GESO
0456.717.471 · rovalta.com · 05/11/2026
GESO
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOGESO is een Naamloze vennootschap opgericht in 1995. De zetel is gevestigd in Tongeren-Borgloon.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0456.717.471
- Oprichting
- 28/12/1995
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Luikersteenweg 214
3700 Tongeren-Borgloon · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 61 973,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (2)
- 119
- 201
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 42,6 k € | -2.5% | 43,7 k € | +7.5% | 40,6 k € | +3.2% | 39,4 k € | +3.5% | 38 k € |
| EBITDA | 36,3 k € | +214% | 11,5 k € | -66.6% | 34,6 k € | +1.8% | 33,9 k € | +4.0% | 32,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 36,3 k € | -3.4% | 37,6 k € | +8.7% | 34,6 k € | +1.8% | 33,9 k € | +4.0% | 32,6 k € |
| Nettoresultaat | 22 k € | -3.3% | 22,8 k € | +2.4% | 22,2 k € | -2.9% | 22,9 k € | +5.0% | 21,8 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 823,7 k € | +345% | 185,2 k € | +14.0% | 162,4 k € | +15.8% | 140,2 k € | +19.5% | 117,3 k € |
| Balanstotaal | 924,7 k € | +228% | 281,7 k € | +10.4% | 255,1 k € | +10.4% | 231,2 k € | +10.9% | 208,4 k € |
| Liquide middelen | 10,6 k € | -57.5% | 24,9 k € | -87.6% | 201,3 k € | +10.4% | 182,2 k € | +14.7% | 158,9 k € |
| Schulden | 101 k € | +4.7% | 96,5 k € | +5.2% | 91,7 k € | +0.9% | 90,9 k € | +0.9% | 90,1 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → 15/06/2029 | ||
Kristel Lambrechts | Bestuurder26/12/2018 → 15/06/2029 | ||
Raf Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → 15/06/2029Bestuurder15/06/2015 → jaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Inge Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2015 → jaarrekening 2018Bestuurder15/06/2011 → jaarrekening 2014 | ||
| Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → jaarrekening 2010 |
Andere ondernemingen op dit adres
Luikersteenweg 214 3700 Tongeren-Borgloon| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
COMPASS● Actief | 0446.566.620 |
IDA-FOODS● Actief | 0467.288.491 |
IMMO LAMBRECHTS● Actief | 0416.559.768 |
JR-FOODS● Actief | 0836.186.817 |
LAMBRECHTS● Actief | 0439.130.282 |
LINDIS● Actief | 0894.781.844 |
ROCA● Actief | 0473.492.236 |
SUBEMA● Actief | 0416.560.065 |
SUPERMARKT HERNE● Actief | 0888.898.793 |
SUPRADO● Actief | 0457.954.816 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/07/2026 | 16/07/2025 | 24/06/2024 | 11/07/2023 | 30/08/2022 | 05/08/2021 |
| Algemene vergadering | 15/06/2026 | 16/06/2025 | 15/06/2024 | 15/06/2023 | 15/06/2022 | 15/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 15/06/2026 | 30/07/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 16/06/2025 | 16/07/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 15/06/2024 | 24/06/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 15/06/2023 | 11/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 15/06/2022 | 30/08/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 15/06/2021 | 05/08/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 15/06/2020 | 23/07/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 15/06/2019 | 31/07/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 15/06/2018 | 31/07/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2016 | 15/06/2017 | 30/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 15/06/2016 | 25/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 15/06/2015 | 28/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 15/06/2014 | 20/08/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 15/06/2013 | 26/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 15/06/2012 | 31/08/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 15/06/2011 | 19/09/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 15/06/2010 | 29/09/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 15/06/2009 | 27/10/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 16/06/2008 | 29/08/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 15/06/2007 | 30/08/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guy Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → 15/06/2029 | ||
Kristel Lambrechts | Bestuurder26/12/2018 → 15/06/2029 | ||
Raf Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → 15/06/2029Bestuurder15/06/2015 → jaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Inge Lambrechts | Gedelegeerd bestuurder15/06/2015 → jaarrekening 2018Bestuurder15/06/2011 → jaarrekening 2014 | ||
| Gedelegeerd bestuurder15/06/2009 → jaarrekening 2010 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten27/09/2023ONTSLAGEN, BENOEMINGEN
- Mandaten04/03/2019ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/09/2015ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten25/08/2011ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten04/11/2009ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten14/01/2004KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten10/11/2003ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten18/09/2002ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Luikersteenweg 214, 3700 Tongeren-BorgloonHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00356585 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| GESOHuidig | jaarrekeningen 2006 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00356585 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202522 k €↓
- 2024Jaarrekening 202422,8 k €↑
- 2023Jaarrekening 202322,2 k €↓
- 2022Jaarrekening 202222,9 k €↑
- 2021Jaarrekening 202121,8 k €↑
- 2020Jaarrekening 202012,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 201911 k €↓
- 2018Jaarrekening 201812,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 20179,4 k €↓
- 2016Jaarrekening 201611,4 k €↑
- 2015Jaarrekening 201511 k €↓
- 2014Jaarrekening 201414,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 201313 k €↑
- 2012Jaarrekening 201211,9 k €↑
- 2011Jaarrekening 20119,7 k €↓
- 2010Jaarrekening 201047 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009180 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-165,5 k €↓
- 2007Jaarrekening 200726,7 k €↑
- 2006Jaarrekening 2006-21,7 k €
- 28/12/1995OprichtingNaamloze vennootschap