PANKERT AND ASSOCIATES
0540.933.366 · rovalta.com · 06/11/2026
PANKERT AND ASSOCIATES
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPANKERT AND ASSOCIATES is een Besloten vennootschap opgericht in 2013. De hoofdactiviteit is: Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. De zetel is gevestigd in Woluwe-Saint-Lambert.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0540.933.366
- Oprichting
- 17/10/2013
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Victor Gilsoul 10
1200 Woluwe-Saint-Lambert · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 8 060,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 13 neerleggingenEvolutie over 12 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 658,8 k € | +39.8% | 471,4 k € | -17.8% | 573,6 k € | +6.0% | 541 k € | +75.2% | 308,9 k € |
| EBITDA | 658,8 k € | +39.8% | 471,4 k € | -17.8% | 573,6 k € | +6.0% | 541 k € | +75.2% | 308,9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 658,4 k € | +39.8% | 470,8 k € | -17.8% | 573,1 k € | +6.1% | 540,1 k € | +75.1% | 308,4 k € |
| Nettoresultaat | 450,6 k € | +39.4% | 323,3 k € | -17.6% | 392,5 k € | +6.2% | 369,5 k € | +74.4% | 211,8 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,9 M € | +22.9% | 1,6 M € | +11.6% | 1,4 M € | +38.6% | 1 M € | +57.0% | 647,9 k € |
| Balanstotaal | 2,1 M € | +19.9% | 1,8 M € | +19.9% | 1,5 M € | +41.2% | 1 M € | +57.7% | 657,5 k € |
| Liquide middelen | 2,1 M € | +21.6% | 1,7 M € | +21.1% | 1,4 M € | +40.9% | 1 M € | +72.6% | 586,6 k € |
| Schulden | 170,9 k € | -6.3% | 182,4 k € | +237% | 54,1 k € | +180% | 19,3 k € | +102% | 9,6 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gregory PANKERT | Bestuurdersinds 17/10/2013Zaakvoerder17/10/2013 → jaarrekening 2020beëindigdBestuurder-zaakvoerder17/10/2013 → jaarrekening 2021beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue Victor Gilsoul 10 1200 Woluwe-Saint-Lambert| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ALLÁ-IT● Actief | 0748.849.403 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 01/06/2026 | 19/06/2025 | 02/07/2024 | 26/05/2023 | 24/05/2022 | 29/06/2021 |
| Algemene vergadering | 01/05/2026 | 02/05/2025 | 03/05/2024 | 05/05/2023 | 06/05/2022 | 07/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 13 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 01/05/2026 | 01/06/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 02/05/2025 | 19/06/2025 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 03/05/2024 | 02/07/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 05/05/2023 | 26/05/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 06/05/2022 | 24/05/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 07/05/2021 | 29/06/2021 | Frans | |
| MicromodelCorrectie | 31/12/2019 | 02/05/2020 | 16/04/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 02/05/2020 | 22/06/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 03/05/2019 | 22/08/2019 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 04/05/2018 | 28/08/2018 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2016 | 05/05/2017 | 30/08/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 06/05/2016 | 26/08/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 02/05/2015 | 08/06/2015 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gregory PANKERT | Bestuurdersinds 17/10/2013Zaakvoerder17/10/2013 → jaarrekening 2020beëindigdBestuurder-zaakvoerder17/10/2013 → jaarrekening 2021beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Victor Gilsoullaan 10, 1200 Sint-Lambrechts-WoluweHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00128899 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PANKERT AND ASSOCIATESHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00128899 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025450,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024323,3 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023392,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022369,5 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021211,8 k €↑
- 2020Jaarrekening 202093,5 k €↓
- 2019Jaarrekening 201993,6 k €↑
- 2018Jaarrekening 201878,6 k €↓
- 2017Jaarrekening 201794,9 k €↑
- 2016Jaarrekening 201641,8 k €↑
- 2015Jaarrekening 201512,7 k €↓
- 2014Jaarrekening 201414,9 k €
- 17/10/2013OprichtingBesloten vennootschap