VALAURBEN
0649.427.074 · rovalta.com · 08/11/2026
VALAURBEN
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOVALAURBEN is een Naamloze vennootschap opgericht in 2016. De hoofdactiviteit is: Overige menselijke gezondheidszorg, n.e.g.. De zetel is gevestigd in Mons.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0649.427.074
- Oprichting
- 26/02/2016
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Route d'Obourg 40
7000 Mons · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 61 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 900 k € | 0.0% | 900 k € | +1.4% | 888 k € | +1.4% | 876 k € | +204% | 288 k € |
| EBITDA | 891,7 k € | +0.1% | 890,9 k € | +1.5% | 878,1 k € | +0.9% | 870,5 k € | +207% | 283,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 891,7 k € | +0.1% | 890,9 k € | +1.5% | 878,1 k € | +0.9% | 870,5 k € | +207% | 283,4 k € |
| Nettoresultaat | 582,2 k € | +3.4% | 563,2 k € | +3.0% | 546,6 k € | -8.5% | 597,4 k € | +186% | 209 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 3,8 M € | +18.1% | 3,2 M € | +21.2% | 2,7 M € | +25.9% | 2,1 M € | +39.5% | 1,5 M € |
| Balanstotaal | 9,4 M € | +0.7% | 9,4 M € | -1.2% | 9,5 M € | -0.3% | 9,5 M € | +24.1% | 7,7 M € |
| Liquide middelen | 222,1 k € | +70.8% | 130 k € | -59.8% | 323,1 k € | -25.2% | 432,1 k € | +4.8% | 412,3 k € |
| Schulden | 5,6 M € | -8.4% | 6,1 M € | -10.0% | 6,8 M € | -7.8% | 7,4 M € | +20.3% | 6,1 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean-Michel Voyer | Voorzitter van de Raad van Bestuursinds 13/12/2019 | ||
Marie-Christine Griveau | Bestuurdersinds 13/12/2019 | ||
Valérie Voyer | Bestuurdersinds 13/12/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder22/02/2016 → jaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Route d'Obourg 40 7000 Mons| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ARGEF ET ASSOCIES● Actief | 0757.556.043 |
ARGENSON GESTION FINANCE● Actief | 0453.556.558 |
ARGENSON WORLD ESTATE● Actief | 0822.224.458 |
BestStart● Actief | 1013.090.665 |
GERIBOURG● Actief | 0442.899.129 |
GERIPOM● Actief | 0822.524.366 |
GERISCO● Actief | 0875.884.264 |
HYGEMED● Actief | 0792.401.215 |
KinderCare● Actief | 1013.090.764 |
LA COUARDE● Actief | 0804.075.362 |
L'IMMOBILIERE DU PARC● Actief | 0449.356.755 |
MUFASA HOLDING S.A.● Actief | 0786.930.019 |
REGULATIONS● Actief | 0837.733.867 |
RESIDENCE DU BON PASTEUR● Actief | 0453.619.609 |
RESIDENCE MA CAMPAGNE● Actief | 0456.904.741 |
UNITE DE TVA GERISCO ET ASSOCIES● Actief | 0755.883.683 |
| 0758.568.110 | |
| 0803.045.776 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 25/07/2026 | 24/08/2025 | 31/07/2024 | 30/07/2023 | 01/08/2022 | 20/08/2021 |
| Algemene vergadering | 25/06/2026 | 26/06/2025 | 27/06/2024 | 31/05/2023 | 14/06/2022 | 02/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 25/06/2026 | 25/07/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 26/06/2025 | 24/08/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 27/06/2024 | 31/07/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 31/05/2023 | 30/07/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 14/06/2022 | 01/08/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 02/06/2021 | 20/08/2021 | Frans | |
| Volledig modelCorrectie | 31/12/2019 | 17/06/2020 | 28/11/2020 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 17/06/2020 | 07/07/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 15/05/2019 | 29/07/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 30/05/2018 | 30/06/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 19/06/2017 | 09/08/2017 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 2,5 M€ en 5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean-Michel Voyer | Voorzitter van de Raad van Bestuursinds 13/12/2019 | ||
Marie-Christine Griveau | Bestuurdersinds 13/12/2019 | ||
Valérie Voyer | Bestuurdersinds 13/12/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder22/02/2016 → jaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Route d'Obourg 40, 7000 MonsHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00331299 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| VALAURBENHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00331299 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025582,2 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024563,2 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023546,6 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022597,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021209 k €↓
- 2020Jaarrekening 20201,1 M €↑
- 2019Jaarrekening 2019150,5 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-7,4 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017-1,7 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016-1,2 k €
- 26/02/2016OprichtingNaamloze vennootschap