VANSAN HOLDING
0667.913.294 · rovalta.com · 08/11/2026
VANSAN HOLDING
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOVANSAN HOLDING is een Naamloze vennootschap opgericht in 2016. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van hoofdkantoren. De zetel is gevestigd in Bilzen-Hoeselt. Het bedrijf telt gemiddeld 21,1 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0667.913.294
- Oprichting
- 16/12/2016
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Riemsterweg 300
3740 Bilzen-Hoeselt · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 226 867 440,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 21,1 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 11 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 2,6 M € | +20.4% | 2,1 M € | +6.0% | 2 M € | +20.7% | 1,7 M € | +5.0% | 1,6 M € |
| EBITDA | 137,3 k € | +1200% | 10,6 k € | -83.3% | 63,4 k € | -4.2% | 66,2 k € | -41.2% | 112,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 137,3 k € | +1200% | 10,6 k € | -83.3% | 63,4 k € | -4.2% | 66,2 k € | -41.2% | 112,5 k € |
| Nettoresultaat | 1,4 M € | -63.4% | 3,8 M € | +8045% | 47,2 k € | -98.8% | 3,9 M € | +3025% | 125 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 311,5 M € | -0.1% | 312 M € | +0.9% | 309,1 M € | -0.6% | 311,1 M € | +0.9% | 308,2 M € |
| Balanstotaal | 313,9 M € | +0.1% | 313,6 M € | +0.2% | 312,9 M € | -0.2% | 313,5 M € | -0.2% | 314,1 M € |
| Liquide middelen | 74,6 k € | +424% | 14,2 k € | -91.5% | 168,3 k € | +101% | 83,6 k € | +78.4% | 46,9 k € |
| Schulden | 2,4 M € | +45.9% | 1,7 M € | -55.6% | 3,7 M € | +52.5% | 2,4 M € | -58.3% | 5,8 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 21,1 ETP | +6.6% | 19,8 ETP | +10.0% | 18,0 ETP | +5.9% | 17,0 ETP | +14.1% | 14,9 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20255 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Eddy Vreys | Bestuurder15/12/2016 → 14/06/2028 | ||
Lucas Vandersanden | Bestuurder15/12/2016 → 14/06/2028 | ||
Maria Vandersanden | Bestuurder12/06/2024 → 14/06/2028 | ||
| Bestuurder12/06/2024 → 14/06/2028 | |||
Peter Vanpee | Bestuurder30/06/2023 → 14/06/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean-Pierre Wuytack | Gedelegeerd bestuurder21/12/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Guido Wauters | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Karel Lambrechts | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Peter Rymenants | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 |
Andere ondernemingen op dit adres
Riemsterweg 300 3740 Bilzen-Hoeselt| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Ceresco● Actief | 0460.096.338 |
| 0429.418.802 | |
LEEMBANK● Actief | 0461.545.992 |
LIMACRYL● Actief | 0435.527.822 |
PATRIM IURA● Actief | 0442.134.413 |
VANDERSANDEN GROUP● Actief | 0667.913.492 |
Vandersanden Steenfabrieken● Actief | 0441.625.063 |
Vansan● Actief | 0779.619.088 |
VANSAN INVESTMENTS● Actief | 0667.912.207 |
VERSALE● Actief | 0795.382.578 |
VERSALE INVESTMENTS● Actief | 0542.741.328 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/06/2026 | 07/07/2025 | 08/07/2024 | 31/07/2023 | 28/07/2022 | 29/06/2021 |
| Algemene vergadering | 10/06/2026 | 11/06/2025 | 12/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 09/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 11 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 10/06/2026 | 26/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 11/06/2025 | 07/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 12/06/2024 | 08/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 31/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 30/06/2022 | 28/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 09/06/2021 | 29/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 10/06/2020 | 30/07/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 12/06/2019 | 23/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 13/06/2018 | 18/06/2018 | Nederlands | |
| Volledig modelCorrectie | 31/12/2016 | 31/10/2017 | 31/10/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 09/08/2017 | 10/08/2017 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20255 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Eddy Vreys | Bestuurder15/12/2016 → 14/06/2028 | ||
Lucas Vandersanden | Bestuurder15/12/2016 → 14/06/2028 | ||
Maria Vandersanden | Bestuurder12/06/2024 → 14/06/2028 | ||
| Bestuurder12/06/2024 → 14/06/2028 | |||
Peter Vanpee | Bestuurder30/06/2023 → 14/06/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jean-Pierre Wuytack | Gedelegeerd bestuurder21/12/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Guido Wauters | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Karel Lambrechts | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 | ||
Peter Rymenants | Bestuurder30/06/2023 → jaarrekening 2023 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten10/10/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten16/04/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten03/01/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten31/01/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten30/11/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten23/03/2017ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen02/01/2017RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Riemsterweg 300, 3740 Bilzen-HoeseltHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00227409 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| VANSAN HOLDINGHuidig | jaarrekeningen 2016 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00227409 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,4 M €↓
- 2024Jaarrekening 20243,8 M €↑
- 2023Jaarrekening 202347,2 k €↓
- 2022Jaarrekening 20223,9 M €↑
- 30/06/2022reconductionVreys Eddy · bestuurder
- 30/06/2022reconductionHybrechts Gerard · bestuurder
- 30/06/2022reconductionWauters Guido · bestuurder
- 30/06/2022reconductionRabijns Joseph · bestuurder
- 30/06/2022reconductionLambrechts Karel · bestuurder
- 30/06/2022reconductionVandersariden Lucas · bestuurder
- 30/06/2022reconductionRymenants Peter · bestuurder
- 30/06/2022reconductionWuytack Jean-Pierre · bestuurder
- 30/06/2022nominationWuytack Jean-Pierre · gedelegeerd bestuurder
- 2021Jaarrekening 2021125 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020156,6 k €↓
- 2019Jaarrekening 20193,6 M €↑
- 2018Jaarrekening 201857,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 201715,9 k €↑
- 2016Jaarrekening 20162 k €
- 16/12/2016OprichtingNaamloze vennootschap