AnyLou
0632.561.744 · rovalta.com · 07/11/2026
AnyLou
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOAnyLou is een Besloten vennootschap opgericht in 2015. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van notarissen. De zetel is gevestigd in Halle.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0632.561.744
- Oprichting
- 18/06/2015
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Lenniksesteenweg 462 bus 1
1500 Halle · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 4 516,92 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 134,9 k € | -5.0% | 141,9 k € | +1.1% | 140,3 k € | -0.8% | 141,5 k € | +37.9% | 102,6 k € |
| EBITDA | 133,3 k € | -5.3% | 140,8 k € | +1.0% | 139,4 k € | -0.8% | 140,5 k € | +38.2% | 101,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 133,3 k € | -5.3% | 140,8 k € | +1.0% | 139,4 k € | -0.8% | 140,5 k € | +38.2% | 101,6 k € |
| Nettoresultaat | 289,8 k € | -18.8% | 356,7 k € | -59.6% | 882,8 k € | +160% | 339,8 k € | +26.3% | 269 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,7 M € | -16.3% | 2 M € | +9.8% | 1,8 M € | +22.8% | 1,5 M € | +19.0% | 1,2 M € |
| Balanstotaal | 1,8 M € | -13.1% | 2 M € | -0.4% | 2 M € | +23.8% | 1,6 M € | +8.9% | 1,5 M € |
| Liquide middelen | 995,9 k € | +1183% | 77,6 k € | -92.5% | 1 M € | +69.0% | 615,6 k € | -6.7% | 660,1 k € |
| Schulden | 105,1 k € | +132% | 45,2 k € | -80.6% | 233,3 k € | +32.3% | 176,4 k € | -36.1% | 276 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jan Meersman | BestuurderMandaatjaarrekening 2018beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Lenniksesteenweg 462 1500 Halle| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
A & V CONSULT● Actief | 0478.401.723 |
Collin-Bouhon Music● Actief | 0787.868.147 |
DETRUYER E.● Actief | 0428.908.363 |
DOKTER DEKEYZER MARTINE● Actief | 0456.327.293 |
Gal-Immo● Actief | 0422.998.786 |
IUNGERE.GRATE● Actief | 0831.831.121 |
J.W.M● Actief | 0447.663.908 |
LAJURO● Actief | 0739.964.993 |
MIRAN● Actief | 0477.107.267 |
MJP● Actief | 0473.626.155 |
VADECO● Actief | 0469.351.821 |
VIU● Actief | 0558.844.912 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 13/05/2026 | 01/07/2025 | 20/06/2024 | 20/02/2023 | 09/06/2022 | 28/06/2021 |
| Algemene vergadering | 12/05/2026 | 27/06/2025 | 07/06/2024 | 14/02/2023 | 07/06/2022 | 24/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 12/05/2026 | 13/05/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 01/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 07/06/2024 | 20/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 14/02/2023 | 20/02/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 07/06/2022 | 09/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 24/06/2021 | 28/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 07/08/2020 | 25/08/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 05/06/2019 | 21/06/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 30/05/2018 | 27/06/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 17/05/2017 | 12/06/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 30/06/2016 | 04/07/2016 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jan Meersman | BestuurderMandaatjaarrekening 2018beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Lenniksesteenweg 462 bte 1, 1500 HalleHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00110658 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| AnyLouHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00110658 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025289,8 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024356,7 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023882,8 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022339,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021269 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019363,3 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018289,6 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017328,9 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016172,2 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015110,9 €
- 18/06/2015OprichtingBesloten vennootschap