GDT MANAGEMENT
0674.735.661 · rovalta.com · 07/11/2026
GDT MANAGEMENT
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOGDT MANAGEMENT is een Besloten vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Esneux.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0674.735.661
- Oprichting
- 21/04/2017
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Place de la Gare 1
4130 Esneux · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 8 neerleggingenEvolutie over 8 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 2,1 k € | -98.6% | 149,3 k € | +49.0% | 100,2 k € | +24.1% | 80,7 k € | +15.9% | 69,7 k € |
| EBITDA | 728,9 € | -99.5% | 147,9 k € | +56.8% | 94,3 k € | +25.9% | 74,9 k € | +8.1% | 69,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 728,9 € | -99.5% | 147,9 k € | +56.8% | 94,3 k € | +25.9% | 74,9 k € | +8.1% | 69,3 k € |
| Nettoresultaat | 356,2 k € | +278% | 94,1 k € | +44.7% | 65,1 k € | +32.5% | 49,1 k € | +1.8% | 48,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 375,8 k € | +1819% | 19,6 k € | -86.5% | 145,5 k € | -32.5% | 215,6 k € | +29.5% | 166,5 k € |
| Balanstotaal | 567,1 k € | -1.4% | 574,9 k € | -23.9% | 755,7 k € | -3.3% | 781,2 k € | -4.1% | 814,7 k € |
| Liquide middelen | 9,9 k € | -44.6% | 17,9 k € | -91.0% | 198 k € | +436% | 36,9 k € | +5.2% | 35,1 k € |
| Schulden | 191,4 k € | -65.5% | 555,3 k € | -8.2% | 605,3 k € | +7.9% | 560,9 k € | -12.9% | 644,3 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 27/12/2024 | |||
Guillaume Detollenaere | Bestuurdersinds 21/04/2017Zaakvoerder21/04/2017 → jaarrekening 2018beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Place de la Gare 1 4130 Esneux| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DETOLL INVEST● Actief | 1017.444.777 |
MERY CHASSIS● Actief | 0879.569.175 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 03/08/2026 | 17/06/2025 | 27/06/2024 | 28/08/2023 | 30/08/2022 | 27/08/2021 |
| Algemene vergadering | 05/06/2026 | 06/06/2025 | 06/05/2024 | 02/05/2023 | 02/05/2022 | 03/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 8 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 05/06/2026 | 03/08/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 06/06/2025 | 17/06/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 06/05/2024 | 27/06/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 02/05/2023 | 28/08/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 02/05/2022 | 30/08/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 03/05/2021 | 27/08/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 17/08/2020 | 07/09/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 06/05/2019 | 25/07/2019 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 27/12/2024 | |||
Guillaume Detollenaere | Bestuurdersinds 21/04/2017Zaakvoerder21/04/2017 → jaarrekening 2018beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten24/03/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten12/09/2023STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DEMISSIONS, NOMINATIONS - ASSEMBLEE GENERALE
- Maatschappelijke zetel23/12/2021SIEGE SOCIAL
- Diversen25/04/2017RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Place de la Gare 1, 4130 EsneuxHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00375650 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| GDT MANAGEMENTHuidig | jaarrekeningen 2018 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00375650 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025356,2 k €↑
- 2024Jaarrekening 202494,1 k €↑
- 2023Jaarrekening 202365,1 k €↑
- 2022Jaarrekening 202249,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 202148,2 k €↑
- 2020Jaarrekening 202035,7 k €↑
- 2019Jaarrekening 201928,2 k €↓
- 2018Jaarrekening 201840,8 k €
- 21/04/2017OprichtingBesloten vennootschap