SPEED 8
0564.842.678 · rovalta.com · 07/11/2026
SPEED 8
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/08/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSPEED 8 is een Naamloze vennootschap opgericht in 2014. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Sint-Martens-Latem.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0564.842.678
- Oprichting
- 20/10/2014
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Maenhoutstraat 77 bus A
9830 Sint-Martens-Latem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 1 700 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/08/2025
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 8,4 k € | +2.7% | 8,1 k € | +216% | 2,6 k € | -65.5% | 7,5 k € | -17.6% | 9,1 k € |
| EBITDA | 8,2 k € | +5.6% | 7,8 k € | +234% | 2,3 k € | -67.8% | 7,2 k € | -18.1% | 8,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 8,2 k € | +5.6% | 7,8 k € | +234% | 2,3 k € | -67.8% | 7,2 k € | -18.1% | 8,8 k € |
| Nettoresultaat | 5,7 k € | +2.8% | 5,5 k € | -99.9% | 5,9 M € | +162547% | 3,6 k € | -41.4% | 6,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 3,9 M € | +0.1% | 3,9 M € | +128% | 1,7 M € | +0.1% | 1,7 M € | +0.2% | 1,7 M € |
| Balanstotaal | 4,1 M € | -0.1% | 4,1 M € | +119% | 1,9 M € | +0.0% | 1,9 M € | -0.4% | 1,9 M € |
| Liquide middelen | 10,7 k € | -18.9% | 13,1 k € | +160% | 5,1 k € | -17.9% | 6,2 k € | -50.2% | 12,4 k € |
| Schulden | 126,3 k € | -6.8% | 135,5 k € | +1.4% | 133,7 k € | -0.6% | 134,4 k € | -8.0% | 146,1 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/08/20253 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/10/2014 → 20/12/2026Mandaatjaarrekening 2019beëindigd | |||
| Bestuurder20/10/2014 → 20/12/2026Mandaat20/10/2014 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
HERMAN WIELFAERT | Gedelegeerd bestuurder01/04/2019 → 06/02/2031 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/10/2014 → jaarrekening 2015Gedelegeerd bestuurder20/10/2014 → jaarrekening 2017 |
Andere ondernemingen op dit adres
Maenhoutstraat 77 9830 Sint-Martens-Latem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Accelerando● Actief | 0724.727.679 |
| 0794.338.146 | |
| 1033.069.794 | |
Creacare● Actief | 0767.847.050 |
CREAFUND● Actief | 0476.260.102 |
CREAFUND ASSET MANAGEMENT● Actief | 0679.859.835 |
CREAFUND INVEST● Actief | 0729.902.729 |
CREAFUND MANAGEMENT● Actief | 0476.400.157 |
Creafund Transics Shares● Actief | 0726.499.514 |
CREALOAN● Actief | 0470.551.057 |
CreaVisionHealthcare● Actief | 0723.642.170 |
IBKEM● Actief | 0448.157.717 |
Maatschap Purna● Actief | 0759.736.563 |
MOBILE LOCKER HOLDING● Actief | 1024.833.209 |
Quartz Partners● Actief | 1008.636.484 |
SCOTCHA● Actief | 0786.667.624 |
SOLFAR● Actief | 0675.932.622 |
Syracuse Partners● Actief | 0780.901.270 |
THE SOFICS COMPANY● Actief | 0719.360.215 |
UNITEA● Actief | 0749.793.964 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/09/2024 | 01/09/2023 | 01/09/2022 | 01/09/2021 | 01/09/2020 | 01/09/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/08/2025 | 31/08/2024 | 31/08/2023 | 31/08/2022 | 31/08/2021 | 31/08/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 16/03/2026 | 06/03/2025 | 19/02/2024 | 09/02/2023 | 03/03/2022 | 25/02/2021 |
| Algemene vergadering | 28/02/2026 | 28/02/2025 | 01/02/2024 | 02/02/2023 | 03/02/2022 | 04/02/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/08/2025 | 28/02/2026 | 16/03/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2024 | 28/02/2025 | 06/03/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2023 | 01/02/2024 | 19/02/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2022 | 02/02/2023 | 09/02/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2021 | 03/02/2022 | 03/03/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2020 | 04/02/2021 | 25/02/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/08/2019 | 06/02/2020 | 05/03/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 07/06/2018 | 05/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 01/06/2017 | 15/06/2017 | Nederlands | |
| Verkort modelCorrectie | 31/12/2015 | 02/06/2016 | 15/06/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 02/06/2016 | 08/06/2016 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/08/20253 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/10/2014 → 20/12/2026Mandaatjaarrekening 2019beëindigd | |||
| Bestuurder20/10/2014 → 20/12/2026Mandaat20/10/2014 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
HERMAN WIELFAERT | Gedelegeerd bestuurder01/04/2019 → 06/02/2031 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder20/10/2014 → jaarrekening 2015Gedelegeerd bestuurder20/10/2014 → jaarrekening 2017 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel17/06/2026MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten24/04/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten25/04/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen26/09/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten25/02/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten03/09/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten03/03/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten20/06/2019ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Maenhoutstraat 77 bte A, 9830 Sint-Martens-LatemHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00055740 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| SPEED 8Huidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00055740 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20255,7 k €↑
- 2024Jaarrekening 20245,5 k €↓
- 2023Jaarrekening 20235,9 M €↑
- 2022Jaarrekening 20223,6 k €↓
- 2021Jaarrekening 20216,2 k €↓
- 2020Jaarrekening 20209,7 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019972,1 k €↓
- 2017Jaarrekening 20174,4 M €↑
- 2016Jaarrekening 2016839,5 €↓
- 2015Jaarrekening 20151,3 k €
- 20/10/2014OprichtingNaamloze vennootschap