AAVO ARCHITECTS SRL
0459.671.320 · rovalta.com · 06/11/2026
AAVO ARCHITECTS SRL
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOAAVO ARCHITECTS SRL is een Besloten vennootschap opgericht in 1996. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. De zetel is gevestigd in Mouscron.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0459.671.320
- Oprichting
- 31/12/1996
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue du Haureu(L) 1
7700 Mouscron · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Paritaire comités (2)
- 200
- 336
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 264,7 k € | -81.3% | 1,4 M € | -29.9% | 2 M € | +23.7% | 1,6 M € | +22.0% | 1,3 M € |
| EBITDA | 262,1 k € | -68.7% | 837 k € | +45.7% | 574,4 k € | +9.6% | 524 k € | +36.8% | 382,9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 262,1 k € | -68.7% | 837 k € | +45.7% | 574,4 k € | +9.6% | 524 k € | +36.8% | 382,9 k € |
| Nettoresultaat | 194,1 k € | -67.6% | 598,9 k € | +63.0% | 367,5 k € | -3.6% | 381 k € | +39.9% | 272,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,1 M € | +1.8% | 1,1 M € | -46.0% | 2 M € | +7.5% | 1,9 M € | +17.4% | 1,6 M € |
| Balanstotaal | 2,4 M € | -37.4% | 3,9 M € | +34.7% | 2,9 M € | +15.5% | 2,5 M € | +19.1% | 2,1 M € |
| Liquide middelen | 570,4 k € | -26.3% | 774,1 k € | +61.9% | 478 k € | +76.8% | 270,4 k € | +6.8% | 253,3 k € |
| Schulden | 1,3 M € | -53.5% | 2,7 M € | +260% | 753,3 k € | +82.0% | 414 k € | +3.5% | 400,1 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | -100% | 10,5 ETP | -48.5% | 20,4 ETP | +13.3% | 18,0 ETP | +3.4% | 17,4 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 07/05/2024 | |||
Michiel DEMUYNCK | Bestuurdersinds 07/05/2024 | ||
Thibaut VAN LAETHEM | Bestuurdersinds 07/05/2024 | ||
Louis VAN OOST | Bestuurdersinds 30/11/2018Zaakvoerder01/12/2006 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Damien VAN OOST | Bestuurder30/11/2018 → jaarrekening 2023Zaakvoerder30/11/2018 → jaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue du Haureu(L) 1 7700 Mouscron| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
FOUR EAST● Actief | 1006.995.602 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 06/07/2026 | 22/08/2025 | 26/08/2024 | 31/08/2023 | 26/08/2022 | 30/08/2021 |
| Algemene vergadering | 24/06/2026 | 04/06/2025 | 26/04/2024 | 28/04/2023 | 29/04/2022 | 30/04/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 24/06/2026 | 06/07/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 04/06/2025 | 22/08/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 26/04/2024 | 26/08/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 28/04/2023 | 31/08/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 29/04/2022 | 26/08/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/04/2021 | 30/08/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 24/04/2020 | 16/07/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 26/04/2019 | 19/07/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 27/04/2018 | 15/06/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 28/04/2017 | 13/07/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 29/04/2016 | 29/08/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 24/04/2015 | 28/08/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 25/04/2014 | 26/08/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 26/04/2013 | 19/07/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 27/04/2012 | 28/08/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 29/04/2011 | 19/07/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 30/04/2010 | 06/07/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 24/04/2009 | 10/07/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 25/04/2008 | 22/08/2008 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2006 | 06/12/2006 | 30/01/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 07/05/2024 | |||
Michiel DEMUYNCK | Bestuurdersinds 07/05/2024 | ||
Thibaut VAN LAETHEM | Bestuurdersinds 07/05/2024 | ||
Louis VAN OOST | Bestuurdersinds 30/11/2018Zaakvoerder01/12/2006 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Damien VAN OOST | Bestuurder30/11/2018 → jaarrekening 2023Zaakvoerder30/11/2018 → jaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten20/05/2026STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - DENOMINATION
- Mandaten11/07/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten18/01/2022STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten21/09/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten02/08/2016DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel03/08/2015SIEGE SOCIAL
- Mandaten14/05/2013DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten05/08/2011DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Haureulaan(L) 1, 7700 MoeskroenHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00254974 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| AAVO ARCHITECTS SRLHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00254974 |
| ATELIER D'ARCHITECTURE VAN OOST | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00391641 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025194,1 k €↓
- 2025NaamswijzigingAAVO ARCHITECTS SRL
- 2024Jaarrekening 2024598,9 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023367,5 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022381 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021272,3 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018224,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 201798,6 k €↑
- 2016Jaarrekening 201641,2 k €↓
- 2015Jaarrekening 201592,8 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014264,4 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013399,7 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012235,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011136,5 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010144,2 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009179,8 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008387,2 k €↑
- 2007Jaarrekening 200798,5 k €
- 31/12/1996OprichtingBesloten vennootschap