LAMBERT INVEST
0556.731.795 · rovalta.com · 07/11/2026
LAMBERT INVEST
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOLAMBERT INVEST is een Besloten vennootschap opgericht in 2014. De zetel is gevestigd in Tielt.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0556.731.795
- Oprichting
- 18/07/2014
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Janstraat 185
8700 Tielt · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 136,6 k € | +2.3% | 133,5 k € | +162% | 51 k € | -40.4% | 85,7 k € | -64.6% | 242 k € |
| EBITDA | 135,9 k € | +2.7% | 132,3 k € | +166% | 49,8 k € | -41.1% | 84,6 k € | -64.9% | 241 k € |
| Bedrijfsresultaat | 135,9 k € | +2.7% | 132,3 k € | +166% | 49,8 k € | -41.1% | 84,6 k € | -64.9% | 241 k € |
| Nettoresultaat | 94,2 k € | +7.4% | 87,8 k € | +223% | 27,2 k € | -42.6% | 47,3 k € | -71.2% | 164 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 23,2 k € | +0.9% | 23 k € | +1.1% | 22,7 k € | +0.7% | 22,5 k € | +1.3% | 22,3 k € |
| Balanstotaal | 549,8 k € | +3.3% | 532 k € | +5.7% | 503,4 k € | -19.0% | 621,7 k € | -25.9% | 839,3 k € |
| Liquide middelen | 426,9 k € | +195% | 144,6 k € | +45.5% | 99,4 k € | -36.2% | 155,9 k € | -37.1% | 248,1 k € |
| Schulden | 526,6 k € | +3.5% | 509,1 k € | +5.9% | 480,7 k € | -19.8% | 599,1 k € | -26.4% | 814,4 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder14/12/2018 → jaarrekening 2019 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Sint-Janstraat 185 8700 Tielt| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
All Energy Solutions-Sales● Faillissement | 0694.811.889 |
Boardwalk Invest● Actief | 0892.712.675 |
CASTRA● Actief | 0456.992.239 |
COLLEGESITE● Actief | 0777.460.839 |
COLLEGESITE RETAIL● Actief | 0778.339.480 |
DE SNEPPE● Actief | 0442.032.166 |
Groep BOW - De Sneppe● Actief | 0724.550.804 |
Harbourview Invest● Actief | 0889.452.386 |
HULLYNCK● Actief | 0443.712.939 |
HULLYNCK INVEST● Actief | 0680.706.606 |
Manitoba Construct● Actief | 1004.054.522 |
MANITOBA - MUYLLE● Actief | 0431.315.745 |
MC BOUW● Actief | 0556.731.597 |
MENEN INVEST● Actief | 0786.628.032 |
Ortho4Vets● Actief | 0730.816.509 |
SM MENEN● Actief | 1037.261.481 |
SM Noë● Actief | 1009.412.880 |
Spartathlon and more● Actief | 0501.514.150 |
STURZO INVEST● Actief | 0895.681.766 |
SyndicBuro.be● Actief | 0891.942.813 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 9 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/10/2026 | 28/10/2025 | 13/12/2024 | 20/12/2023 | 12/01/2023 | 24/12/2021 |
| Algemene vergadering | 30/09/2026 | 30/09/2025 | 30/11/2024 | 19/12/2023 | 30/12/2022 | 10/12/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 30/09/2026 | 30/10/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2025 | 30/09/2025 | 28/10/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2024 | 30/11/2024 | 13/12/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 19/12/2023 | 20/12/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 30/12/2022 | 12/01/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 10/12/2021 | 24/12/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 31/12/2020 | 29/01/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 31/12/2019 | 31/01/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2018 | 10/12/2018 | 09/01/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2017 | 11/12/2017 | 08/01/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 31/12/2016 | 31/01/2017 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder14/12/2018 → jaarrekening 2019 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 | |||
| Zaakvoerder13/10/2014 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Sint-Janstraat 185, 8700 TieltHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00599568 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| LAMBERT INVESTHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00599568 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 202694,2 k €↑
- 2025Jaarrekening 202587,8 k €↑
- 2024Jaarrekening 202427,2 k €↓
- 2023Jaarrekening 202347,3 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022164 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-31,3 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018-2 k €↓
- 2017Jaarrekening 201725,5 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-13,5 k €
- 18/07/2014OprichtingBesloten vennootschap