Gosselin Logistics Holding
0667.649.020 · rovalta.com · 08/11/2026
Gosselin Logistics Holding
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOGosselin Logistics Holding is een Naamloze vennootschap opgericht in 2016. De hoofdactiviteit is: Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren. De zetel is gevestigd in Antwerpen.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0667.649.020
- Oprichting
- 13/12/2016
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Belcrownlaan 23
2100 Antwerpen · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 3 850 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 6,8 M € | +2.9% | 6,6 M € | +6.7% | 6,2 M € | +45.2% | 4,3 M € | – | |
| EBITDA | 189,9 k € | -38.3% | 307,9 k € | +6.2% | 289,9 k € | +47.1% | 197 k € | +1100% | 16,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 189,9 k € | -38.3% | 307,9 k € | +6.2% | 289,9 k € | +47.1% | 197 k € | +1100% | 16,4 k € |
| Nettoresultaat | 189,7 k € | -54.8% | 420 k € | +83.7% | 228,6 k € | +22.8% | 186,1 k € | +1030% | 16,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 5,4 M € | +3.7% | 5,2 M € | +8.8% | 4,8 M € | +5.0% | 4,5 M € | +4.3% | 4,3 M € |
| Balanstotaal | 7,2 M € | +8.0% | 6,7 M € | +35.9% | 4,9 M € | -23.1% | 6,4 M € | +47.2% | 4,4 M € |
| Liquide middelen | 42,6 k € | +98.3% | 21,5 k € | -95.8% | 511,4 k € | +91.4% | 267,2 k € | +187% | 93,2 k € |
| Schulden | 1,9 M € | +22.9% | 1,5 M € | +801% | 168,5 k € | -91.0% | 1,9 M € | +27437% | 6,8 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk VANHOUTTEGHEM | Bestuurdersinds 15/07/2021 | ||
Marc SMET | Gedelegeerd bestuurdersinds 12/12/2016 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marc ROMBOUTS | Gedelegeerd bestuurder12/12/2016 → jaarrekening 2017 |
Andere ondernemingen op dit adres
Belcrownlaan 23 2100 Antwerpen| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Archivault● Actief | 1020.060.908 |
Custom(s) Made Clearance● Actief | 0453.462.132 |
G.C.T. Logistics● Actief | 0898.108.845 |
Gosselin● Actief | 0478.399.644 |
Gosselin Export Packers● Actief | 0463.819.950 |
GOSSELIN GROUP● Actief | 0898.735.682 |
GOSSELIN MOBILITY● Actief | 0890.127.032 |
Gosselin Moving Holding● Actief | 0778.750.147 |
GOSSELIN SUPPORT SERVICES● Actief | 0890.126.240 |
GOSSELIN TRANSPORT SERVICES● Actief | 0406.847.692 |
GOVERNMENT LOGISTICS● Actief | 0428.724.855 |
LEGEND FLEET EU● Actief | 1016.023.926 |
Stopkes● Actief | 1024.995.931 |
| 0449.150.481 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 06/07/2026 | 03/07/2025 | 26/07/2024 | 24/07/2023 | 28/07/2022 | 26/07/2021 |
| Algemene vergadering | 30/06/2026 | 30/06/2025 | 28/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 30/06/2026 | 06/07/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 30/06/2025 | 03/07/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 26/07/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 24/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 30/06/2022 | 28/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 26/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 31/07/2020 | 09/09/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 28/06/2019 | 26/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 29/06/2018 | 25/07/2018 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk VANHOUTTEGHEM | Bestuurdersinds 15/07/2021 | ||
Marc SMET | Gedelegeerd bestuurdersinds 12/12/2016 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Marc ROMBOUTS | Gedelegeerd bestuurder12/12/2016 → jaarrekening 2017 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen08/09/2026Delegatie van bevoegdheden
- Diversen02/09/2026STATUTEN (VERTALING, COORDINATIE, OVERIGE
- Mandaten04/08/2026Herbenoeming commissaris
- Mandaten05/09/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Herstructurering23/09/2024KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering04/07/2024RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Mandaten01/08/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten02/09/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Belcrownlaan 23, 2100 Deurne (Antwerpen)Huidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00264501 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Gosselin Logistics HoldingHuidig | KBO | |
| HEAVY PROJECT SOLUTIONS | jaarrekeningen 2017 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00264501 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025189,7 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024420 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023228,6 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022186,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 202116,5 k €↓
- 2020Jaarrekening 202078,7 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-11,1 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018535,2 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-121,1 k €
- 13/12/2016OprichtingNaamloze vennootschap