TOLON
0478.794.176 · rovalta.com · 07/11/2026
TOLON
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOTOLON is een Besloten vennootschap opgericht in 2002. De hoofdactiviteit is: Handelsbemiddeling in de groothandel in textiel, kleding, bont, schoeisel en lederwaren. De zetel is gevestigd in Tervuren.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0478.794.176
- Oprichting
- 14/11/2002
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 27
3080 Tervuren · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 25 502,26 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (2)
- 109
- 215
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 19,3 k € | +6.5% | 18,1 k € | +122% | 8,2 k € | -18.8% | 10,1 k € | -34.9% | 15,4 k € |
| EBITDA | 18,8 k € | +6.6% | 17,7 k € | +129% | 7,7 k € | -20.1% | 9,6 k € | -33.8% | 14,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 18,8 k € | +6.6% | 17,7 k € | +129% | 7,7 k € | -20.1% | 9,6 k € | -27.8% | 13,3 k € |
| Nettoresultaat | 14 k € | +7.8% | 13 k € | +135% | 5,5 k € | -20.5% | 6,9 k € | -28.6% | 9,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 96,3 k € | +17.0% | 82,3 k € | +18.7% | 69,4 k € | +8.6% | 63,9 k € | +12.2% | 56,9 k € |
| Balanstotaal | 97,6 k € | +10.5% | 88,4 k € | +3.2% | 85,6 k € | +6.0% | 80,8 k € | +6.0% | 76,2 k € |
| Liquide middelen | 79,5 k € | -10.1% | 88,4 k € | +3.2% | 85,6 k € | +6.0% | 80,8 k € | +6.0% | 76,2 k € |
| Schulden | 1,3 k € | -78.1% | 6 k € | -62.8% | 16,3 k € | -3.9% | 16,9 k € | -12.2% | 19,3 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 29/04/2020Gedelegeerd bestuurder31/03/2011 → jaarrekening 2011beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Eva Van Boxstael | Bestuurder01/01/2016 → 29/04/2020 | ||
Machelina Kwakernaak | Bestuurder01/04/2011 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Kerkstraat 27 3080 Tervuren| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BONTEX● Actief | 1044.910.526 |
Captex● Actief | 1038.447.455 |
Captex● Actief | 1038.867.426 |
CHANMAR● Actief | 0793.389.130 |
PARTEX● Actief | 0682.524.266 |
Stonetree● Actief | 0805.588.364 |
TOMTREE● Actief | 0823.073.803 |
TREEBRANCH● Actief | 0633.812.648 |
VAN NEER EYCKELER● Actief | 1041.912.236 |
VEGA RM● Actief | 0802.134.273 |
Verve Fund● Actief | 1025.120.942 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 09/06/2026 | 16/06/2025 | 30/05/2024 | 01/06/2023 | 08/06/2022 | 09/06/2021 |
| Algemene vergadering | 05/06/2026 | 16/05/2025 | 17/05/2024 | 19/05/2023 | 20/05/2022 | 21/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 05/06/2026 | 09/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 16/05/2025 | 16/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 17/05/2024 | 30/05/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 19/05/2023 | 01/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 20/05/2022 | 08/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 21/05/2021 | 09/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 15/05/2020 | 11/06/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 17/05/2019 | 13/06/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 01/06/2018 | 20/06/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 19/05/2017 | 15/06/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 20/05/2016 | 22/06/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 15/05/2015 | 26/06/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 16/05/2014 | 26/06/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 17/05/2013 | 04/07/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 18/05/2012 | 26/06/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 20/05/2011 | 01/07/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 21/05/2010 | 08/07/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 15/05/2009 | 26/06/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 13/03/2008 | 22/07/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 19/05/2007 | 27/08/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 100 k€ en 250 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 7 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 29/04/2020Gedelegeerd bestuurder31/03/2011 → jaarrekening 2011beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Eva Van Boxstael | Bestuurder01/01/2016 → 29/04/2020 | ||
Machelina Kwakernaak | Bestuurder01/04/2011 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten19/07/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten19/12/2022MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten17/06/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen12/01/2021KAPITAAL - AANDELEN
- Mandaten18/05/2020STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten05/07/2018ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten02/06/2017Ontslag bestuurder
- Mandaten23/09/2016Ontslag bestuurder
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kerkstraat 27, 3080 TervurenHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00153679 |
| Kerkstraat 33, 3080 Tervuren | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20054682 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| TOLONHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00153679 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202514 k €↑
- 2024Jaarrekening 202413 k €↑
- 2023Jaarrekening 20235,5 k €↓
- 2022Jaarrekening 20226,9 k €↓
- 2021Jaarrekening 20219,7 k €↑
- 2020Jaarrekening 20203,1 k €↓
- 2019Jaarrekening 20195 k €↓
- 2018Jaarrekening 201810 k €↓
- 2017Jaarrekening 201719,4 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016138 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015156,8 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014327 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013159,1 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012131,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011110,2 k €↑
- 2010Jaarrekening 201033,2 k €↑
- 2009Jaarrekening 200919,3 k €↓
- 2008Jaarrekening 200863,8 k €↓
- 2007Jaarrekening 200776,9 k €↑
- 2006Jaarrekening 200629 k €
- 14/11/2002OprichtingBesloten vennootschap