A & S PRODUCTIONS
0453.963.760 · rovalta.com · 06/11/2026
A & S PRODUCTIONS
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOA & S PRODUCTIONS is een Besloten vennootschap opgericht in 1994. De hoofdactiviteit is: Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken. De zetel is gevestigd in Bruxelles.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0453.963.760
- Oprichting
- 04/12/1994
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Cantersteen 47
1000 Bruxelles · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 31 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 164,8 k € | +12.6% | 146,4 k € | +18.1% | 124 k € | -5.0% | 130,5 k € | +9.3% | 119,4 k € |
| EBITDA | 58,4 k € | +25.2% | 46,6 k € | -12.4% | 53,2 k € | +28.6% | 41,4 k € | -1.1% | 41,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 58,4 k € | +25.2% | 46,6 k € | -12.4% | 53,2 k € | +28.6% | 41,4 k € | -1.1% | 41,8 k € |
| Nettoresultaat | 50,3 k € | +7.4% | 46,8 k € | -5.4% | 49,5 k € | +53.2% | 32,3 k € | +4.5% | 30,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 381 k € | +15.2% | 330,7 k € | +16.5% | 283,9 k € | +21.1% | 234,4 k € | +16.0% | 202,1 k € |
| Balanstotaal | 532,7 k € | +11.8% | 476,2 k € | +10.4% | 431,3 k € | +6.6% | 404,7 k € | +15.4% | 350,6 k € |
| Liquide middelen | 15,9 k € | +1913% | 790,4 € | -77.8% | 3,6 k € | +15.4% | 3,1 k € | +169% | 1,1 k € |
| Schulden | 61,8 k € | +11.0% | 55,7 k € | -3.3% | 57,6 k € | -28.4% | 80,5 k € | +37.1% | 58,7 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20263 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy Robert Henderson | Bestuurder31/10/2022 → 03/10/2025 | ||
Michèle Hamelink | Bestuurdersinds 31/10/2022 | ||
Haico Mulder | Bestuurdersinds 01/08/2015Zaakvoerder01/08/2015 → jaarrekening 2023beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Niels WALBOOMERS | Zaakvoerder06/09/2012 → jaarrekening 2021Bestuurder09/06/2012 → jaarrekening 2022 | ||
Claudia PALMER | Zaakvoerder15/09/2010 → 05/09/2012 |
Andere ondernemingen op dit adres
Cantersteen 47 1000 Bruxelles| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
13 ANALYTICS● Actief | 0793.625.987 |
AA Investissements● Actief | 0506.804.115 |
ACTUA Formation Benelux● Actief | 0778.940.781 |
Administratiekantoor Superlinear● Actief | 1034.146.494 |
Agilite Solutions Belgium● Actief | 1007.736.067 |
AGUILA INTERNATIONAL RISK● Actief | 1010.584.897 |
Ahead Digital● Actief | 0867.212.266 |
AlexandriteF● Actief | 0804.051.905 |
Alexandrite Monnet Belgian Bidco● Actief | 0780.685.989 |
ALTHERIA SOLUTIONS● Actief | 0696.869.477 |
AMBOS Law● Actief | 0550.946.241 |
AMCAHub● Actief | 1025.495.282 |
| 0409.404.336 | |
| 0800.049.664 | |
| 0742.927.255 | |
ARCORA INGEROP BELGIUM● Actief | 0733.604.961 |
Aricoma Systems● Actief | 0767.591.979 |
Arts 28● Actief | 1025.504.487 |
| 0407.622.902 | |
ATowerHub● Actief | 1025.504.388 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 16/09/2026 | 16/09/2025 | 17/09/2024 | 20/09/2023 | 21/09/2022 | 11/10/2021 |
| Algemene vergadering | 15/09/2026 | 15/09/2025 | 16/09/2024 | 15/09/2023 | 15/09/2022 | 24/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 15/09/2026 | 16/09/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2025 | 15/09/2025 | 16/09/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2024 | 16/09/2024 | 17/09/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2023 | 15/09/2023 | 20/09/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2022 | 15/09/2022 | 21/09/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2021 | 24/09/2021 | 11/10/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2020 | 02/10/2020 | 16/10/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2019 | 15/09/2019 | 30/09/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2018 | 15/09/2018 | 27/09/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2017 | 15/09/2017 | 21/09/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2016 | 09/12/2016 | 12/12/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2015 | 16/11/2016 | 22/11/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2014 | 10/07/2015 | 30/07/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2013 | 07/05/2014 | 27/05/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2012 | 26/10/2012 | 15/11/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2011 | 15/09/2011 | 30/11/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2010 | 15/09/2010 | 22/10/2010 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2009 | 15/09/2009 | 23/10/2009 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2008 | 15/09/2008 | 18/10/2008 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2007 | 17/09/2007 | 01/10/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20263 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy Robert Henderson | Bestuurder31/10/2022 → 03/10/2025 | ||
Michèle Hamelink | Bestuurdersinds 31/10/2022 | ||
Haico Mulder | Bestuurdersinds 01/08/2015Zaakvoerder01/08/2015 → jaarrekening 2023beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Niels WALBOOMERS | Zaakvoerder06/09/2012 → jaarrekening 2021Bestuurder09/06/2012 → jaarrekening 2022 | ||
Claudia PALMER | Zaakvoerder15/09/2010 → 05/09/2012 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten23/09/2026BENOEMING COMMISSARIS,
- Mandaten21/11/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen19/12/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM
- Mandaten19/12/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten06/01/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel27/09/2021MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten03/09/2015Benoeming zaakvoerder
- Mandaten26/08/2013Benoeming commissaris
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kantersteen 47, 1000 BrusselHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00515384 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| A & S PRODUCTIONSHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00515384 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 202650,3 k €↑
- 2025Jaarrekening 202546,8 k €↓
- 2024Jaarrekening 202449,5 k €↑
- 2023Jaarrekening 202332,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 202230,9 k €↓
- 2021Jaarrekening 202158,2 k €↑
- 2020Jaarrekening 202044,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 201917,8 k €↑
- 2018Jaarrekening 201817,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 20174 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-45 €↑
- 2015Jaarrekening 2015-11,2 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014-6,7 k €↓
- 2013Jaarrekening 201324,6 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-141 k €↓
- 2011Jaarrekening 20112,3 k €↓
- 2010Jaarrekening 201028,5 k €↑
- 2009Jaarrekening 20093,2 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-1,4 k €↓
- 2007Jaarrekening 20073,3 k €
- 04/12/1994OprichtingBesloten vennootschap