L'ELIXIR
0475.697.304 · rovalta.com · 06/11/2026
L'ELIXIR
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOL'ELIXIR is een Besloten vennootschap opgericht in 2001. De hoofdactiviteit is: Verpleegkundige activiteiten. De zetel is gevestigd in Frameries. Het bedrijf telt gemiddeld 85,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0475.697.304
- Oprichting
- 24/09/2001
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Route de Bavay 56
7080 Frameries · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 85,0 ETP
Paritaire comités (1)
- 330
Financiën
Bron · NBB, 21 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 7,7 M € | -7.2% | 8,3 M € | +16.6% | 7,1 M € | +1.9% | 7 M € | -6.1% | 7,5 M € |
| EBITDA | 2,3 M € | -15.6% | 2,8 M € | +8.9% | 2,5 M € | +23.3% | 2,1 M € | -8.1% | 2,2 M € |
| Bedrijfsresultaat | 2,2 M € | -16.3% | 2,7 M € | +9.2% | 2,4 M € | +24.5% | 2 M € | -8.4% | 2,1 M € |
| Nettoresultaat | 1,6 M € | -14.0% | 1,9 M € | +8.7% | 1,7 M € | +22.9% | 1,4 M € | -5.8% | 1,5 M € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 6,9 M € | +30.5% | 5,3 M € | +55.1% | 3,4 M € | +103% | 1,7 M € | +10.9% | 1,5 M € |
| Balanstotaal | 13,7 M € | +29.2% | 10,6 M € | +58.6% | 6,7 M € | -15.7% | 7,9 M € | -11.9% | 9 M € |
| Liquide middelen | – | – | – | – | 1,7 M € | ||||
| Schulden | 6,7 M € | +27.6% | 5,3 M € | +62.3% | 3,2 M € | -47.9% | 6,2 M € | -16.6% | 7,5 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 85,0 ETP | -3.4% | 88,0 ETP | +4.1% | 84,5 ETP | -5.6% | 89,5 ETP | -6.3% | 95,5 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 30/06/2023 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder19/10/2016 → jaarrekening 2018 | |||
| Zaakvoerder01/01/2016 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Route de Bavay 56 7080 Frameries| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0477.005.220 | |
EDGARD● Actief | 0567.763.071 |
E-LISA● Actief | 1003.591.989 |
EQSO● Actief | 0779.753.108 |
GROUPE SOCIALE● Actief | 0506.949.318 |
Herman● Actief | 0695.742.002 |
Hermogène● Actief | 0567.690.619 |
LE CLERMY● Actief | 0474.524.988 |
PREMS● Actief | 1005.681.746 |
RESIDENCE L'EVEIL DES SENS● Actief | 0835.757.443 |
Société immobilière de Nivelles● Actief | 0730.896.483 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 01/06/2026 | 18/06/2025 | 30/05/2024 | 14/06/2023 | 14/06/2022 | 28/07/2021 |
| Algemene vergadering | 21/05/2026 | 22/05/2025 | 16/05/2024 | 19/05/2023 | 20/05/2022 | 20/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 21 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 21/05/2026 | 01/06/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 22/05/2025 | 18/06/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 16/05/2024 | 30/05/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 19/05/2023 | 14/06/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 20/05/2022 | 14/06/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 20/05/2021 | 28/07/2021 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 21/05/2020 | 19/06/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 31/05/2019 | 18/06/2019 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 25/05/2018 | 13/06/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 22/06/2017 | 29/06/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 03/06/2016 | 29/06/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 08/06/2015 | 17/09/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 30/05/2014 | 08/07/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 31/05/2013 | 08/08/2013 | Frans | |
| Verkort modelCorrectie | 31/12/2011 | 31/05/2012 | 19/09/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 31/05/2012 | 28/06/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 27/05/2011 | 27/06/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 28/05/2010 | 30/06/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 29/05/2009 | 29/07/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 30/05/2008 | 30/06/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 22/03/2007 | 07/06/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 30/06/2023 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder19/10/2016 → jaarrekening 2018 | |||
| Zaakvoerder01/01/2016 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten08/07/2026Nomination
- Mandaten09/12/2025CAPITAL, ACTIONS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten05/02/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten22/11/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel14/04/2022SIEGE SOCIAL
- Herstructurering30/07/2021CAPITAL, ACTIONS - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering21/05/2021RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...) - DIVERS
- Mandaten08/04/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Route de Bavay 56, 7080 FrameriesHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00128414 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| L'ELIXIRHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00128414 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,6 M €↓
- 2024Jaarrekening 20241,9 M €↑
- 2023Jaarrekening 20231,7 M €↑
- 2022Jaarrekening 20221,4 M €↓
- 2021Jaarrekening 20211,5 M €↓
- 2020Jaarrekening 20201,6 M €↑
- 2019Jaarrekening 20191 M €↑
- 2018Jaarrekening 2018749,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017653 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016604,5 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015665,5 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014521,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013195,5 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012320,1 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011643,4 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010459,6 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009400,7 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-27,4 k €↓
- 2007Jaarrekening 20079 k €↑
- 2006Jaarrekening 2006-2,6 k €
- 24/09/2001OprichtingBesloten vennootschap