Sainte-Alliance Real Estate Management
0508.694.427 · rovalta.com · 07/11/2026
Sainte-Alliance Real Estate Management
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSainte-Alliance Real Estate Management is een Besloten vennootschap opgericht in 2012. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Watermael-Boitsfort.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0508.694.427
- Oprichting
- 24/12/2012
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de La Hulpe 187
1170 Watermael-Boitsfort · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 12 400,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 13 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 5,8 k € | +31.2% | 4,4 k € | +19.3% | 3,7 k € | +69.6% | 2,2 k € | -9.1% | 2,4 k € |
| EBITDA | 5,8 k € | +31.2% | 4,4 k € | +19.3% | 3,7 k € | +69.6% | 2,2 k € | -9.1% | 2,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 5,6 k € | +29.9% | 4,3 k € | +44.7% | 3 k € | +105% | 1,4 k € | -13.2% | 1,7 k € |
| Nettoresultaat | 629,9 € | +206% | -592,2 € | -294% | 304,8 € | -36.5% | 480,4 € | -20.4% | 603,4 € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | -27,6 k € | +2.2% | -28,2 k € | -2.1% | -27,6 k € | +1.1% | -27,9 k € | +1.7% | -28,4 k € |
| Balanstotaal | 21 k € | -21.5% | 26,8 k € | +23.5% | 21,7 k € | +51.8% | 14,3 k € | -57.5% | 33,6 k € |
| Liquide middelen | 7 k € | -52.3% | 14,7 k € | +31.5% | 11,2 k € | +218% | 3,5 k € | -27.6% | 4,9 k € |
| Schulden | 48,6 k € | -11.6% | 55 k € | +11.5% | 49,3 k € | +16.8% | 42,2 k € | -31.9% | 62,1 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guido Giannotta | BestuurderZaakvoerdervermeld tot de jaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marco Del Monaco | Zaakvoerder20/12/2012 → jaarrekening 2013 | ||
Guido GIANOTTA | Bestuurderjaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Chaussée de La Hulpe 187 1170 Watermael-Boitsfort| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ABBIO● Actief | 0538.915.667 |
ADVOCATENKANTOOR JOHAN KERREMANS● Actief | 0480.656.378 |
ALLEYCAT TECHNOLOGIES● Actief | 0693.760.232 |
ARPEGGIO● Actief | 0471.533.232 |
| 0802.177.528 | |
BIBEECOT● Actief | 0837.377.739 |
BOULEX● Actief | 1000.256.575 |
| 0436.408.641 | |
BUYDENS MIREILLE,AVOCAT● Actief | 0807.248.549 |
| 0402.859.113 | |
CLERS MEDICAL● Actief | 0766.808.457 |
cnfa europe● Actief | 0634.572.416 |
COLONIES BELGIUM● Actief | 0765.997.419 |
COMM - OVER● Vereffening | 0466.033.233 |
CONCEPT INVEST● Actief | 0471.630.331 |
CTH Group● Actief | 1015.390.654 |
CTH INVEST● Actief | 0660.681.450 |
DE BERTI,JACCHIA,FRANCHINI FORLA● Actief | 0549.685.538 |
Digital Mobility Leasing Belgium● Actief | 0803.766.942 |
DSP Europe● Actief | 0727.925.216 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 20/07/2026 | 07/07/2025 | 26/07/2024 | 25/08/2023 | 24/08/2022 | 29/08/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 02/06/2025 | 03/06/2024 | 21/08/2023 | 19/07/2022 | 25/08/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 13 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 20/07/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 02/06/2025 | 07/07/2025 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 03/06/2024 | 26/07/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 21/08/2023 | 25/08/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 19/07/2022 | 24/08/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 25/08/2021 | 29/08/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 31/08/2020 | 15/09/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 02/07/2019 | 28/08/2019 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 20/07/2018 | 23/08/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 28/07/2017 | 28/08/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 28/07/2016 | 23/08/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 28/08/2015 | 31/08/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 29/07/2014 | 26/08/2014 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Guido Giannotta | BestuurderZaakvoerdervermeld tot de jaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marco Del Monaco | Zaakvoerder20/12/2012 → jaarrekening 2013 | ||
Guido GIANOTTA | Bestuurderjaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen06/02/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES
- Maatschappelijke zetel15/07/2019Transfert du siège social de la Société - Pouvoirs spéciaux pour les
- Mandaten26/01/2018Démission volontaire d'un gérant ; nomination d'un gérant, et décision
- Mandaten06/02/2013DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen07/01/2013CONSTITUTION
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Terhulpsesteenweg 187, 1170 Watermaal-BosvoordeHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00310848 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Sainte-Alliance Real Estate ManagementHuidig | KBO | |
| SAINTE-ALLIANCE REAL ESTATE MANAGEMENT - SAREM | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00310848 |
| SAREM | jaarrekening 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00287136 |
| Sainte Alliance Real Estate Management | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00353509 |
| SAREM - Sainte-Alliance Real Estate Mangement | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20316808 |
| Sainte-Alliance Real Estate Management | jaarrekeningen 2013 → 2020 | Jaarrekening 2020 · 2021-55700179 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025629,9 €↑
- 2024Jaarrekening 2024-592,2 €↓
- 2024NaamswijzigingSAINTE-ALLIANCE REAL ESTATE MANAGEMENT - SAREM
- 2023Jaarrekening 2023304,8 €↓
- 2023NaamswijzigingSAREM
- 2022Jaarrekening 2022480,4 €↓
- 2022NaamswijzigingSainte Alliance Real Estate Management
- 2021Jaarrekening 2021603,4 €↓
- 2021NaamswijzigingSAREM - Sainte-Alliance Real Estate Mangement
- 2020Jaarrekening 202054 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-5,1 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-5,3 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-90 k €↓
- 2016Jaarrekening 20161 k €↓
- 2015Jaarrekening 20151,4 k €↑
- 2014Jaarrekening 20141,1 k €↓
- 2013Jaarrekening 20131,4 k €
- 24/12/2012OprichtingBesloten vennootschap