VMware Belgium
0676.484.136 · rovalta.com · 07/11/2026
VMware Belgium
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/10/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOVMware Belgium is een Besloten vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur. De zetel is gevestigd in Mechelen. Het bedrijf telt gemiddeld 25,8 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0676.484.136
- Oprichting
- 01/06/2017
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Battelsesteenweg 455 bus B
2800 Mechelen · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 000 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/10/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 25,8 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 10 neerleggingenEvolutie over 7 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2024 | 2021 | 2020 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 11,4 M € | -29.6% | 16,3 M € | -24.1% | 21,4 M € | +63.9% | 13,1 M € | +4.9% | 12,5 M € |
| EBITDA | 1,1 M € | -10.6% | 1,2 M € | +29.8% | 941,3 k € | +51.0% | 623,4 k € | +8.1% | 576,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 1,1 M € | -10.6% | 1,2 M € | +30.9% | 933,6 k € | +49.8% | 623,4 k € | +8.1% | 576,6 k € |
| Nettoresultaat | -3,3 M € | -442% | 973,6 k € | +27.9% | 761,5 k € | +72.7% | 440,9 k € | +25.8% | 350,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,3 M € | -58.9% | 5,6 M € | +20.8% | 4,7 M € | +55.8% | 3 M € | +17.2% | 2,6 M € |
| Balanstotaal | 6,8 M € | -15.2% | 8 M € | -16.2% | 9,5 M € | +24.6% | 7,6 M € | +22.7% | 6,2 M € |
| Liquide middelen | – | 0 € | -100% | 468,2 € | -100.0% | 5,2 M € | +7.6% | 4,8 M € | |
| Schulden | 4,4 M € | +91.9% | 2,3 M € | -51.9% | 4,8 M € | +4.0% | 4,6 M € | +27.2% | 3,6 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 25,8 ETP | -21.8% | 33,0 ETP | -36.9% | 52,3 ETP | +16.7% | 44,8 ETP | +14.3% | 39,2 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/10/20252 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Ching Lee Kian | Bestuurdersinds 22/11/2023 | |
Yu Wen Lan Pong Ivy | Bestuurdersinds 22/11/2023 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Ivy Yu Wen Lan Pong | Bestuurder22/11/2023 → jaarrekening 2024 | |
Kieran Michael Barry-Murphy | Bestuurder30/04/2022 → 22/11/2023 | |
Andrew James Munk | Bestuurder31/05/2017 → jaarrekening 2021 | |
Craig Douglas Norris | Bestuurder31/05/2017 → 22/11/2023 |
Andere ondernemingen op dit adres
Battelsesteenweg 455 2800 Mechelen| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
7C GROENI● Actief | 0684.473.867 |
7C ROOFTOP EXCHANGE● Actief | 0811.669.472 |
ABBS● Actief | 0704.616.512 |
| 0782.402.394 | |
GLOBAL KNOWLEDGE BELGIUM● Actief | 0879.699.532 |
HEALTH MANAGEMENT ASSOCIATES● Actief | 0402.692.332 |
Himmunitas● Actief | 0880.209.573 |
I.M. Belgium● Gerechtelijke reorganisatie | 0457.356.483 |
KOOP PUTBORINGEN● Actief | 0439.664.277 |
LICHTGITTER BELGIË● Actief | 1004.061.054 |
ORION PHARMA● Actief | 0821.527.741 |
Saint - Frères (Belgique)● Vereffening | 0404.794.658 |
Windproject Beerse-Oost● Actief | 0743.860.534 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/11/2024 | 03/02/2024 | 04/02/2023 | 29/01/2022 | 30/01/2021 | 01/02/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/10/2025 | 31/10/2024 | 02/02/2024 | 03/02/2023 | 28/01/2022 | 29/01/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 9 maanden | 13 maanden | 14 maanden | 13 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 21/04/2026 | 04/07/2025 | 30/10/2024 | 24/07/2023 | 25/07/2022 | 08/11/2021 |
| Algemene vergadering | 15/04/2026 | 01/07/2025 | 04/10/2024 | 24/07/2023 | 25/07/2022 | 26/07/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 10 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/10/2025 | 15/04/2026 | 21/04/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/10/2024 | 01/07/2025 | 04/07/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 02/02/2024 | 04/10/2024 | 30/10/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 03/02/2023 | 24/07/2023 | 24/07/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 28/01/2022 | 25/07/2022 | 25/07/2022 | Nederlands | |
| Volledig modelCorrectie | 29/01/2021 | 26/07/2021 | 08/11/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 29/01/2021 | 26/07/2021 | 28/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/01/2020 | 24/07/2020 | 05/08/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 01/02/2019 | 24/07/2019 | 31/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 02/02/2018 | 24/07/2018 | 16/08/2018 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 5 M€ en 10 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/10/20252 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Ching Lee Kian | Bestuurdersinds 22/11/2023 | |
Yu Wen Lan Pong Ivy | Bestuurdersinds 22/11/2023 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Ivy Yu Wen Lan Pong | Bestuurder22/11/2023 → jaarrekening 2024 | |
Kieran Michael Barry-Murphy | Bestuurder30/04/2022 → 22/11/2023 | |
Andrew James Munk | Bestuurder31/05/2017 → jaarrekening 2021 | |
Craig Douglas Norris | Bestuurder31/05/2017 → 22/11/2023 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Herstructurering22/06/2026DOEL - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Mandaten05/05/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Herstructurering15/04/2026RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Diversen20/12/2024DIVERSEN
- Mandaten03/10/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen27/09/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - ALGEMENE VERGADERING - BOEKJAAR
- Mandaten13/09/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - DIVERSEN
- Mandaten08/04/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Battelsesteenweg 455 bte B, 2800 MechelenHuidig | KBO | |
| Battelsesteenweg 455 B bte Businesspark E19 Building B, Floor 1 & 2, 2800 Mechelen | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00085036 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| VMware BelgiumHuidig | jaarrekeningen 2018 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00085036 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-3,3 M €↓
- 2024Jaarrekening 2024973,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024761,5 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021440,9 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020350,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019209,9 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-72,1 €
- 01/06/2017OprichtingBesloten vennootschap