BROLUTIONS
0659.818.843 · rovalta.com · 07/11/2026
BROLUTIONS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBROLUTIONS is een Besloten vennootschap opgericht in 2016. De hoofdactiviteit is: Overige niet-gespecialiseerde detailhandel. De zetel is gevestigd in Etterbeek. Het bedrijf telt gemiddeld 10,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0659.818.843
- Oprichting
- 20/07/2016
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de la Chasse 133-135
1040 Etterbeek · BruxellesBekijk op de kaart - Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 10,0 ETP
Paritaire comités (2)
- 201
- 2010
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 2,4 M € | +28.8% | 1,9 M € | +28.2% | 1,5 M € | +29.5% | 1,1 M € | -28.7% | 1,6 M € |
| EBITDA | 1,8 M € | +33.8% | 1,3 M € | +26.4% | 1,1 M € | +41.1% | 746,7 k € | -44.8% | 1,4 M € |
| Bedrijfsresultaat | 1,8 M € | +29.9% | 1,4 M € | +37.7% | 994 k € | +33.6% | 744 k € | -41.9% | 1,3 M € |
| Nettoresultaat | 1,3 M € | +28.8% | 1 M € | +37.7% | 730,8 k € | +37.9% | 530,1 k € | -42.9% | 928,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 3 M € | +15.8% | 2,6 M € | +64.0% | 1,6 M € | +2.2% | 1,5 M € | +2.0% | 1,5 M € |
| Balanstotaal | 5,5 M € | +47.5% | 3,7 M € | +5.6% | 3,5 M € | +12.0% | 3,1 M € | -2.3% | 3,2 M € |
| Liquide middelen | 682,2 k € | +37.2% | 497,3 k € | +37.9% | 360,7 k € | -39.5% | 596,4 k € | +12.4% | 530,5 k € |
| Schulden | 2,5 M € | +120% | 1,1 M € | -41.7% | 1,9 M € | +21.4% | 1,6 M € | -6.0% | 1,7 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 10,0 ETP | +1.0% | 9,9 ETP | – | – | 5,4 ETP | |||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Augustin De Hemptinne | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2021 | ||
Augustin DE HEMPTINNE, | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2022 | ||
Maxime De Hemptinne | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2021 | ||
Maxime DE HEMPTINNE, | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue de la Chasse 133-135 1040 Etterbeek| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ABC RETAIL● Actief | 0831.789.450 |
AFRIKASIA● Faillissement | 0670.925.343 |
Ahonzo Corporate● Actief | 1028.625.216 |
ART CONCEPT SERVICES● Actief | 0727.810.301 |
ARTPLACO CONSTRUCT● Actief | 0707.738.922 |
ASIG26● Actief | 1013.712.455 |
ASRoof● Actief | 1010.217.584 |
A Stoic’s Trading Tools● Actief | 0769.718.556 |
Backstage Pulse● Actief | 1029.159.607 |
BALLI TRANS● Faillissement | 0653.776.436 |
BELCONGO● Faillissement | 0727.385.578 |
Benelux Energy Partners● Actief | 1041.424.464 |
BORNA● Faillissement | 0472.144.035 |
BWINCHAIN● Actief | 1001.072.761 |
BYCON ASSOCIATES● Actief | 0872.207.667 |
CGE CONCEPT● Actief | 1042.186.707 |
CH LEGAL● Actief | 0743.822.625 |
DCM CONSTRUCT● Actief | 1025.747.779 |
DECAM● Actief | 0430.261.910 |
DENTARIS● Actief | 1036.589.015 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 29/07/2026 | 26/08/2025 | 29/07/2024 | 23/10/2023 | 08/07/2022 | 31/08/2021 |
| Algemene vergadering | 17/07/2026 | 20/05/2025 | 21/05/2024 | 16/05/2023 | 17/05/2022 | 18/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 17/07/2026 | 29/07/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 20/05/2025 | 26/08/2025 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 21/05/2024 | 29/07/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 16/05/2023 | 23/10/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 17/05/2022 | 08/07/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 18/05/2021 | 31/08/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 08/09/2020 | 23/11/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 17/04/2019 | 19/04/2019 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 30/06/2018 | 10/07/2018 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 4 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Augustin De Hemptinne | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2021 | ||
Augustin DE HEMPTINNE, | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2022 | ||
Maxime De Hemptinne | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2021 | ||
Maxime DE HEMPTINNE, | Bestuurder20/07/2016 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Kapitaal / aandelen07/06/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - CAPITAL, ACTIONS
- Mandaten26/02/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DIVERS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen25/07/2016RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Jachtlaan 133-135, 1040 EtterbeekHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00370332 |
| Avenue de la Chasse 133-1, 1040 Etterbeek | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20170940 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BROLUTIONSHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00370332 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,3 M €↑
- 2024Jaarrekening 20241 M €↑
- 2023Jaarrekening 2023730,8 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022530,1 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021928,5 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020853 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019828 k €↑
- 2018Jaarrekening 201874 k €↑
- 2017Jaarrekening 201727,4 k €
- 20/07/2016OprichtingBesloten vennootschap