Perennitas
0642.922.829 · rovalta.com · 08/11/2026
Perennitas
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/01/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPerennitas is een Naamloze vennootschap opgericht in 2015. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Brugelette.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0642.922.829
- Oprichting
- 16/11/2015
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Le Domaine(CC) 1
7940 Brugelette · Wallonie - Ingebracht kapitaal
- 70 000 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/01/2026
Financiën
Bron · NBB, 10 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 1,1 M € | +3.1% | 1,1 M € | +1.5% | 1,1 M € | +34.6% | 801,7 k € | +31.0% | 611,8 k € |
| EBITDA | 107,7 k € | +8.2% | 99,5 k € | +3.9% | 95,8 k € | +15.9% | 82,7 k € | +47.7% | 56 k € |
| Bedrijfsresultaat | 107,7 k € | +8.2% | 99,5 k € | +3.9% | 95,8 k € | +15.9% | 82,7 k € | +48.1% | 55,8 k € |
| Nettoresultaat | 7,8 M € | +20.9% | 6,4 M € | +9.9% | 5,9 M € | +24.9% | 4,7 M € | +11221% | 41,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 73,5 M € | -0.4% | 73,9 M € | -0.9% | 74,5 M € | +4.7% | 71,2 M € | -10.8% | 79,8 M € |
| Balanstotaal | 84,6 M € | +0.0% | 84,5 M € | +0.0% | 84,5 M € | -0.0% | 84,5 M € | +0.1% | 84,5 M € |
| Liquide middelen | 6,1 k € | -91.5% | 72,7 k € | +40.2% | 51,8 k € | -11.0% | 58,3 k € | +94.1% | 30 k € |
| Schulden | 11 M € | +3.2% | 10,7 M € | +7.2% | 10 M € | -25.2% | 13,3 M € | +186% | 4,7 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/01/20263 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder26/09/2024 → 25/06/2027 | |||
| Bestuurder16/03/2016 → 25/06/2027Mandaatjaarrekening 2017beëindigd | |||
| Gedelegeerd bestuurder16/11/2015 → 25/06/2027Mandaatjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Voorzitter van de Raad van Bestuur04/02/2019 → jaarrekening 2024 | |||
| Voorzitter van de Raad van Bestuur16/11/2015 → jaarrekening 2020Mandaatjaarrekening 2017 |
Andere ondernemingen op dit adres
Le Domaine(CC) 1 7940 Brugelette| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ALLARA● Actief | 0668.598.135 |
CHELUS CONCEPT● Actief | 0809.511.124 |
Felicia Meals● Actief | 0448.018.353 |
INGEFI● Actief | 0440.918.745 |
Les Anges et la Vierge● Actief | 0750.904.021 |
PAIRI DAIZA● Actief | 0406.834.628 |
PAIRI DAIZA FOUNDATION● Actief | 0629.878.507 |
WILDO PROPERTIES● Actief | 0444.732.627 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/02/2025 | 01/02/2024 | 01/02/2023 | 01/02/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/01/2026 | 31/01/2025 | 31/01/2024 | 31/01/2023 | 31/01/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 10 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/07/2026 | 22/07/2025 | 11/07/2024 | 28/07/2023 | 16/08/2022 | 02/11/2021 |
| Algemene vergadering | 26/06/2026 | 27/06/2025 | 28/06/2024 | 23/06/2023 | 01/07/2022 | 20/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 10 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/01/2026 | 26/06/2026 | 28/07/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/01/2025 | 27/06/2025 | 22/07/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/01/2024 | 28/06/2024 | 11/07/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/01/2023 | 23/06/2023 | 28/07/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/01/2022 | 01/07/2022 | 16/08/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2021 | 20/09/2021 | 02/11/2021 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2020 | 26/10/2020 | 27/10/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2019 | 20/09/2019 | 29/11/2019 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2018 | 18/09/2018 | 27/11/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/03/2017 | 30/10/2017 | 07/12/2017 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/01/20263 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder26/09/2024 → 25/06/2027 | |||
| Bestuurder16/03/2016 → 25/06/2027Mandaatjaarrekening 2017beëindigd | |||
| Gedelegeerd bestuurder16/11/2015 → 25/06/2027Mandaatjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Voorzitter van de Raad van Bestuur04/02/2019 → jaarrekening 2024 | |||
| Voorzitter van de Raad van Bestuur16/11/2015 → jaarrekening 2020Mandaatjaarrekening 2017 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten30/12/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten03/06/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten18/01/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Kapitaal / aandelen02/08/2022CAPITAL, ACTIONS
- Mandaten05/07/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen01/02/2022STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - ASSEMBLEE GENERALE - ANNEE COMPTABLE
- Mandaten11/06/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten05/11/2020DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Le Domaine(CC) 1, 7940 BrugeletteHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00360505 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PerennitasHuidig | jaarrekeningen 2017 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00360505 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 20267,8 M €↑
- 27/06/2025nominationPierre SOHET · commissaire aux comptes
- 2025Jaarrekening 20256,4 M €↑
- 26/09/2024nominationSRL Les Anges et La Vierge · administrateur
- 2024Jaarrekening 20245,9 M €↑
- 2023Jaarrekening 20234,7 M €↑
- 26/07/2022reduction_capital
- 01/07/2022nominationPierre SOHET · commissaire aux comptes
- 2022Jaarrekening 202241,4 k €↓
- 20/09/2021reconductionEric DOMB · représentant permanent
- 20/09/2021reconductionMarc Coucke · représentant permanent
- 20/09/2021reconductionYvan MOREAU · représentant permanent
- 2021Jaarrekening 202141,8 k €↓
- 2020Jaarrekening 20204,7 M €↑
- 2019Jaarrekening 20194,1 M €↑
- 2018Jaarrekening 20183,5 M €↑
- 2017Jaarrekening 20172,5 M €
- 16/11/2015OprichtingNaamloze vennootschap