STUDIO 100 PUBLISHING
0461.227.872 · rovalta.com · 06/11/2026
STUDIO 100 PUBLISHING
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSTUDIO 100 PUBLISHING is een Besloten vennootschap opgericht in 1997. De hoofdactiviteit is: Uitgeverijen van boeken. De zetel is gevestigd in Schelle.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0461.227.872
- Oprichting
- 28/07/1997
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Halfstraat 80
2627 Schelle · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 707,2 k € | +68.7% | 419,2 k € | +17.0% | 358,2 k € | -29.3% | 506,3 k € | +63.6% | 309,5 k € |
| EBITDA | 706,2 k € | +68.7% | 418,5 k € | +17.0% | 357,6 k € | -29.3% | 505,8 k € | +63.9% | 308,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 706,2 k € | +68.7% | 418,5 k € | +17.0% | 357,6 k € | -29.3% | 505,8 k € | +63.9% | 308,6 k € |
| Nettoresultaat | 529,4 k € | +68.7% | 313,8 k € | +17.0% | 268,1 k € | -29.3% | 379,2 k € | +64.0% | 231,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 130 k € | -0.5% | 130,6 k € | -4.6% | 136,8 k € | +25.8% | 108,7 k € | +120% | 49,5 k € |
| Balanstotaal | 707,1 k € | +53.5% | 460,5 k € | +20.5% | 382,2 k € | -13.1% | 439,8 k € | +39.8% | 314,5 k € |
| Liquide middelen | 645 k € | +40.7% | 458,3 k € | +53.2% | 299,1 k € | -30.6% | 431 k € | +87.1% | 230,4 k € |
| Schulden | 577,1 k € | +74.9% | 329,9 k € | +34.5% | 245,3 k € | -25.9% | 331 k € | +24.9% | 265 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gert Verhulst | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 | ||
Hans Bourlon | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 | ||
Johan Vanden Eede | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 |
Andere ondernemingen op dit adres
Halfstraat 80 2627 Schelle| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DED's IT● Actief | 0474.271.503 |
Njam!● Actief | 0830.498.855 |
Spotz-On● Actief | 0743.758.881 |
STUDIO 100● Actief | 0457.622.640 |
Studio 100 TV● Actief | 0540.814.788 |
STUDIO DANSEMBLE● Actief | 0746.509.624 |
STUDIO ENTERTAINMENT● Actief | 0875.758.758 |
STUDIO ENTERTAINMENT 2● Actief | 0474.793.026 |
Studio Story● Actief | 1033.600.425 |
Witebox● Actief | 0878.278.184 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 19/06/2026 | 01/07/2025 | 28/06/2024 | 03/07/2023 | 27/06/2022 | 18/06/2021 |
| Algemene vergadering | 02/06/2026 | 02/06/2025 | 03/06/2024 | 05/06/2023 | 06/06/2022 | 07/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 02/06/2026 | 19/06/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 02/06/2025 | 01/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 03/06/2024 | 28/06/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 05/06/2023 | 03/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 06/06/2022 | 27/06/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 07/06/2021 | 18/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 01/06/2020 | 09/06/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 03/06/2019 | 09/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 04/06/2018 | 03/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 05/06/2017 | 04/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 06/06/2016 | 05/07/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 01/06/2015 | 02/06/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 02/06/2014 | 03/06/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 03/06/2013 | 08/07/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 04/06/2012 | 06/07/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 06/06/2011 | 13/07/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 07/06/2010 | 22/07/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 02/06/2009 | 22/07/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 02/06/2008 | 30/06/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 04/06/2007 | 03/07/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gert Verhulst | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 | ||
Hans Bourlon | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 | ||
Johan Vanden Eede | Zaakvoerdersinds 23/07/1997 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten09/06/2026STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING
- Mandaten01/04/2005ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen10/02/2005KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Halfstraat 80, 2627 SchelleHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00195991 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| STUDIO 100 PUBLISHINGHuidig | jaarrekeningen 2006 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00195991 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025529,4 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024313,8 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023268,1 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022379,2 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021231,2 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020343 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019236,5 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018242,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017210,9 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016248,9 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015226,2 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014307 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013354,6 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012270,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011208,4 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010304,1 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009219,1 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008322 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007176,5 k €↓
- 2006Jaarrekening 2006215 k €
- 28/07/1997OprichtingBesloten vennootschap