ACTIEF

ALUMAC CONSTRUCT

Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025

Nettoresultaat2,8 M €+59,0 %op 1 jaar
Omzet30,8 M €-0,5 %op 1 jaar
Eigen vermogen5 M €+126,6 %op 1 jaar
Personeelsbestand37,2 ETP+11,0 %op 1 jaar

Identiteit

Bron · KBO

ALUMAC CONSTRUCT is een Besloten vennootschap opgericht in 1997. De hoofdactiviteit is: Vervaardiging van metalen constructiewerken en onderdelen daarvan. De zetel is gevestigd in Kortrijk. Het bedrijf telt gemiddeld 37,2 ETP werknemers (VTE).

Juridische situatie
Normale toestand
KBO-nr. / BTW
BE 0462.287.647
Oprichting
29/12/1997
Rechtsvorm
Besloten vennootschap
Maatschappelijke zetel
Ringlaan(Heu) 14
8501 Kortrijk · FlandreBekijk op de kaart
Ingebracht kapitaal
18 592,01 €
Laatste rekeningen
30/06/2025
Gemiddeld personeelsbestand
37,2 ETP
Paritaire comités (3)
  • 111
  • 112
  • 209
Signalen
WinstgevendSolide eigen vermogenLaag risicoGoede liquiditeitPositieve cashflowPositieve EBITDAGezonde sociale schuldenHoge omzet

Financiën

Bron · NBB, 21 neerleggingen

Evolutie over 19 boekjaren

20252024202320222021
Resultatenrekening
Omzet30,8 M €30,9 M €27,5 M €19,5 M €20,7 M €
EBITDA4,1 M €2,5 M €1,6 M €770,3 k €2 M €
Bedrijfsresultaat3,8 M €2,3 M €1,4 M €540,8 k €1,8 M €
Nettoresultaat2,8 M €1,8 M €1,2 M €382,5 k €1,5 M €
Balans
Eigen vermogen5 M €2,2 M €1,3 M €1,8 M €1,4 M €
Balanstotaal13,2 M €11,5 M €14,9 M €9,9 M €9,1 M €
Liquide middelen1,4 M €1,4 M €649,8 k €559,8 k €1,2 M €
Schulden8,2 M €9,3 M €13,6 M €8,1 M €7,8 M €
Overige
Personeelsbestand37,2 ETP33,5 ETP34,9 ETP35,3 ETP37,9 ETP

Waardering

Indicatieve waardering

Indicatief is deze vennootschap

tussen 10 M€ en 25 M€
Bekijk de waardering

Raad van bestuur

Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/2025

5 actief

Actieve mandaten

BestuurderMandaten in deze vennootschapPeriodeAndere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen
Stefaan CROMBEZ
Bestuurder22/12/1997 → 10/02/2025Zaakvoerder22/12/1997 → jaarrekening 2019beëindigd
AMC0443.891.695Vertegenwoordigd door Sandrien Carette
Bestuurder08/05/2018 → 10/02/2025Zaakvoerder08/05/2018 → jaarrekening 2019beëindigd
ASTEMAC0881.599.049Vertegenwoordigd door Cérise Crombez
Bestuurder01/01/2007 → 10/02/2025Zaakvoerder01/01/2007 → jaarrekening 2019beëindigd
CERIMA0887.330.858Vertegenwoordigd door Imaani Crombez
Bestuurdersinds 14/02/2007Zaakvoerder14/02/2007 → jaarrekening 2019beëindigd
DEJAGER TRANS0428.435.538Vertegenwoordigd door Roy Algoet
Bestuurder02/07/2012 → 10/02/2025Zaakvoerder02/07/2012 → jaarrekening 2019beëindigd

Andere ondernemingen op dit adres

Ringlaan(Heu) 14 8501 Kortrijk
OndernemingKBO-nr.
CRVS Group● Actief
1041.551.851
DEJAGER TRANS● Actief
0428.435.538
GROEP ALUMAC● Actief
0508.444.997

Volledige financiële gegevens

Bron · NBB
202520242023202220212020
Aard van de rekeningVolledig modelVolledig modelVolledig modelVolledig modelVolledig modelVolledig model
Begin van het boekjaar01/07/202401/07/202301/07/202201/07/202101/07/202001/07/2019
Afsluiting van het boekjaar30/06/202530/06/202430/06/202330/06/202230/06/202130/06/2020
Duur van het boekjaar12 maanden12 maanden12 maanden12 maanden12 maanden12 maanden
Datum van neerlegging12/12/202527/01/202508/04/202427/02/202324/06/202209/07/2021
Algemene vergadering06/12/202505/01/202512/03/202414/01/202308/06/202205/03/2021
Valuta van het boekjaarEUREUREUREUREUREUR
NBB-kwaliteitslabelBevredigende controlesBevredigende controlesBevredigende controlesBevredigende controlesBevredigende controlesBevredigende controles

Financiële ratio's

Bron · NBB

Zoekt u meer informatie over deze onderneming?

Gratis proberen

Publicaties van jaarrekeningen

Bron · NBB, 21 neerleggingen
ModelAfsluitingAlgemene vergaderingNeerleggingTaalDocument
Volledig model30/06/202506/12/202512/12/2025NederlandsPDF
Volledig model30/06/202405/01/202527/01/2025NederlandsPDF
Volledig model30/06/202312/03/202408/04/2024NederlandsPDF
Volledig model30/06/202214/01/202327/02/2023NederlandsPDF
Volledig model30/06/202108/06/202224/06/2022NederlandsPDF
Volledig modelCorrectie30/06/202005/03/202109/07/2021NederlandsPDF
Volledig model30/06/202005/03/202107/05/2021NederlandsPDF
Volledig model30/06/201904/01/202017/01/2020NederlandsPDF
Volledig model30/06/201805/01/201931/01/2019NederlandsPDF
Volledig model30/06/201706/01/201824/01/2018NederlandsPDF
Volledig model30/06/201607/01/201711/01/2017NederlandsPDF
Volledig model30/06/201509/01/201611/01/2016NederlandsPDF
Verkort model30/06/201427/12/201412/01/2015NederlandsPDF
Verkort model30/06/201301/02/201414/02/2014NederlandsPDF
Verkort model30/06/201202/02/201325/02/2013NederlandsPDF
Verkort model30/06/201107/01/201231/01/2012NederlandsPDF
Verkort model30/06/201008/01/201110/01/2011NederlandsPDF
Verkort model30/06/200906/12/200908/01/2010NederlandsPDF
Verkort model30/06/200806/12/200822/12/2008NederlandsPDF
Verkort model30/06/200708/12/200731/01/2008NederlandsPDF
Verkort model30/06/200623/12/200622/01/2007NederlandsPDF

Indicatieve waardering

Orde van grootte

Indicatief is deze vennootschap

tussen 10 M€ en 25 M€

Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.

Ontdek het Business-plan
Waarschuwing

Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.

Raad van bestuur

Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/2025

5 actief

Actieve mandaten

BestuurderMandaten in deze vennootschapPeriodeAndere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen
Stefaan CROMBEZ
Bestuurder22/12/1997 → 10/02/2025Zaakvoerder22/12/1997 → jaarrekening 2019beëindigd
AMC0443.891.695Vertegenwoordigd door Sandrien Carette
Bestuurder08/05/2018 → 10/02/2025Zaakvoerder08/05/2018 → jaarrekening 2019beëindigd
ASTEMAC0881.599.049Vertegenwoordigd door Cérise Crombez
Bestuurder01/01/2007 → 10/02/2025Zaakvoerder01/01/2007 → jaarrekening 2019beëindigd
CERIMA0887.330.858Vertegenwoordigd door Imaani Crombez
Bestuurdersinds 14/02/2007Zaakvoerder14/02/2007 → jaarrekening 2019beëindigd
DEJAGER TRANS0428.435.538Vertegenwoordigd door Roy Algoet
Bestuurder02/07/2012 → 10/02/2025Zaakvoerder02/07/2012 → jaarrekening 2019beëindigd

Aandeelhouderschap en netwerk

Zoekt u meer informatie over deze onderneming?

Gratis proberen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Bron · Belgisch Staatsblad
  • Mandaten22/01/2026
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten04/03/2025
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten10/10/2023
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten13/07/2021
    WIJZIGING RECHTSVORM - DIVERSEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten11/03/2021
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten24/11/2020
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - WIJZIGING RECHTSVORM
    PDF
  • Mandaten16/04/2019
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF
  • Mandaten09/09/2014
    ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
    PDF

Vergelijkbare bedrijven

De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.

Ontdek het Business-plan

Tijdlijn

Bron · KBO, jaarrekeningen NBB
Jaar
Identiteit
Oprichting
Benaming
Maatschappelijke zetel
Jaarrekeningen
Neerleggingen19 neerleggingen
Mandaten
Stefaan CROMBEZ
DEJAGER TRANS
AMC
ASTEMAC
CERIMA
199719981999200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
ALUMAC CONSTRUCT
Ringlaan(Heu) 14, 8501 Heule
BestuurderZaakvoerder
BestuurderZaakvoerder
Bestuurder
BestuurderZaakvoerder
BestuurderZaakvoerder
LopendGepland, nog niet verstrekenBeëindigdNeergelegde rekeningenVandaag

Maatschappelijke zetels

Bron · jaarrekeningen NBB, KBO
Adres van de zetelPeriodeBron
Ringlaan(Heu) 14, 8501 HeuleHuidig
jaarrekeningen 2021 → 2025
Jaarrekening 2025 · 2025-00584799

Benamingen

Bron · jaarrekeningen NBB, KBO
BenamingPeriodeBron
ALUMAC CONSTRUCTHuidig
jaarrekeningen 2021 → 2025
Jaarrekening 2025 · 2025-00584799

Gebeurtenissen

  1. 2025
    Jaarrekening 20252,8 M €↑
  2. 2024
    Jaarrekening 20241,8 M €↑
  3. 2023
    Jaarrekening 20231,2 M €↑
  4. 2022
    Jaarrekening 2022382,5 k €↓
  5. 2021
    Jaarrekening 20211,5 M €↑
  6. 2020
    Jaarrekening 20201,2 M €↑
  7. 2019
    Jaarrekening 20191,2 M €↑
  8. 2018
    Jaarrekening 2018990,6 k €↑
  9. 2017
    Jaarrekening 2017750,6 k €↓
  10. 2016
    Jaarrekening 2016954,5 k €↑
  11. 2015
    Jaarrekening 2015759,3 k €↓
  12. 2014
    Jaarrekening 20141 M €↑
  13. 2013
    Jaarrekening 2013-18,4 k €↓
  14. 2012
    Jaarrekening 201290,7 k €↓
  15. 2011
    Jaarrekening 2011525 k €↑
  16. 2010
    Jaarrekening 2010100,6 k €↑
  17. 2009
    Jaarrekening 2009-9,8 k €↓
  18. 2008
    Jaarrekening 200869,1 k €↑
  19. 2007
    Jaarrekening 200740,4 k €
  20. 29/12/1997
    OprichtingBesloten vennootschap