MERVEILLE PLUS INTERIM
0477.334.921 · rovalta.com · 08/11/2026
MERVEILLE PLUS INTERIM
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOMERVEILLE PLUS INTERIM is een Naamloze vennootschap opgericht in 2002. De hoofdactiviteit is: Interimkantoren en tijdelijke tewerkstelling. De zetel is gevestigd in Chièvres. Het bedrijf telt gemiddeld 16,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0477.334.921
- Oprichting
- 15/04/2002
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Liberté 31
7950 Chièvres · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 16,3 ETP
Paritaire comités (2)
- 200
- 322
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 1,6 M € | +4.2% | 1,5 M € | +20.1% | 1,3 M € | +0.2% | 1,3 M € | +35.5% | 944,5 k € |
| EBITDA | 75,9 k € | -12.1% | 86,4 k € | +142% | 35,6 k € | -39.8% | 59,2 k € | +160% | 22,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 75,9 k € | -12.1% | 86,4 k € | +142% | 35,6 k € | -39.8% | 59,2 k € | +160% | 22,8 k € |
| Nettoresultaat | 141,6 k € | +136% | 60 k € | +164% | 22,8 k € | -44.9% | 41,3 k € | +174% | 15,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 502,1 k € | +39.3% | 360,5 k € | +7.7% | 334,9 k € | +7.3% | 312,1 k € | +0.4% | 310,8 k € |
| Balanstotaal | 2,2 M € | -4.2% | 2,3 M € | +310% | 568 k € | +4.7% | 542,7 k € | +15.6% | 469,7 k € |
| Liquide middelen | 182,6 k € | -42.5% | 317,6 k € | -14.4% | 371,3 k € | +21.7% | 305,1 k € | +15.7% | 263,7 k € |
| Schulden | 1,7 M € | -13.3% | 2 M € | +768% | 226,2 k € | +1.1% | 223,7 k € | +47.2% | 152 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 16,3 ETP | -16.8% | 19,6 ETP | +19.5% | 16,4 ETP | -5.7% | 17,4 ETP | +55.4% | 11,2 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Mandaat | |||
David MERVEILLE | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd | ||
MERVEILLE Carla. | Mandaat | ||
MERVEILLE Vincent | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BOULANGER Florence | Mandaatjaarrekening 2024Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2022 | ||
Emmanuel MERVEIILE | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2019 | ||
MERVEILLE Carla | Mandaatjaarrekening 2024 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue de la Liberté 31 7950 Chièvres| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
CM Management● Actief | 1025.382.446 |
MERVEILLE● Actief | 0447.296.197 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 18/08/2026 | 25/08/2025 | 20/08/2024 | 06/04/2023 | 02/06/2022 | 15/06/2021 |
| Algemene vergadering | 23/07/2026 | 09/07/2025 | 19/07/2024 | 05/04/2023 | 05/05/2022 | 06/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 23/07/2026 | 18/08/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 09/07/2025 | 25/08/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 19/07/2024 | 20/08/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 05/04/2023 | 06/04/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 05/05/2022 | 02/06/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 06/05/2021 | 15/06/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 28/05/2020 | 15/06/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 02/05/2019 | 24/06/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 03/05/2018 | 25/05/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 04/05/2017 | 23/06/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 12/05/2016 | 24/06/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 07/05/2015 | 24/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 05/06/2014 | 04/07/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 02/05/2013 | 18/06/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 03/05/2012 | 27/06/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 05/05/2011 | 08/06/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 06/05/2010 | 21/06/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 07/05/2009 | 24/06/2009 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 05/05/2008 | 25/06/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 03/05/2007 | 06/06/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Mandaat | |||
David MERVEILLE | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd | ||
MERVEILLE Carla. | Mandaat | ||
MERVEILLE Vincent | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BOULANGER Florence | Mandaatjaarrekening 2024Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2022 | ||
Emmanuel MERVEIILE | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2019 | ||
MERVEILLE Carla | Mandaatjaarrekening 2024 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten07/10/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten05/12/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten30/08/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen24/12/2021STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten10/06/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten30/06/2016DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten09/12/2008Nominations aux fonctions d'administrateurs
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue de la Liberté 31, 7950 ChièvresHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00405011 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| MERVEILLE PLUS INTERIMHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00405011 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025141,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 202460 k €↑
- 2023Jaarrekening 202322,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 202241,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 202115,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 202011 k €↓
- 2019Jaarrekening 201926,6 k €↓
- 2018Jaarrekening 201848,3 k €↑
- 2017Jaarrekening 201728,5 k €↓
- 2016Jaarrekening 201648,7 k €↓
- 2015Jaarrekening 201549,8 k €↓
- 2014Jaarrekening 201492,1 k €↑
- 2013Jaarrekening 201365 k €↓
- 2012Jaarrekening 201279,2 k €↑
- 2011Jaarrekening 201133,2 k €↓
- 2010Jaarrekening 201078,7 k €↓
- 2009Jaarrekening 200982,4 k €↑
- 2008Jaarrekening 200841,3 k €↑
- 2007Jaarrekening 200720,3 k €↓
- 2006Jaarrekening 200642,4 k €
- 15/04/2002OprichtingNaamloze vennootschap