ZOLYER CONSULTING
0644.679.717 · rovalta.com · 05/11/2026
ZOLYER CONSULTING
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOZOLYER CONSULTING is een Besloten vennootschap opgericht in 2015. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Puurs-Sint-Amands.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0644.679.717
- Oprichting
- 21/12/2015
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat 21
2870 Puurs-Sint-Amands · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 12 400,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 10 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 192,9 k € | +2.8% | 187,6 k € | +1.7% | 184,6 k € | +7.3% | 172 k € | +15.3% | 149,3 k € |
| EBITDA | 192,6 k € | +2.8% | 187,4 k € | +1.6% | 184,4 k € | +7.7% | 171,2 k € | +14.8% | 149,1 k € |
| Bedrijfsresultaat | 191,9 k € | +2.4% | 187,4 k € | +1.6% | 184,4 k € | +7.7% | 171,2 k € | +15.4% | 148,4 k € |
| Nettoresultaat | 140 k € | +5.1% | 133,2 k € | +0.8% | 132,1 k € | +3.4% | 127,8 k € | +21.7% | 105 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 419,6 k € | -30.6% | 604,6 k € | +2.8% | 588,2 k € | +6.0% | 554,7 k € | +10.7% | 501,2 k € |
| Balanstotaal | 785,4 k € | +3.6% | 758 k € | +4.1% | 728,1 k € | +7.3% | 678,4 k € | +11.1% | 610,7 k € |
| Liquide middelen | 216 k € | +8.1% | 199,9 k € | +31.5% | 152 k € | +78.3% | 85,3 k € | -85.3% | 582,1 k € |
| Schulden | 365,9 k € | +139% | 153,3 k € | +9.5% | 140 k € | +13.1% | 123,7 k € | +13.0% | 109,5 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bruno De Maeyer | Bestuurdersinds 21/12/2015Zaakvoerder21/12/2015 → jaarrekening 2018beëindigd |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 25/08/2026 | 08/07/2025 | 25/07/2024 | 30/08/2023 | 20/09/2022 | 21/08/2021 |
| Algemene vergadering | 29/05/2026 | 30/05/2025 | 31/05/2024 | 26/05/2023 | 27/05/2022 | 28/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 10 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 29/05/2026 | 25/08/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 30/05/2025 | 08/07/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 31/05/2024 | 25/07/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 26/05/2023 | 30/08/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 27/05/2022 | 20/09/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 28/05/2021 | 21/08/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 29/05/2020 | 12/09/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 31/05/2019 | 30/08/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 25/05/2018 | 14/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 26/05/2017 | 11/07/2017 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bruno De Maeyer | Bestuurdersinds 21/12/2015Zaakvoerder21/12/2015 → jaarrekening 2018beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Molenstraat 21, 2870 Puurs-Sint-AmandsHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00430770 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| ZOLYER CONSULTINGHuidig | jaarrekeningen 2016 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00430770 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025140 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024133,2 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023132,1 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022127,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021105 k €↑
- 2020Jaarrekening 202092,2 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019116,7 k €↑
- 2018Jaarrekening 201898,6 k €↑
- 2017Jaarrekening 201776,8 k €↓
- 2016Jaarrekening 201685,7 k €
- 21/12/2015OprichtingBesloten vennootschap