BELGOMEALS
0543.789.423 · rovalta.com · 07/11/2026
BELGOMEALS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBELGOMEALS is een Besloten vennootschap opgericht in 2014. De hoofdactiviteit is: Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden. De zetel is gevestigd in Bruxelles. Het bedrijf telt gemiddeld 31,5 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0543.789.423
- Oprichting
- 06/01/2014
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Antoon van Oss 1 bus 22-24
1120 Bruxelles · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 550,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 31,5 ETP
Paritaire comités (3)
- 118
- 220
- 302
Financiën
Bron · NBB, 12 neerleggingenEvolutie over 12 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 5,2 M € | +16.0% | 4,5 M € | +23.8% | 3,6 M € | +31.5% | 2,8 M € | +13.0% | 2,4 M € |
| EBITDA | 3,5 M € | +24.8% | 2,8 M € | +44.7% | 2 M € | +84.9% | 1,1 M € | -24.5% | 1,4 M € |
| Bedrijfsresultaat | 2,9 M € | +30.0% | 2,3 M € | +51.0% | 1,5 M € | +89.3% | 791,6 k € | -28.6% | 1,1 M € |
| Nettoresultaat | 2,2 M € | +27.8% | 1,8 M € | +45.9% | 1,2 M € | +61.8% | 742,4 k € | -14.5% | 868,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 4,1 M € | -36.8% | 6,5 M € | +46.8% | 4,4 M € | +52.8% | 2,9 M € | +32.0% | 2,2 M € |
| Balanstotaal | 10 M € | -16.6% | 11,9 M € | +14.7% | 10,4 M € | +98.4% | 5,3 M € | +28.1% | 4,1 M € |
| Liquide middelen | 1,7 M € | -25.0% | 2,3 M € | +7.9% | 2,1 M € | +31.7% | 1,6 M € | +66.5% | 968,7 k € |
| Schulden | 5,7 M € | +5.7% | 5,4 M € | -6.5% | 5,8 M € | +155% | 2,3 M € | +25.4% | 1,8 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 31,5 ETP | +8.2% | 29,1 ETP | +3.6% | 28,1 ETP | +11.5% | 25,2 ETP | +9.6% | 23,0 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Anouk Schoors | Bestuurdersinds 14/07/2025 | ||
Jurgen Wayenberg | Bestuurdersinds 14/07/2025 | ||
Louis Dhont | Bestuurdersinds 14/07/2025 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder01/01/2024 → jaarrekening 2024 | |||
Jacques Goris | Bestuurder11/06/2021 → jaarrekening 2024 | ||
Gino Mouton | Bestuurder06/01/2014 → jaarrekening 2023Zaakvoerder06/01/2014 → jaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue Antoon van Oss 1 1120 Bruxelles| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0449.506.611 | |
BAM Contractors-CSM● Actief | 0781.699.640 |
BAM Contractors-VBSC● Actief | 0783.419.510 |
| 0767.404.315 | |
cityline● Actief | 0887.378.665 |
COLAS BELGIUM● Actief | 0434.888.612 |
De Kompanie● Actief | 0671.717.872 |
ELI REAL ESTATE● Actief | 0479.709.738 |
Erinion● Actief | 1025.544.277 |
| 0451.889.445 | |
EUROPEAN HALAL FOOD● Actief | 0891.253.915 |
EUROPEAN HALAL FOOD DISTRIBUTION● Actief | 0666.893.014 |
FENEKO● Actief | 0470.157.812 |
FNK SYSTEMS● Actief | 0846.246.905 |
| 0849.077.919 | |
IMMO GRANA● Actief | 0452.354.451 |
| 0406.606.875 | |
INVEST - IMMOB● Actief | 0450.750.684 |
KevlinX Belgium● Actief | 0643.651.418 |
MARLY P. II● Actief | 0433.631.867 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/04/2026 | 15/07/2025 | 03/07/2024 | 28/06/2023 | 30/06/2022 | 12/07/2021 |
| Algemene vergadering | 28/04/2026 | 26/06/2025 | 27/06/2024 | 31/05/2023 | 30/06/2022 | 27/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 12 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 28/04/2026 | 28/04/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 26/06/2025 | 15/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 27/06/2024 | 03/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 31/05/2023 | 28/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 30/06/2022 | 30/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 27/05/2021 | 12/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 24/06/2020 | 03/07/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 27/06/2019 | 23/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 28/06/2018 | 19/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 29/06/2017 | 23/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 30/06/2016 | 30/06/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 08/07/2015 | 08/07/2015 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Anouk Schoors | Bestuurdersinds 14/07/2025 | ||
Jurgen Wayenberg | Bestuurdersinds 14/07/2025 | ||
Louis Dhont | Bestuurdersinds 14/07/2025 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder01/01/2024 → jaarrekening 2024 | |||
Jacques Goris | Bestuurder11/06/2021 → jaarrekening 2024 | ||
Gino Mouton | Bestuurder06/01/2014 → jaarrekening 2023Zaakvoerder06/01/2014 → jaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten24/07/2025STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten06/01/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten13/11/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel27/01/2023MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten06/07/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - DIVERSEN
- Mandaten05/07/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen15/01/2014RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Antoon van Osslaan 1 bte 22-24, 1120 Neder-Over-HeembeekHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00090769 |
| Oud-Strijderslaan 200, 1140 Evere | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20112922 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BELGOMEALSHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00090769 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20252,2 M €↑
- 2024Jaarrekening 20241,8 M €↑
- 2023Jaarrekening 20231,2 M €↑
- 2022Jaarrekening 2022742,4 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021868,6 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020389,7 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019330,5 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018195,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 201770,7 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016174,3 k €↑
- 2015Jaarrekening 201558,4 k €↑
- 2014Jaarrekening 201444,6 k €
- 06/01/2014OprichtingBesloten vennootschap