LNA BELGIQUE
0479.787.635 · rovalta.com · 08/11/2026
LNA BELGIQUE
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOLNA BELGIQUE is een Besloten vennootschap opgericht in 2003. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Wavre.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0479.787.635
- Oprichting
- 17/03/2003
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Champles 8
1301 Wavre · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 403 229,55 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (1)
- 218
Financiën
Bron · NBB, 21 neerleggingenEvolutie over 20 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 1,1 M € | +5.2% | 1 M € | +2.8% | 1 M € | +10.1% | 911,8 k € | +6.5% | 856,4 k € |
| EBITDA | 1 M € | +28.5% | 778,8 k € | +3.2% | 754,7 k € | +5.7% | 714 k € | +9.5% | 652,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 1 M € | +28.5% | 778,8 k € | +3.2% | 754,7 k € | +5.7% | 714 k € | +9.5% | 652,3 k € |
| Nettoresultaat | -965,5 k € | -42.7% | -676,8 k € | -1523% | 47,5 k € | +101% | -3,4 M € | -521% | 796,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | -88,5 k € | +91.0% | -985,4 k € | -219% | -308,6 k € | +13.3% | -356,2 k € | +91.5% | -4,2 M € |
| Balanstotaal | 6,2 M € | +16.8% | 5,3 M € | -9.8% | 5,9 M € | +22.0% | 4,8 M € | -44.6% | 8,7 M € |
| Liquide middelen | 62,4 k € | +9.7% | 56,9 k € | -73.7% | 216,4 k € | -46.9% | 407,2 k € | +18.6% | 343,3 k € |
| Schulden | 6,3 M € | -0.0% | 6,3 M € | +1.5% | 6,2 M € | +19.6% | 5,2 M € | -59.8% | 12,9 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
LNA SANTE SRL | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
| Bestuurder23/12/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Le Noble Age | Zaakvoerder01/01/2009 → jaarrekening 2013 | |
Le Noble Age France | Zaakvoerderjaarrekening 2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue de Champles 8 1301 Wavre| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Foncière des Tilleuls● Actief | 0599.841.169 |
LE BON JOUR D'IGNACE● Actief | 0899.345.002 |
RESIDENCE LE POINT DU JOUR● Actief | 0446.388.951 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/08/2026 | 31/08/2025 | 16/09/2024 | 31/08/2023 | 27/08/2022 | 16/09/2021 |
| Algemene vergadering | 26/06/2026 | 27/06/2025 | 21/06/2024 | 21/06/2023 | 21/06/2022 | 21/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 21 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 26/06/2026 | 26/08/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 31/08/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 21/06/2024 | 16/09/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 21/06/2023 | 31/08/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 21/06/2022 | 27/08/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 21/06/2021 | 16/09/2021 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 30/06/2020 | 30/10/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 21/06/2019 | 26/08/2019 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 21/06/2018 | 31/08/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 22/06/2017 | 01/08/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 27/06/2016 | 31/08/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 22/06/2015 | 28/08/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 21/06/2014 | 23/07/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 21/06/2013 | 29/07/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 21/06/2012 | 26/07/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 21/06/2011 | 29/07/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 21/06/2010 | 26/07/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 23/06/2009 | 28/07/2009 | Frans | |
| Verkort modelCorrectie | 31/12/2007 | 20/06/2008 | 25/09/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 20/06/2008 | 26/08/2008 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 21/06/2007 | 30/08/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
LNA SANTE SRL | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
| Bestuurder23/12/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Le Noble Age | Zaakvoerder01/01/2009 → jaarrekening 2013 | |
Le Noble Age France | Zaakvoerderjaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen22/12/2025STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - DIVERS
- Mandaten20/03/2023CAPITAL, ACTIONS - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten24/09/2019DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten03/08/2015DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten25/07/2014DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten08/08/2012DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten23/07/2009DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten06/07/2007DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue de Champles 8, 1301 BiergesHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00429207 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| LNA BELGIQUEHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00429207 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-965,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024-676,8 k €↓
- 2023Jaarrekening 202347,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022-3,4 M €↓
- 2021Jaarrekening 2021796,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-1,6 M €↓
- 2019Jaarrekening 2019-1,4 M €↑
- 2018Jaarrekening 2018-1,6 M €↓
- 2017Jaarrekening 2017-662,1 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-3 M €↓
- 2015Jaarrekening 2015279,9 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014100,5 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013495,2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012350,9 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011762,8 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010549,1 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009702,4 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008277,9 k €↓
- 2007Jaarrekening 20071,4 M €↑
- 2006Jaarrekening 2006341 k €
- 17/03/2003OprichtingBesloten vennootschap