BANDEN RECA PNEUS
0452.991.483 · rovalta.com · 05/11/2026
BANDEN RECA PNEUS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBANDEN RECA PNEUS is een Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid opgericht in 1994. De hoofdactiviteit is: Vervaardiging en loopvlakvernieuwing van rubberbanden en vervaardiging van binnenbanden. De zetel is gevestigd in Dentergem. Het bedrijf telt gemiddeld 44,2 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0452.991.483
- Oprichting
- 27/06/1994
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Maatschappelijke zetel
- Wakkensesteenweg(Oes) 62
8720 Dentergem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 592,01 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 44,2 ETP
Paritaire comités (2)
- 112
- 218
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 3,1 M € | +13.0% | 2,8 M € | +5.2% | 2,6 M € | +7.5% | 2,5 M € | +9.6% | 2,2 M € |
| EBITDA | 74,8 k € | -7.3% | 80,7 k € | +18.3% | 68,2 k € | -38.8% | 111,4 k € | +48.0% | 75,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 74,8 k € | -7.3% | 80,7 k € | +18.3% | 68,2 k € | -38.8% | 111,4 k € | +48.0% | 75,3 k € |
| Nettoresultaat | 47,5 k € | -7.2% | 51,1 k € | -0.7% | 51,5 k € | -38.6% | 83,9 k € | +33.2% | 63 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 556,6 k € | +9.3% | 509,2 k € | +11.2% | 458 k € | +12.7% | 406,5 k € | +26.0% | 322,7 k € |
| Balanstotaal | 1,3 M € | +26.5% | 1 M € | +9.6% | 929,4 k € | -47.0% | 1,8 M € | -15.1% | 2,1 M € |
| Liquide middelen | 635,2 k € | +81.5% | 350 k € | -8.9% | 384,3 k € | -29.5% | 545,5 k € | -57.0% | 1,3 M € |
| Schulden | 732 k € | +43.6% | 509,7 k € | +8.2% | 471,3 k € | -65.1% | 1,3 M € | -22.7% | 1,7 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 44,2 ETP | +5.7% | 41,8 ETP | +2.2% | 40,9 ETP | -1.4% | 41,5 ETP | -1.7% | 42,2 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marie-Elisabeth GHEKIERE | Zaakvoerderjaarrekening 2018Bestuurderjaarrekening 2023 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 31/08/2026 | 28/08/2025 | 30/08/2024 | 31/08/2023 | 29/08/2022 | 30/08/2021 |
| Algemene vergadering | 06/06/2026 | 07/06/2025 | 01/06/2024 | 31/08/2023 | 26/08/2022 | 30/08/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 06/06/2026 | 31/08/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 07/06/2025 | 28/08/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 01/06/2024 | 30/08/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 31/08/2023 | 31/08/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 26/08/2022 | 29/08/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/08/2021 | 30/08/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 28/08/2020 | 28/08/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 28/08/2019 | 29/08/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 27/08/2018 | 28/08/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 25/08/2017 | 25/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 30/08/2016 | 30/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 28/08/2015 | 31/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 30/08/2014 | 30/08/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 30/08/2013 | 30/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 28/09/2012 | 31/10/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2010 | 04/02/2011 | 28/02/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2009 | 12/02/2010 | 26/02/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2008 | 06/02/2009 | 17/03/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2007 | 02/02/2008 | 29/02/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2006 | 20/01/2007 | 14/02/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marie-Elisabeth GHEKIERE | Zaakvoerderjaarrekening 2018Bestuurderjaarrekening 2023 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Wakkensesteenweg(Oes) 62, 8720 DentergemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00465572 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BANDEN RECA PNEUSHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00465572 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202547,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 202451,1 k €↓
- 2023Jaarrekening 202351,5 k €↓
- 2022Jaarrekening 202283,9 k €↑
- 2021Jaarrekening 202163 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020110,9 k €↑
- 2019Jaarrekening 201926,4 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-37,8 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017-27,3 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016-17,4 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-27,8 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014-13,1 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-32,7 k €↓
- 2012Jaarrekening 201228,5 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011127 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-18,8 k €↓
- 2009Jaarrekening 20095,1 k €↑
- 2008Jaarrekening 20082,7 k €↑
- 2007Jaarrekening 20072,5 k €
- 27/06/1994OprichtingBesloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid