INFI D
0507.979.991 · rovalta.com · 08/11/2026
INFI D
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOINFI D is een Besloten vennootschap opgericht in 2015. De hoofdactiviteit is: Verpleegkundige activiteiten. De zetel is gevestigd in Saint-Ghislain. Het bedrijf telt gemiddeld 7,1 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0507.979.991
- Oprichting
- 07/01/2015
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Villerot(H) 1
7334 Saint-Ghislain · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 7,1 ETP
Paritaire comités (3)
- 100
- 330
- 3300130
Financiën
Bron · NBB, 10 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 803,1 k € | -24.2% | 1,1 M € | +98.2% | 534,8 k € | +23.7% | 432,2 k € | -27.3% | 594,2 k € |
| EBITDA | 425,2 k € | -22.4% | 547,8 k € | +78.9% | 306,1 k € | +59.3% | 192,2 k € | -10.2% | 214 k € |
| Bedrijfsresultaat | 425,2 k € | -22.4% | 547,8 k € | +78.9% | 306,1 k € | +59.3% | 192,2 k € | -10.2% | 214 k € |
| Nettoresultaat | 312,2 k € | -23.3% | 407 k € | +78.3% | 228,2 k € | +57.7% | 144,7 k € | -8.0% | 157,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 21 k € | +1.2% | 20,8 k € | -0.2% | 20,8 k € | -94.9% | 409,6 k € | +54.7% | 264,8 k € |
| Balanstotaal | 497,8 k € | -11.4% | 561,9 k € | +87.7% | 299,3 k € | -34.5% | 457,2 k € | +27.7% | 358,1 k € |
| Liquide middelen | 411,7 k € | +4.5% | 393,9 k € | +213% | 125,9 k € | +1331% | 8,8 k € | -77.7% | 39,4 k € |
| Schulden | 476,8 k € | -11.9% | 541,1 k € | +94.3% | 278,5 k € | +651% | 37,1 k € | -60.0% | 92,6 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 7,1 ETP | +22.4% | 5,8 ETP | – | – | – | |||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 25/07/2011Zaakvoerder01/01/2017 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nathalie Vernier | Zaakvoerder01/04/2018 → jaarrekening 2018Bestuurderjaarrekening 2020 | ||
Benoit Dupriez | Zaakvoerder06/01/2015 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue de Villerot(H) 1 7334 Saint-Ghislain| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DIPAL UNIT● Actief | 0689.935.858 |
D.M.V.● Actief | 0838.470.671 |
DU.PATRIMOINE● Actief | 0787.695.329 |
OPALINE● Actief | 0837.576.885 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 18 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 29/06/2026 | 27/06/2025 | 10/01/2024 | 25/01/2023 | 14/09/2022 | 06/09/2022 |
| Algemene vergadering | 12/06/2026 | 13/06/2025 | 15/12/2023 | 15/12/2022 | 20/08/2022 | 20/08/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 10 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 12/06/2026 | 29/06/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 13/06/2025 | 27/06/2025 | Frans | |
| Micromodel | 30/06/2023 | 15/12/2023 | 10/01/2024 | Frans | |
| Micromodel | 30/06/2022 | 15/12/2022 | 25/01/2023 | Frans | |
| Micromodel | 30/06/2021 | 20/08/2022 | 14/09/2022 | Frans | |
| Micromodel | 30/06/2020 | 20/08/2022 | 06/09/2022 | Frans | |
| Micromodel | 30/06/2019 | 16/12/2019 | 20/02/2020 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2018 | 15/12/2018 | 15/02/2019 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2017 | 09/01/2018 | 31/01/2018 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 15/12/2016 | 01/02/2017 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 25/07/2011Zaakvoerder01/01/2017 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nathalie Vernier | Zaakvoerder01/04/2018 → jaarrekening 2018Bestuurderjaarrekening 2020 | ||
Benoit Dupriez | Zaakvoerder06/01/2015 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten09/07/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten08/01/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS - ASSEMBLEE GENERALE - ANNEE COMPTABLE - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten17/08/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel11/04/2019SIEGE SOCIAL
- Mandaten19/04/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten29/01/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten06/07/2017DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen19/01/2015CONSTITUTION
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue de Villerot(H) 1, 7334 HautrageHuidig | KBO | |
| Rue de Villerot(H) 5, 7334 Hautrage | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00209180 |
| Rue de Villerot 1, 7334 Hautrage | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00000468 |
| Rue de Villerot 5, 7334 Hautrage | jaarrekeningen 2020 → 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20429876 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| INFI DHuidig | jaarrekeningen 2016 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00209180 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025312,2 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024407 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023228,2 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022144,7 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021157,4 k €↑
- 2020Jaarrekening 202087 k €↑
- 2019Jaarrekening 201916,8 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018136,8 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017393,3 k €↑
- 2016Jaarrekening 201663,7 k €
- 07/01/2015OprichtingBesloten vennootschap