres
Bosdel 78 3600 Genk| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BTW-EENHEID LMB● Actief | 0766.640.686 |
GROUP LM● Actief | 0450.459.783 |
IMMO-INVESTO● Actief | 0883.663.466 |
KLM INVEST● Actief | 0846.387.554 |
LM Sportcars● Actief | 0897.553.569 |
MODERN CARS ACHTEN● Actief | 0820.245.064 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/08/2026 | 25/08/2025 | 30/07/2024 | 19/07/2023 | 28/06/2022 | 23/07/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 02/06/2025 | 04/06/2024 | 06/06/2023 | 07/06/2022 | 01/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 26/08/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 02/06/2025 | 25/08/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 04/06/2024 | 30/07/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 06/06/2023 | 19/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 07/06/2022 | 28/06/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 01/06/2021 | 23/07/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 02/06/2020 | 02/07/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 04/06/2019 | 12/08/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 05/06/2018 | 17/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 06/06/2017 | 24/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 07/06/2016 | 31/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 01/06/2015 | 31/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 03/06/2014 | 26/08/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 04/06/2013 | 28/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 05/06/2012 | 29/08/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 07/06/2011 | 25/08/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 01/06/2010 | 11/08/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 02/06/2009 | 07/08/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 03/06/2008 | 19/07/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 30/06/2007 | 30/07/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 100 k€ en 250 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Geert Keymis | Gedelegeerd bestuurdersinds 29/06/2006 | ||
Peter Laevers | Bestuurder29/03/2022 → 05/06/2028 | ||
| Bestuurder16/10/2012 → 31/03/2027 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder05/06/2018 → jaarrekening 2024 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel15/01/2025KAPITAAL, AANDELEN, MAATSCHAPPELIJKE ZETEL, DOEL,
- Mandaten14/04/2022Benoeming bestuurders
- Mandaten14/08/2019Herbenoemingen
- Mandaten11/02/2013Ontslag en benoeming bestuurders - verplaatsing uitbating
- Diversen14/12/20070435.702.521
- Mandaten30/10/2006ONTSLAG EN BENOEMINGEN BESTUURDERS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Bosdel 78, 3600 GenkHuidig | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00436555 |
| Stationsstraat 129 bte 8, 3665 As | jaarrekening 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00302348 |
| Stationsstraat 129/B8, 3665 As | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00249370 |
| Stationsstraat 129 bte 8, 3665 As | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20100339 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| GP MobilityHuidig | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00436555 |
| Algemene Industriele Onderneming | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00302348 |
| Algemene Industriële Ondernerming | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20100339 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202516,1 k €↑
- 2024Jaarrekening 20248,5 k €↑
- 2024NaamswijzigingGP Mobility
- 2023Jaarrekening 20232,6 k €↓
- 2022Jaarrekening 20229,5 k €↑
- 2022NaamswijzigingAlgemene Industriele Onderneming
- 2021Jaarrekening 20212,6 k €↓
- 2020Jaarrekening 20205,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 20193,2 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-327,3 €↓
- 2017Jaarrekening 20171,4 k €↓
- 2016Jaarrekening 20161,5 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-1,6 k €↓
- 2014Jaarrekening 20142,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-1,2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-1,5 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-13,3 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-4,2 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-11,6 k €↓
- 2008Jaarrekening 20089,6 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-10,5 k €↓
- 2006Jaarrekening 20062 k €
- 10/11/1988OprichtingNaamloze vennootschap