clearXperts Sales & Marketing
0675.645.976 · rovalta.com · 08/11/2026
clearXperts Sales & Marketing
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOclearXperts Sales & Marketing is een Besloten vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Aartselaar. Het bedrijf telt gemiddeld 84,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0675.645.976
- Oprichting
- 11/05/2017
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Boomsesteenweg 77 bus C
2630 Aartselaar · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 84,0 ETP
Paritaire comités (2)
- 200
- 2000
Financiën
Bron · NBB, 8 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 7 M € | +21.4% | 5,8 M € | +17.2% | 4,9 M € | +50.5% | 3,3 M € | +139% | 1,4 M € |
| EBITDA | 1,3 M € | +19.0% | 1,1 M € | +27.0% | 886,5 k € | +11.9% | 791,9 k € | +78.4% | 444 k € |
| Bedrijfsresultaat | 1,3 M € | +24.8% | 1,1 M € | +21.2% | 886,5 k € | +11.9% | 791,9 k € | +78.4% | 444 k € |
| Nettoresultaat | 776,1 k € | +26.0% | 616 k € | +14.9% | 535,9 k € | +3.6% | 517,4 k € | +70.0% | 304,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,4 M € | +124% | 626,2 k € | +16.5% | 537,4 k € | +21.4% | 442,9 k € | +30.7% | 338,7 k € |
| Balanstotaal | 3,9 M € | +25.8% | 3,1 M € | +15.8% | 2,7 M € | +22.1% | 2,2 M € | +30.7% | 1,7 M € |
| Liquide middelen | 699,3 k € | +19.5% | 585,5 k € | -15.2% | 690,4 k € | +9.7% | 629,2 k € | +3.2% | 610 k € |
| Schulden | 2,5 M € | +2.5% | 2,5 M € | +14.2% | 2,2 M € | +22.3% | 1,8 M € | +30.7% | 1,4 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 84,0 ETP | +13.2% | 74,2 ETP | +11.6% | 66,5 ETP | +45.2% | 45,8 ETP | +159% | 17,7 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder11/05/2017 → 08/05/2030Zaakvoerder11/05/2017 → jaarrekening 2020beëindigd | |||
| Bestuurder11/05/2017 → 08/05/2030Zaakvoerder11/05/2017 → jaarrekening 2020beëindigd | |||
| Bestuurder23/12/2024 → 08/05/2030 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder17/01/2018 → 23/12/2024Zaakvoerder17/01/2018 → jaarrekening 2020 |
Andere ondernemingen op dit adres
Boomsesteenweg 77 2630 Aartselaar| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
6288● Actief | 1021.795.525 |
B77C● Actief | 0660.871.589 |
BANKETBAKKERIJ JORIS● Faillissement | 0438.713.776 |
CleaRXPERTS HR● Actief | 0837.659.633 |
GALAXIE● Actief | 0440.995.454 |
HAARMANIA● Actief | 0662.920.170 |
| 0404.880.077 | |
ICTree● Faillissement | 0848.903.220 |
L.T.U.● Actief | 0415.769.219 |
Wassenburg Belgium● Actief | 0847.281.736 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 12/05/2026 | 30/06/2025 | 24/06/2024 | 27/06/2023 | 24/06/2022 | 13/07/2021 |
| Algemene vergadering | 28/04/2026 | 14/05/2025 | 08/05/2024 | 10/05/2023 | 11/05/2022 | 21/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 8 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 28/04/2026 | 12/05/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 14/05/2025 | 30/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 08/05/2024 | 24/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 10/05/2023 | 27/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 11/05/2022 | 24/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 21/06/2021 | 13/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 26/05/2020 | 13/07/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 19/06/2019 | 27/06/2019 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 5 M€ en 10 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder11/05/2017 → 08/05/2030Zaakvoerder11/05/2017 → jaarrekening 2020beëindigd | |||
| Bestuurder11/05/2017 → 08/05/2030Zaakvoerder11/05/2017 → jaarrekening 2020beëindigd | |||
| Bestuurder23/12/2024 → 08/05/2030 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder17/01/2018 → 23/12/2024Zaakvoerder17/01/2018 → jaarrekening 2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten30/03/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten29/01/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten14/12/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten19/10/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/09/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten25/07/2019ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten06/02/2018ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen15/05/2017OPRICHTING
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Boomsesteenweg 77 bte C, 2630 AartselaarHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00110845 |
| Boomsesteenweg 77/C, 2630 Aartselaar | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00200582 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| clearXperts Sales & MarketingHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00110845 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025776,1 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024616 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023535,9 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022517,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021304,4 k €
- 11/05/2017OprichtingBesloten vennootschap