CommVault Systems (Belgium)
0541.439.449 · rovalta.com · 06/11/2026
CommVault Systems (Belgium)
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCommVault Systems (Belgium) is een Besloten vennootschap opgericht in 2013. De hoofdactiviteit is: Computerconsultancy-activiteiten. De zetel is gevestigd in Leuven. Het bedrijf telt gemiddeld 7,7 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0541.439.449
- Oprichting
- 25/10/2013
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Philipssite 5 bus 1
3001 Leuven · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 550,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 7,7 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 12 neerleggingenEvolutie over 12 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 3,3 M € | – | – | – | – | ||||
| EBITDA | 311,4 k € | +40.0% | 222,5 k € | -7.4% | 240,3 k € | +18.3% | 203,2 k € | +49.9% | 135,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 311,4 k € | +40.0% | 222,5 k € | -7.4% | 240,3 k € | +18.3% | 203,2 k € | +49.9% | 135,5 k € |
| Nettoresultaat | 250,6 k € | +52.0% | 164,8 k € | +0.5% | 164 k € | +177% | 59,1 k € | +0.6% | 58,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 780 k € | +47.3% | 529,4 k € | +45.2% | 364,6 k € | +81.8% | 200,6 k € | +41.8% | 141,4 k € |
| Balanstotaal | 9,7 M € | +10.9% | 8,8 M € | +0.7% | 8,7 M € | +23.7% | 7 M € | +61.4% | 4,4 M € |
| Liquide middelen | 8,2 M € | +14.5% | 7,2 M € | -1.8% | 7,3 M € | +41.7% | 5,2 M € | +46.6% | 3,5 M € |
| Schulden | 2,1 M € | +20.2% | 1,7 M € | -26.3% | 2,4 M € | +21.2% | 2 M € | +54.8% | 1,3 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 7,7 ETP | +10.0% | 7,0 ETP | 0.0% | 7,0 ETP | -4.1% | 7,3 ETP | -12.0% | 8,3 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20261 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Danielle Abrahamsen | Bestuurdersinds 30/06/2022 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
James Whalen | Bestuurder30/06/2022 → jaarrekening 2023 | |
Ronald Kapelle | Bestuurder31/12/2021 → jaarrekening 2022 | |
Brian Michael Carolan | Bestuurder23/10/2013 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Philipssite 5 3001 Leuven| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
AABDC● Vereffening | 0731.674.562 |
| 0750.680.921 | |
| 0454.240.706 | |
AgriFoodInvest● Actief | 0804.614.604 |
Arcsec● Actief | 0745.758.566 |
ARLETTE WOOD● Actief | 0787.717.697 |
ASYLIA DIAGNOSTICS● Actief | 0732.783.629 |
B.A.● Actief | 0479.645.501 |
Bestratingen Fagard Jan● Actief | 0889.512.467 |
Brent Meurrens Aannemingen● Actief | 1032.292.509 |
CHRISTY● Actief | 0456.993.526 |
Coleus● Actief | 0705.888.695 |
CREANDO● Actief | 0824.417.450 |
Deal Advisor● Actief | 1035.583.876 |
De Raaf● Actief | 0805.300.928 |
DIGITAL UNITY● Actief | 0717.823.358 |
DRAKA BELGIUM● Actief | 0423.221.589 |
EconCore● Actief | 0878.425.664 |
Ecotrophelia Europe● Actief | 1014.144.995 |
EIT FOOD● Actief | 0672.423.992 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 05/08/2026 | 22/07/2025 | 02/08/2024 | 31/07/2023 | 03/08/2022 | 29/07/2021 |
| Algemene vergadering | 31/07/2026 | 18/07/2025 | 30/07/2024 | 20/07/2023 | 29/07/2022 | 28/07/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 12 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 31/07/2026 | 05/08/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2025 | 18/07/2025 | 22/07/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2024 | 30/07/2024 | 02/08/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2023 | 20/07/2023 | 31/07/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2022 | 29/07/2022 | 03/08/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2021 | 28/07/2021 | 29/07/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2020 | 30/09/2020 | 13/10/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2019 | 30/09/2019 | 21/10/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2018 | 04/10/2018 | 24/10/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2017 | 23/11/2017 | 30/11/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2016 | 30/09/2016 | 03/10/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2015 | 30/10/2015 | 16/11/2015 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20261 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Danielle Abrahamsen | Bestuurdersinds 30/06/2022 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
James Whalen | Bestuurder30/06/2022 → jaarrekening 2023 | |
Ronald Kapelle | Bestuurder31/12/2021 → jaarrekening 2022 | |
Brian Michael Carolan | Bestuurder23/10/2013 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten23/10/2026HERBENOEMING COMMISSARIS - VOLMACHT
- Diversen04/03/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM
- Mandaten27/02/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten29/08/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten12/01/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten04/10/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten21/01/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel07/06/2021MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Philipssite 5 bte 1, 3001 HeverleeHuidig | jaarrekening 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00385876 |
| MC-SQUARE LEUVEN PHILIPSSITE 5 BUS 1, 3001 Heverlee | jaarrekeningen 2023 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2025-00298438 |
| Philipssite 5 bte 1, 3001 Heverlee | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2022-20270847 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CommVault Systems (Belgium)Huidig | jaarrekeningen 2015 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00385876 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 2026250,6 k €↑
- 2025Jaarrekening 2025164,8 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024164 k €↑
- 2023Jaarrekening 202359,1 k €↑
- 2022Jaarrekening 202258,7 k €↓
- 2021Jaarrekening 202162,3 k €↑
- 2020Jaarrekening 202027,4 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019122,1 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018139,7 k €↑
- 2017Jaarrekening 201785,1 k €↑
- 2016Jaarrekening 201639 k €↑
- 2015Jaarrekening 201516,3 k €
- 25/10/2013OprichtingBesloten vennootschap