SCALE UP
0447.999.151 · rovalta.com · 06/11/2026
SCALE UP
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSCALE UP is een Besloten vennootschap opgericht in 1992. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Ottignies-Louvain-la-Neuve.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0447.999.151
- Oprichting
- 11/08/1992
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de Cîteaux 114
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 6 347 666,99 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2025
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | -20,7 k € | +82.1% | -115,6 k € | -260% | 72,5 k € | -87.3% | 569,2 k € | +414% | 110,7 k € |
| EBITDA | -21,8 k € | +81.3% | -116,6 k € | +79.4% | -565,4 k € | -199% | 568,4 k € | +1226% | 42,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | -21,8 k € | +81.3% | -116,6 k € | +76.1% | -488,9 k € | -193% | 526,5 k € | +1373% | 35,7 k € |
| Nettoresultaat | -19,5 k € | +98.4% | -1,2 M € | -151% | -477,3 k € | -310% | 227 k € | +394% | 46 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 4,5 M € | -0.4% | 4,5 M € | +208% | 1,5 M € | -72.7% | 5,4 M € | +2.4% | 5,3 M € |
| Balanstotaal | 4,5 M € | -0.3% | 4,6 M € | +208% | 1,5 M € | -73.1% | 5,5 M € | +2.4% | 5,4 M € |
| Liquide middelen | 365,2 k € | +15.5% | 316,3 k € | -60.9% | 808 k € | -75.0% | 3,2 M € | +101% | 1,6 M € |
| Schulden | 24,3 k € | +35.1% | 18 k € | +298% | 4,5 k € | -83.0% | 26,6 k € | -36.4% | 41,7 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20254 actief · 20 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Augustin SIAENS | Bestuurdersinds 25/04/2024 | ||
Jean-Marc DURBUIS | Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd | ||
| Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd | |||
| Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bernard De Smet | Bestuurder16/06/2020 → jaarrekening 2022 | ||
Phillippe Gruwez | Bestuurder16/06/2020 → jaarrekening 2022 | ||
Frederic Camberlin | Bestuurder25/10/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Laurent Noirhomme | Bestuurder25/10/2018 → jaarrekening 2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue de Cîteaux 114 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Agri Construct Europe● Actief | 1017.982.732 |
AIC SOLIDARITE ASBL● Actief | 0866.065.488 |
| 0462.074.445 | |
| 0428.602.418 | |
BEECOZ● Actief | 0753.771.360 |
Brasserie Ceres Belgique● Faillissement | 0507.610.995 |
CAILLEBOTIS ASBL● Actief | 1005.075.693 |
| 0726.777.943 | |
| 0895.045.526 | |
Credal● Actief | 0434.986.305 |
Credal Entreprendre● Actief | 0841.148.366 |
Crédal Groupe● Actief | 0550.847.855 |
CREDAL PLUS● Actief | 0457.212.072 |
| 0451.337.733 | |
| 0676.601.922 | |
LOUVAIN COOPERATION● Actief | 0422.717.486 |
Mundo Louvain-la-Neuve● Actief | 0777.470.242 |
REGENERATIVE BEER ALLIANCE● Faillissement | 0475.934.260 |
| 0783.285.787 | |
Tout un village● Actief | 0755.965.441 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 20/11/2025 | 25/07/2025 | 30/01/2024 | 08/12/2022 | 28/01/2022 | 27/01/2021 |
| Algemene vergadering | 06/11/2025 | 07/05/2025 | 28/12/2023 | 07/11/2022 | 08/11/2021 | 05/11/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/06/2025 | 06/11/2025 | 20/11/2025 | Frans | |
| Verkort modelCorrectie | 30/06/2024 | 07/05/2025 | 25/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2024 | 23/01/2025 | 19/02/2025 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 28/12/2023 | 30/01/2024 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 07/11/2022 | 08/12/2022 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 08/11/2021 | 28/01/2022 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 05/11/2020 | 27/01/2021 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 04/11/2019 | 15/06/2020 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2018 | 25/10/2018 | 28/02/2019 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2017 | 06/12/2017 | 28/02/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 27/05/2016 | 05/07/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 29/05/2015 | 01/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 30/05/2014 | 26/08/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 31/05/2013 | 20/08/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 25/05/2012 | 19/07/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 27/05/2011 | 30/06/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 28/05/2010 | 19/08/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 29/05/2009 | 04/08/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 30/05/2008 | 08/08/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 16/02/2007 | 29/08/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20254 actief · 20 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Augustin SIAENS | Bestuurdersinds 25/04/2024 | ||
Jean-Marc DURBUIS | Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd | ||
| Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd | |||
| Bestuurdersinds 25/04/2024Mandaatjaarrekening 2024beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bernard De Smet | Bestuurder16/06/2020 → jaarrekening 2022 | ||
Phillippe Gruwez | Bestuurder16/06/2020 → jaarrekening 2022 | ||
Frederic Camberlin | Bestuurder25/10/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Laurent Noirhomme | Bestuurder25/10/2018 → jaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten10/05/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - SIEGE SOCIAL - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten27/02/2024CAPITAL, ACTIONS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten12/10/2023STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DEMISSIONS, NOMINATIONS - ASSEMBLEE GENERALE - ANNEE COMPTABLE
- Mandaten09/10/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten16/12/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten07/04/2022SIEGE SOCIAL - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten01/02/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten21/04/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Avenue de Cîteaux 114, 1348 Louvain-la-NeuveHuidig | KBO | |
| Avenue de Cîteaux 114, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2025-00570431 |
| Avenue de Cîteaux 114, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve | jaarrekening 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00332948 |
| Avenue de Cîteaux 114, 1348 Louvain-la-Neuve | jaarrekening 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00037806 |
| Rue Haute 50, 1348 Louvain-la-Neuve | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00023180 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| SCALE UPHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2025-00570431 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-19,5 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024-1,2 M €↓
- 2023Jaarrekening 2023-477,3 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022227 k €↑
- 2021Jaarrekening 202146 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-124,9 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-101,1 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-107,3 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017-50,6 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015-12,3 k €↓
- 2014Jaarrekening 201422,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 20135,3 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-77,2 €↑
- 2011Jaarrekening 2011-1,9 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-5,5 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009616,9 €↑
- 2008Jaarrekening 2008-7,1 k €↓
- 2007Jaarrekening 20079,1 k €↑
- 2006Jaarrekening 20067,2 k €
- 11/08/1992OprichtingBesloten vennootschap