STEELCONSULT
0472.323.286 · rovalta.com · 08/11/2026
STEELCONSULT
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 30/06/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSTEELCONSULT is een Naamloze vennootschap opgericht in 2000. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Merchtem. Het bedrijf telt gemiddeld 0,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0472.323.286
- Oprichting
- 17/07/2000
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Dries 77
1785 Merchtem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 155 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,3 ETP
Paritaire comités (3)
- 200
- 2000
- 218
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 179,8 k € | -26.8% | 245,5 k € | -5.5% | 259,7 k € | -55.5% | 584 k € | – | |
| EBITDA | 151,4 k € | +5.1% | 144 k € | +17.2% | 122,9 k € | -72.6% | 448,2 k € | +25.1% | 358,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 151,4 k € | +5.1% | 144 k € | +17.2% | 122,9 k € | -72.6% | 448,2 k € | +25.1% | 358,4 k € |
| Nettoresultaat | 136,7 k € | +6.6% | 128,3 k € | +30.6% | 98,3 k € | -70.6% | 334 k € | +24.0% | 269,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2 M € | +7.4% | 1,8 M € | +1.4% | 1,8 M € | +5.7% | 1,7 M € | +24.1% | 1,4 M € |
| Balanstotaal | 2,2 M € | +6.7% | 2 M € | +6.8% | 1,9 M € | +2.7% | 1,8 M € | +17.5% | 1,6 M € |
| Liquide middelen | 154,8 k € | +22.5% | 126,4 k € | -25.7% | 170,1 k € | -66.5% | 508,3 k € | +121% | 229,5 k € |
| Schulden | 24,9 k € | -4.1% | 26 k € | +1.6% | 25,6 k € | -64.3% | 71,6 k € | -45.4% | 131,2 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,3 ETP | -70.0% | 1,0 ETP | 0.0% | 1,0 ETP | 0.0% | 1,0 ETP | 0.0% | 1,0 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20262 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
JOS STUCKENS | Bestuurder27/11/2019 → 10/09/2030Gedelegeerd bestuurder20/11/2013 → jaarrekening 2021beëindigd | ||
TANIA TETTELIN | Bestuurder20/11/2013 → 10/09/2030Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2007beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BERNADETTE STUCKENS | Bestuurder17/11/2008 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Dries 77 1785 Merchtem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
IMMO STUCKENS-B● Actief | 0453.662.763 |
IMMO STUCKENS-M● Actief | 0439.085.742 |
MACYPAU● Actief | 0817.852.728 |
Stuckens Groep● Actief | 1036.204.775 |
Treize Real Estate● Actief | 0501.538.203 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2025 | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2026 | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 04/11/2026 | 13/11/2025 | 28/11/2024 | 06/11/2023 | 28/09/2022 | 02/03/2022 |
| Algemene vergadering | 22/09/2026 | 16/09/2025 | 01/10/2024 | 04/10/2023 | 23/09/2022 | 28/01/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 30/06/2026 | 22/09/2026 | 04/11/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2025 | 16/09/2025 | 13/11/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2024 | 01/10/2024 | 28/11/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2023 | 04/10/2023 | 06/11/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 23/09/2022 | 28/09/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 28/01/2022 | 02/03/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 05/10/2020 | 13/10/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 27/11/2019 | 02/12/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2018 | 19/12/2018 | 20/12/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2017 | 21/12/2017 | 22/12/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2016 | 30/11/2016 | 06/12/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2015 | 07/11/2015 | 05/01/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 01/11/2014 | 23/12/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 20/11/2013 | 26/11/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 08/12/2012 | 11/12/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2011 | 05/11/2011 | 24/11/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/06/2010 | 17/12/2010 | 24/01/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2009 | 31/12/2009 | 01/02/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2008 | 11/12/2008 | 19/12/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2007 | 03/11/2007 | 15/11/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20262 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
JOS STUCKENS | Bestuurder27/11/2019 → 10/09/2030Gedelegeerd bestuurder20/11/2013 → jaarrekening 2021beëindigd | ||
TANIA TETTELIN | Bestuurder20/11/2013 → 10/09/2030Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2007beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BERNADETTE STUCKENS | Bestuurder17/11/2008 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten03/04/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten28/10/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten10/02/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten06/06/2014Statutenwijziging - correctie publicatie benoeming bestuursorgaan
- Mandaten20/12/2013HERBENOEMING (GEDELEGEERD) BESTUURDERS - MACHTEN
- Mandaten23/01/2009BENOEMING BESTUURDER
- Mandaten20/03/2008HERBENOEMING BESTUURDERS - ONTSLAG EN BENOEMING
- Diversen24/01/2007Wijziging der statuten
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Dries 77, 1785 MerchtemHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00603000 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| STEELCONSULTHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00603000 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 2026136,7 k €↑
- 2025Jaarrekening 2025128,3 k €↑
- 2024Jaarrekening 202498,3 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023334 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022269,5 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018198,9 k €↑
- 2017Jaarrekening 201756,5 k €↓
- 2016Jaarrekening 201658 k €↓
- 2015Jaarrekening 201558,7 k €↑
- 2014Jaarrekening 201449,1 k €↓
- 2013Jaarrekening 201350,7 k €↑
- 2012Jaarrekening 201246,2 k €↓
- 2011Jaarrekening 201183,9 k €↑
- 2010Jaarrekening 201060,5 k €↓
- 2009Jaarrekening 200984,2 k €↑
- 2008Jaarrekening 200858,5 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-30,8 k €
- 17/07/2000OprichtingNaamloze vennootschap