NOBISplus
0664.506.913 · rovalta.com · 08/11/2026
NOBISplus
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBONOBISplus is een Besloten vennootschap opgericht in 2016. De hoofdactiviteit is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed. De zetel is gevestigd in Oud-Heverlee. Het bedrijf telt gemiddeld 0,4 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0664.506.913
- Oprichting
- 11/10/2016
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- O.-L.-Vrouwstraat 18
3054 Oud-Heverlee · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 50 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,4 ETP
Paritaire comités (1)
- 323
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 40,5 k € | -54.1% | 88 k € | +221% | 27,4 k € | +401% | 5,5 k € | -86.4% | 40,2 k € |
| EBITDA | 16,7 k € | -78.7% | 78,6 k € | +191% | 27,1 k € | +432% | 5,1 k € | -87.2% | 39,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 16,7 k € | -78.7% | 78,6 k € | +191% | 27,1 k € | +432% | 5,1 k € | -87.2% | 39,8 k € |
| Nettoresultaat | 12,5 k € | -79.2% | 59,9 k € | +174% | 21,9 k € | +479% | 3,8 k € | -87.2% | 29,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 64,3 k € | +24.1% | 51,8 k € | -43.6% | 91,9 k € | +31.2% | 70,1 k € | +5.7% | 66,3 k € |
| Balanstotaal | 71,6 k € | -57.4% | 168 k € | +78.0% | 94,4 k € | +31.2% | 71,9 k € | -28.5% | 100,5 k € |
| Liquide middelen | 56,9 k € | – | 28,9 k € | +56.4% | 18,5 k € | -81.3% | 98,7 k € | ||
| Schulden | 4,9 k € | -95.7% | 113,8 k € | +18263% | 619,6 € | +361% | 134,4 € | -99.6% | 32,8 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,4 ETP | +100% | 0,2 ETP | – | – | – | |||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christine Vandezande | Bestuurdersinds 11/10/2016Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2017beëindigd | ||
Eddy Vandezande | Bestuurdersinds 11/10/2016Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2018beëindigd | ||
Lydia Vandezande | Bestuurdersinds 15/11/2018Mandaat15/11/2018 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christne Vandezande | Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
O.-L.-Vrouwstraat 18 3054 Oud-Heverlee| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Halulen● Actief | 0885.781.828 |
MATRABOW● Actief | 0421.276.641 |
Melisio Leerlab VZW● Actief | 1031.021.017 |
Melisio-Zorgcollectief● Actief | 1034.009.013 |
Ondernemingen Louis Vandezande en zoon A.L.V.B.● Vereffening | 0406.025.172 |
Schoonmaakbedrijf VANDEZANDE● Vereffening | 0424.896.226 |
Thuisverpleging Meerdael● Actief | 0543.895.727 |
Thuisverpleging Meerdael Invest● Actief | 0658.947.526 |
TM Roels-Vandezande (Gaasbeek)● Actief | 0745.842.502 |
TM Vandezande - Montreal● Actief | 0794.424.159 |
TM VDZ Construct - Roels● Actief | 1018.914.130 |
VANDEZANDE● Actief | 0474.287.240 |
Vandezande Construct● Actief | 0848.106.236 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 05/06/2026 | 06/06/2025 | 07/06/2024 | 14/06/2023 | 09/06/2022 | 15/06/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 02/06/2025 | 03/06/2024 | 05/06/2023 | 07/06/2022 | 07/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 05/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 02/06/2025 | 06/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 03/06/2024 | 07/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 05/06/2023 | 14/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 07/06/2022 | 09/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 07/06/2021 | 15/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 02/06/2020 | 11/06/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 03/06/2019 | 13/06/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 04/06/2018 | 19/06/2018 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 100 k€ en 250 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christine Vandezande | Bestuurdersinds 11/10/2016Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2017beëindigd | ||
Eddy Vandezande | Bestuurdersinds 11/10/2016Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2018beëindigd | ||
Lydia Vandezande | Bestuurdersinds 15/11/2018Mandaat15/11/2018 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christne Vandezande | Mandaat11/10/2016 → jaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| O.-L.-Vrouwstraat 18, 3054 VaalbeekHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00139577 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| NOBISplusHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00139577 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202512,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 202459,9 k €↑
- 2023Jaarrekening 202321,9 k €↑
- 2022Jaarrekening 20223,8 k €↓
- 2021Jaarrekening 202129,6 k €↓
- 2020Jaarrekening 202045,2 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-2,6 k €↓
- 2018Jaarrekening 201815,6 k €↑
- 2017Jaarrekening 20171 k €
- 11/10/2016OprichtingBesloten vennootschap