DP OIL INVEST
0536.501.159 · rovalta.com · 06/11/2026
DP OIL INVEST
Onderneming — Normale toestand.
Boekjaar 2022 · Afgesloten op 31/12/2022
Overzicht
Identiteit
Bron · KBODP OIL INVEST is een in België geregistreerde onderneming.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0536.501.159
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Ingebracht kapitaal
- 150 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2022
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 27,5 k € | +54.5% | 17,8 k € | -62.9% | 48 k € | +3.0% | 46,6 k € | +45.6% | 32 k € |
| EBITDA | 27,5 k € | +54.5% | 17,8 k € | -61.2% | 45,9 k € | +4.8% | 43,8 k € | +106% | 21,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 27,5 k € | +54.5% | 17,8 k € | -61.2% | 45,9 k € | +4.8% | 43,8 k € | +106% | 21,3 k € |
| Nettoresultaat | 17,9 k € | +58.9% | 11,2 k € | -52.5% | 23,6 k € | +9.3% | 21,6 k € | +234% | 6,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 322,8 k € | +5.5% | 305,9 k € | +4.0% | 294 k € | +8.7% | 270,4 k € | +8.7% | 248,8 k € |
| Balanstotaal | 658,5 k € | +5.2% | 625,9 k € | -14.5% | 732,3 k € | +15.2% | 635,5 k € | -2.1% | 649 k € |
| Liquide middelen | 259 € | -11.9% | 294 € | +57.2% | 187 € | 0 € | 0 € | ||
| Schulden | 335,6 k € | +4.9% | 320 k € | -27.0% | 438,3 k € | +20.0% | 365,1 k € | -8.1% | 397,1 k € |
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20221 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nola Invest BV | Mandaat |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurder08/07/2013 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder08/07/2013 → jaarrekening 2014 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 | 01/01/2018 | 01/01/2017 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 | 31/12/2018 | 31/12/2017 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 06/12/2023 | 14/05/2023 | 30/08/2021 | 01/03/2021 | 16/02/2021 | 19/11/2018 |
| Algemene vergadering | 06/12/2023 | 28/07/2022 | 28/08/2021 | 22/02/2021 | 15/02/2021 | 15/11/2018 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2022 | 06/12/2023 | 06/12/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 28/07/2022 | 14/05/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 28/08/2021 | 30/08/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 22/02/2021 | 01/03/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 15/02/2021 | 16/02/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 15/11/2018 | 19/11/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 06/11/2018 | 19/11/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 10/10/2016 | 17/11/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 30/06/2015 | 30/07/2015 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20221 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Nola Invest BV | Mandaat |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurder08/07/2013 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder08/07/2013 → jaarrekening 2014 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel09/01/2024MAATSCHAPPELIJKE ZETEL, STATUTEN (VERTALING,
- Mandaten07/08/2019benoeming persoon belast met dagelijks bestuur
- Mandaten29/05/2019Ontslag en benoeming bestuurders
- Diversen02/09/2013Rechtzetting uittreksel oprichting vennootschap
- Diversen10/07/2013RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Temselaan 100 A, 1853 Strombeek-Bever | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00523009 |
| Sluizenstraat 55, 2900 Schoten | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2023-00090311 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| DP OIL INVEST | jaarrekeningen 2021 → 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00523009 |
Gebeurtenissen
- 2022Jaarrekening 202217,9 k €↑
- 2021Jaarrekening 202111,2 k €↓
- 2020Jaarrekening 202023,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 201921,6 k €↑
- 2018Jaarrekening 20186,5 k €↓
- 2017Jaarrekening 201722,5 k €↓
- 2016Jaarrekening 201633,3 k €↑
- 2015Jaarrekening 201518,3 k €↓
- 2014Jaarrekening 201418,3 k €