B&R Construct
0546.916.484 · rovalta.com · 07/11/2026
B&R Construct
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOB&R Construct is een Naamloze vennootschap opgericht in 2014. De hoofdactiviteit is: Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment. De zetel is gevestigd in Arendonk.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0546.916.484
- Oprichting
- 20/02/2014
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Hoge Mauw 1510
2370 Arendonk · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 850 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 40,6 M € | -14.1% | 47,2 M € | -26.4% | 64,2 M € | -28.8% | 90,2 M € | +1.9% | 88,5 M € |
| EBITDA | 832,7 k € | +31.7% | 632,2 k € | +22.9% | 514,6 k € | +29.6% | 397,2 k € | -42.2% | 687,2 k € |
| Bedrijfsresultaat | 832,7 k € | +31.7% | 632,2 k € | +22.9% | 514,6 k € | +29.6% | 397,2 k € | -40.4% | 666,8 k € |
| Nettoresultaat | 109,6 k € | -21.3% | 139,3 k € | +2817% | 4,8 k € | -92.8% | 66,4 k € | +69.2% | 39,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,1 M € | +10.7% | 1 M € | +15.7% | 887,6 k € | +0.5% | 882,8 k € | +8.1% | 816,4 k € |
| Balanstotaal | 32,7 M € | +93.8% | 16,9 M € | -24.5% | 22,4 M € | -11.9% | 25,4 M € | -41.8% | 43,6 M € |
| Liquide middelen | 14,9 k € | -91.0% | 165,5 k € | +277% | 43,9 k € | -74.5% | 172,1 k € | -71.2% | 597,7 k € |
| Schulden | 31,6 M € | +99.2% | 15,9 M € | -26.2% | 21,5 M € | -12.3% | 24,5 M € | -42.7% | 42,8 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/02/2014 → 22/06/2032Gedelegeerd bestuurder31/03/2020 → jaarrekening 2022beëindigdZaakvoerder20/02/2014 → jaarrekening 2018beëindigd | |||
| Bestuurder21/01/2026 → 22/06/2032 | |||
| Bestuurder21/01/2026 → 22/06/2032 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Persoon belast met dagelijks bestuur19/10/2023 → jaarrekening 2023Bestuurder19/10/2023 → jaarrekening 2024 | |||
| Bestuurder30/12/2022 → jaarrekening 2022 | |||
| Gedelegeerd bestuurder30/12/2022 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Hoge Mauw 1510 2370 Arendonk| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0463.487.477 | |
ALUSERVICE● Actief | 0864.623.257 |
Apart Real Estate +● Faillissement | 0705.936.702 |
ARE Projects● Faillissement | 0705.973.126 |
ARKANA● Actief | 0476.198.932 |
Atlas Life● Actief | 1016.339.472 |
B-AVENUE● Actief | 0893.417.114 |
Bouw Technische Installaties● Actief | 0463.705.926 |
B & R● Actief | 0461.486.210 |
B & R Bouwgroep● Actief | 0693.808.039 |
BR&C Holding● Actief | 0686.548.281 |
B&R Development● Actief | 0479.139.319 |
B&R Logistics● Actief | 0875.838.437 |
B&S WESTPOORT● Actief | 0758.552.272 |
CoYoTTo● Actief | 1008.121.592 |
CSA● Actief | 0870.429.302 |
HOOYBERGHS● Actief | 0424.877.618 |
I.B. Vastgoed Wemmel● Actief | 0890.130.396 |
Igor Stevoort● Actief | 0728.470.493 |
IMMO ARCADIA● Actief | 0837.050.117 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 03/07/2026 | 04/07/2025 | 01/07/2024 | 29/06/2023 | 29/06/2022 | 29/06/2021 |
| Algemene vergadering | 23/06/2026 | 24/06/2025 | 25/06/2024 | 27/06/2023 | 28/06/2022 | 22/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 23/06/2026 | 03/07/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 24/06/2025 | 04/07/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 25/06/2024 | 01/07/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 27/06/2023 | 29/06/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 28/06/2022 | 29/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 22/06/2021 | 29/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 23/06/2020 | 29/06/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 25/06/2019 | 28/08/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 26/06/2018 | 10/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 27/06/2017 | 11/07/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 17/05/2016 | 26/05/2016 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/02/2014 → 22/06/2032Gedelegeerd bestuurder31/03/2020 → jaarrekening 2022beëindigdZaakvoerder20/02/2014 → jaarrekening 2018beëindigd | |||
| Bestuurder21/01/2026 → 22/06/2032 | |||
| Bestuurder21/01/2026 → 22/06/2032 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Persoon belast met dagelijks bestuur19/10/2023 → jaarrekening 2023Bestuurder19/10/2023 → jaarrekening 2024 | |||
| Bestuurder30/12/2022 → jaarrekening 2022 | |||
| Gedelegeerd bestuurder30/12/2022 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten16/02/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten27/09/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten08/12/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten13/11/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten02/02/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten03/06/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen24/02/2021KAPITAAL - AANDELEN
- Mandaten05/05/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Hoge Mauw 1510, 2370 ArendonkHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00246588 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| B&R ConstructHuidig | jaarrekeningen 2018 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00246588 |
| B&R Building Materials | jaarrekeningen 2015 → 2017 | Jaarrekening 2017 · 2018-30400155 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025109,6 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024139,3 k €↑
- 2023Jaarrekening 20234,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 202266,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 202139,2 k €
- 2018NaamswijzigingB&R Construct
- 20/02/2014OprichtingNaamloze vennootschap