Dr MASENS
0673.587.596 · rovalta.com · 08/11/2026
Dr MASENS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBODr MASENS is een Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid opgericht in 2017. De zetel is gevestigd in Silly.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0673.587.596
- Oprichting
- 28/03/2017
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Pont Berte(Bassil) 1 bus 10
7830 Silly · Wallonie - Ingebracht kapitaal
- 12 400,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 9 neerleggingenEvolutie over 9 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 314,1 k € | -26.1% | 424,8 k € | +2.9% | 413 k € | +11.9% | 369,2 k € | +15.1% | 320,8 k € |
| EBITDA | 313,2 k € | -26.1% | 423,6 k € | +2.8% | 412,1 k € | +20.8% | 341,1 k € | +6.7% | 319,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 313,2 k € | -26.1% | 423,6 k € | +2.8% | 412,1 k € | +20.8% | 341,1 k € | +6.7% | 319,8 k € |
| Nettoresultaat | 234,1 k € | -24.5% | 310,1 k € | +4.5% | 296,7 k € | +16.8% | 254 k € | +6.5% | 238,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,2 M € | +12.2% | 1,9 M € | +19.2% | 1,6 M € | +22.5% | 1,3 M € | +23.8% | 1,1 M € |
| Balanstotaal | 2,3 M € | +9.7% | 2,1 M € | +16.7% | 1,8 M € | +18.9% | 1,5 M € | +18.9% | 1,3 M € |
| Liquide middelen | 11,9 k € | +1093% | 1 k € | +12241% | 8,1 € | -70.0% | 27,1 € | -96.7% | 830,2 € |
| Schulden | 104,4 k € | -24.3% | 138 k € | -8.9% | 151,4 k € | -10.1% | 168,4 k € | -9.5% | 186,1 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
JONATHAN MASENS | Bestuurdersinds 01/10/2016Zaakvoerder01/10/2016 → jaarrekening 2020beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Gab-La-Nzam MASENS | Zaakvoerder16/03/2017 → jaarrekening 2017 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 22/09/2026 | 24/11/2025 | 30/08/2024 | 02/10/2023 | 27/10/2022 | 29/10/2021 |
| Algemene vergadering | 19/06/2026 | 20/06/2025 | 21/06/2024 | 16/06/2023 | 17/06/2022 | 18/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 9 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 19/06/2026 | 22/09/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 20/06/2025 | 24/11/2025 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 21/06/2024 | 30/08/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 16/06/2023 | 02/10/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 17/06/2022 | 27/10/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 18/06/2021 | 29/10/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 19/06/2020 | 31/10/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 21/06/2019 | 28/10/2019 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 15/06/2018 | 27/09/2018 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
JONATHAN MASENS | Bestuurdersinds 01/10/2016Zaakvoerder01/10/2016 → jaarrekening 2020beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Gab-La-Nzam MASENS | Zaakvoerder16/03/2017 → jaarrekening 2017 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen10/04/2017Constitution i
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue du Pont Berte(Bassil) 1 bte 10, 7830 SillyHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00523158 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Dr MASENSHuidig | KBO | |
| MASENS DR | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00523158 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025234,1 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024310,1 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023296,7 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022254 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021238,5 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020258,9 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019189,2 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018228,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017177,8 k €
- 28/03/2017OprichtingBesloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid