BARSIS
0454.197.055 · rovalta.com · 05/11/2026
BARSIS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBARSIS is een Coöperatieve vennootschap opgericht in 1994. De zetel is gevestigd in Saint-Josse-ten-Noode.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0454.197.055
- Oprichting
- 27/12/1994
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue Royale 151
1210 Saint-Josse-ten-Noode · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 4 326 670,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | -19,1 k € | +1.3% | -19,4 k € | +5.5% | -20,5 k € | -18.1% | -17,4 k € | – | |
| EBITDA | -19,1 k € | +1.3% | -19,4 k € | +5.5% | -20,5 k € | -18.1% | -17,4 k € | +0.4% | -17,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | -19,1 k € | +1.3% | -19,4 k € | +5.5% | -20,5 k € | -18.1% | -17,4 k € | +0.4% | -17,5 k € |
| Nettoresultaat | 40,3 k € | +0.5% | 40,1 k € | +2.8% | 39 k € | -7.8% | 42,3 k € | +337% | -17,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 4,7 M € | +235% | 1,4 M € | +2.9% | 1,4 M € | +3.0% | 1,3 M € | +3.3% | 1,3 M € |
| Balanstotaal | 4,7 M € | +235% | 1,4 M € | +1.7% | 1,4 M € | +4.3% | 1,3 M € | +3.3% | 1,3 M € |
| Liquide middelen | 399,8 k € | -1.2% | 404,5 k € | +6.0% | 381,5 k € | +17.5% | 324,8 k € | +15.0% | 282,4 k € |
| Schulden | 1,9 k € | -1.6% | 1,9 k € | -90.1% | 18,9 k € | +1439% | 1,2 k € | 0.0% | 1,2 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe LINET | Gedelegeerd bestuurder19/10/2018 → 02/05/2028Bestuurder19/10/2018 → jaarrekening 2019beëindigd | ||
Martine MAGNEE | Voorzitter van de Raad van Bestuur09/04/2014 → 02/05/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Philippe DE LONGUEVILLE | Gedelegeerd bestuurder08/05/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Marc BEAUJEAN | Bestuurder03/05/2016 → 19/10/2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue Royale 151 1210 Saint-Josse-ten-Noode| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Assuraccess● Actief | 0676.562.429 |
| 0407.888.364 | |
Ceci n'est pas une crise● Actief | 0542.616.218 |
Financière Botanique● Actief | 0415.679.048 |
LA FONDATION P&V● Actief | 0878.033.607 |
PSH● Actief | 0452.994.750 |
P & V Assurances● Actief | 0402.236.531 |
P V Insurance Group● Actief | 1012.345.151 |
Quartier des Solidarités● Actief | 1003.838.944 |
Tennis les Semailles● Actief | 0450.226.389 |
| 0408.255.578 | |
VILVO INVEST● Actief | 0463.288.628 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 18/05/2026 | 30/06/2025 | 30/05/2024 | 26/05/2023 | 13/05/2022 | 19/05/2021 |
| Algemene vergadering | 05/05/2026 | 06/05/2025 | 07/05/2024 | 02/05/2023 | 03/05/2022 | 04/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 05/05/2026 | 18/05/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 06/05/2025 | 30/06/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 07/05/2024 | 30/05/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 02/05/2023 | 26/05/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 03/05/2022 | 13/05/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 04/05/2021 | 19/05/2021 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 06/06/2020 | 18/06/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 07/05/2019 | 28/05/2019 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 08/05/2018 | 31/05/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 06/06/2017 | 10/07/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 03/05/2016 | 24/06/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 04/05/2015 | 24/07/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 06/05/2014 | 02/06/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 07/05/2013 | 05/06/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 23/05/2012 | 15/06/2012 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 03/05/2011 | 09/06/2011 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 04/05/2010 | 07/06/2010 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 05/05/2009 | 02/06/2009 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2007 | 06/05/2008 | 06/06/2008 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2006 | 02/05/2007 | 29/05/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe LINET | Gedelegeerd bestuurder19/10/2018 → 02/05/2028Bestuurder19/10/2018 → jaarrekening 2019beëindigd | ||
Martine MAGNEE | Voorzitter van de Raad van Bestuur09/04/2014 → 02/05/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Philippe DE LONGUEVILLE | Gedelegeerd bestuurder08/05/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Marc BEAUJEAN | Bestuurder03/05/2016 → 19/10/2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten02/08/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen11/04/2024OBJET - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE
- Mandaten06/06/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten19/04/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten14/05/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten26/01/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten27/11/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten18/06/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Koningsstraat 151, 1210 Sint-Joost-ten-NodeHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00116156 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BARSISHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00116156 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202540,3 k €↑
- 2024Jaarrekening 202440,1 k €↑
- 2023Jaarrekening 202339 k €↓
- 2022Jaarrekening 202242,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021-17,9 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020-15,6 k €↓
- 2019Jaarrekening 201910,4 k €↑
- 2018Jaarrekening 20188,3 k €↓
- 2017Jaarrekening 201719,1 k €↑
- 2016Jaarrekening 20169,3 k €↓
- 2015Jaarrekening 201538,3 k €↑
- 2014Jaarrekening 201421,2 k €↓
- 2013Jaarrekening 201336,8 k €↑
- 2012Jaarrekening 201223,9 k €↑
- 2011Jaarrekening 201119,6 k €↓
- 2010Jaarrekening 201023,1 k €↓
- 2009Jaarrekening 200964,8 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-41,1 k €↓
- 2007Jaarrekening 20074,8 k €↑
- 2006Jaarrekening 2006816,4 €
- 27/12/1994OprichtingCoöperatieve vennootschap