LIVAN MAINTENANCE
0537.239.943 · rovalta.com · 07/11/2026
LIVAN MAINTENANCE
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOLIVAN MAINTENANCE is een Naamloze vennootschap opgericht in 2013. De hoofdactiviteit is: Diensten in verband met vervoer te land. De zetel is gevestigd in Gent.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0537.239.943
- Oprichting
- 11/07/2013
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Industrieweg 124
9032 Gent · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 12 neerleggingenEvolutie over 12 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 2,6 M € | -32.8% | 3,8 M € | +34.4% | 2,8 M € | +36.1% | 2,1 M € | +5.7% | 2 M € |
| EBITDA | 161,7 k € | -45.9% | 298,7 k € | -20.0% | 373,5 k € | +84.2% | 202,8 k € | +448% | 37 k € |
| Bedrijfsresultaat | 161,7 k € | -45.9% | 298,7 k € | -20.0% | 373,5 k € | +84.2% | 202,8 k € | +448% | 37 k € |
| Nettoresultaat | 127 k € | -42.9% | 222,5 k € | -20.7% | 280,5 k € | +82.9% | 153,4 k € | +480% | 26,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 566,2 k € | +28.9% | 439,2 k € | -28.8% | 616,7 k € | -16.2% | 736,3 k € | +26.3% | 582,9 k € |
| Balanstotaal | 1,2 M € | -45.8% | 2,1 M € | +49.1% | 1,4 M € | +21.5% | 1,2 M € | +2.0% | 1,2 M € |
| Liquide middelen | 63 k € | -95.1% | 1,3 M € | +152% | 514,5 k € | +738% | 61,4 k € | -90.7% | 660,8 k € |
| Schulden | 597,8 k € | -65.0% | 1,7 M € | +107% | 824,3 k € | +83.1% | 450,2 k € | -22.4% | 580,3 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20257 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Walter Cromheeke | Bestuurder17/02/2026 → 06/06/2028 | ||
| Bestuurder28/08/2025 → 06/06/2028 | |||
| Bestuurder28/08/2025 → 06/06/2028 | |||
Maarten Van Hoeck | Bestuurder29/04/2025 → 17/02/2026 | ||
Dhont Geert | Bestuurder26/04/2023 → 04/05/2029 | ||
Erik Groes | Bestuurder26/04/2023 → 04/05/2029 | ||
Johan Van Wassenhove | Bestuurder11/07/2013 → 04/05/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk Cordeel | Bestuurder26/04/2023 → 12/05/2023 | ||
| Bestuurder24/04/2016 → jaarrekening 2019 | |||
Bruno Geltmeyer | Bestuurder19/02/2016 → jaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Industrieweg 124 9032 Gent| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0759.879.192 | |
Denys● Actief | 0416.585.801 |
Denys Infra● Actief | 1041.939.950 |
Denys - Jan Snel● Actief | 0759.877.511 |
Denys-Sogea● Actief | 0746.752.421 |
DENYS SUPPORT● Actief | 0508.751.736 |
Future Foundations● Actief | 0644.842.934 |
Hamaco● Actief | 0753.388.508 |
JV CUBE● Actief | 1030.740.212 |
MAINSPORT THV● Actief | 0544.604.124 |
Metis I Maldegem● Actief | 1015.427.177 |
SM DENYS - BESIX GO4ZERO● Actief | 1013.758.084 |
SM Denys & FF - Wanty - Deme● Actief | 1044.577.063 |
| 1003.376.314 | |
THV Cafasso Construction● Actief | 0543.967.189 |
thv CIT BLATON-DENIJS● Actief | 0699.597.751 |
| 0562.806.173 | |
THV Denys - Building - Democo● Actief | 0589.957.760 |
thv denys-visser & smit hanab● Actief | 0711.783.525 |
THV IDIB● Actief | 0533.948.178 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 16/06/2026 | 17/06/2025 | 03/07/2024 | 06/07/2023 | 28/06/2022 | 07/07/2021 |
| Algemene vergadering | 02/06/2026 | 23/05/2025 | 26/06/2024 | 06/06/2023 | 24/06/2022 | 22/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 12 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 02/06/2026 | 16/06/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 23/05/2025 | 17/06/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 26/06/2024 | 03/07/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 06/06/2023 | 06/07/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 24/06/2022 | 28/06/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 22/06/2021 | 07/07/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 25/05/2020 | 22/06/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 28/05/2019 | 25/06/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 25/05/2018 | 22/08/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 31/05/2017 | 14/07/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 06/05/2016 | 21/06/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 26/05/2015 | 24/06/2015 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20257 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Walter Cromheeke | Bestuurder17/02/2026 → 06/06/2028 | ||
| Bestuurder28/08/2025 → 06/06/2028 | |||
| Bestuurder28/08/2025 → 06/06/2028 | |||
Maarten Van Hoeck | Bestuurder29/04/2025 → 17/02/2026 | ||
Dhont Geert | Bestuurder26/04/2023 → 04/05/2029 | ||
Erik Groes | Bestuurder26/04/2023 → 04/05/2029 | ||
Johan Van Wassenhove | Bestuurder11/07/2013 → 04/05/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk Cordeel | Bestuurder26/04/2023 → 12/05/2023 | ||
| Bestuurder24/04/2016 → jaarrekening 2019 | |||
Bruno Geltmeyer | Bestuurder19/02/2016 → jaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen15/07/2026—
- Diversen29/04/2026ALGEMENE VERGADERING
- Mandaten19/03/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten12/11/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten15/09/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten10/10/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen17/01/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten13/07/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Industrieweg 124, 9032 WondelgemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00178573 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| LIVAN MAINTENANCEHuidig | jaarrekeningen 2014 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00178573 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025127 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024222,5 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023280,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022153,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 202126,4 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020754,7 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019231,5 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018183,2 k €↑
- 2017Jaarrekening 201715,5 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016275,5 k €↑
- 2015Jaarrekening 201532,4 k €↑
- 2014Jaarrekening 20141,2 k €
- 11/07/2013OprichtingNaamloze vennootschap