CINERGY EUROPE
0668.726.908 · rovalta.com · 07/11/2026
CINERGY EUROPE
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCINERGY EUROPE is een Besloten vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal. De zetel is gevestigd in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0668.726.908
- Oprichting
- 04/01/2017
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Schaarbeekstraat(MEL) 20E bus 11
9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 4,9 k € | +187% | -5,7 k € | -132% | 17,8 k € | -36.9% | 28,2 k € | +437% | 5,3 k € |
| EBITDA | 4,8 k € | +182% | -5,8 k € | -133% | 17,7 k € | -37.1% | 28,1 k € | +446% | 5,2 k € |
| Bedrijfsresultaat | 4,8 k € | +182% | -5,8 k € | -133% | 17,7 k € | -37.1% | 28,1 k € | +446% | 5,2 k € |
| Nettoresultaat | 3,2 k € | +144% | -7,2 k € | -108% | 95,4 k € | +288% | 24,6 k € | +809% | 2,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 151 k € | +2.2% | 147,8 k € | -4.6% | 155 k € | +160% | 59,6 k € | +70.5% | 34,9 k € |
| Balanstotaal | 229,5 k € | +6.3% | 215,9 k € | +1.5% | 212,7 k € | -10.0% | 236,4 k € | +6.8% | 221,3 k € |
| Liquide middelen | 2,3 k € | +724% | 280,5 € | -81.3% | 1,5 k € | -76.7% | 6,4 k € | +99.6% | 3,2 k € |
| Schulden | 78,5 k € | +15.3% | 68,1 k € | +18.0% | 57,7 k € | -67.4% | 176,8 k € | -5.1% | 186,4 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
James Troch | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd | ||
Kurt Ahrens | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Schaarbeekstraat(MEL) 20E 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
247 Alpha● Actief | 0804.732.289 |
247 Energy● Actief | 0683.450.023 |
247 Omega● Actief | 0805.973.592 |
Cartière● Actief | 0761.994.584 |
Colman Capital● Actief | 1003.625.742 |
Deep Medicine● Actief | 0772.322.413 |
MARCEL DE VOS & C°● Actief | 0434.772.707 |
Venture Campus Management● Actief | 1025.977.611 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 27/07/2026 | 29/07/2025 | 25/06/2024 | 21/06/2023 | 28/06/2022 | 05/07/2021 |
| Algemene vergadering | 30/06/2026 | 27/05/2025 | 28/05/2024 | 30/05/2023 | 31/05/2022 | 25/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 30/06/2026 | 27/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 27/05/2025 | 29/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 28/05/2024 | 25/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 30/05/2023 | 21/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 31/05/2022 | 28/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 25/05/2021 | 05/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 26/05/2020 | 24/07/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 28/05/2019 | 30/08/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 29/05/2018 | 25/07/2018 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
James Troch | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd | ||
Kurt Ahrens | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Schaarbeekstraat(MEL) 20E bte 11, 9120 Beveren-Kruibeke-ZwijndrechtHuidig | KBO | |
| Schaarbeekstraat 20 bte E11, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00333450 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CINERGY EUROPEHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00333450 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20253,2 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024-7,2 k €↓
- 2023Jaarrekening 202395,4 k €↑
- 2022Jaarrekening 202224,6 k €↑
- 2021Jaarrekening 20212,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 202038 k €↑
- 2019Jaarrekening 20198,2 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-39,9 k €↓
- 2017Jaarrekening 20175,9 k €
- 04/01/2017OprichtingBesloten vennootschap