IMMERSIVE AUDIO TECHNOLOGIES
0683.832.083 · rovalta.com · 06/11/2026
IMMERSIVE AUDIO TECHNOLOGIES
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOIMMERSIVE AUDIO TECHNOLOGIES is een Naamloze vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Vervaardiging van consumentenelektronica. De zetel is gevestigd in Pajottegem.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0683.832.083
- Oprichting
- 30/10/2017
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Oplombeekstraat 6
1755 Pajottegem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 650 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Paritaire comités (2)
- 100
- 200
Financiën
Bron · NBB, 8 neerleggingenEvolutie over 8 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 204,6 k € | +154% | 80,6 k € | +2.7% | 78,4 k € | -20.4% | 98,5 k € | +73.4% | 56,8 k € |
| EBITDA | 204,6 k € | +154% | 80,6 k € | +2.7% | 78,4 k € | -20.4% | 98,5 k € | +73.4% | 56,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 204,6 k € | +154% | 80,6 k € | +3.7% | 77,7 k € | +172% | -107,5 k € | +36.3% | -168,8 k € |
| Nettoresultaat | 241,3 k € | +143% | 99,1 k € | +12.3% | 88,3 k € | +190% | -98,4 k € | +42.0% | -169,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,3 M € | +11.6% | 2,1 M € | +5.0% | 2 M € | +4.7% | 1,9 M € | -4.9% | 2 M € |
| Balanstotaal | 2,5 M € | +7.7% | 2,3 M € | -5.5% | 2,5 M € | +2.0% | 2,4 M € | -9.4% | 2,7 M € |
| Liquide middelen | 77,7 k € | +2160% | 3,4 k € | +5839% | 57,9 € | -99.2% | 7,4 k € | -35.5% | 11,4 k € |
| Schulden | 97,2 k € | -39.3% | 160 k € | -59.3% | 392,9 k € | -9.2% | 432,5 k € | -25.9% | 583,5 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder23/10/2017 → 05/06/2029 | |||
| Gedelegeerd bestuurder23/10/2017 → 05/06/2029 |
Andere ondernemingen op dit adres
Oplombeekstraat 6 1755 Pajottegem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BIZON● Actief | 0880.714.468 |
CLEANSAFFEL● Actief | 0672.915.031 |
De Pajotlopers● Actief | 0843.241.091 |
GREENWORX HOLDING● Actief | 0826.773.758 |
INCEPTA TECHNOLOGICA● Actief | 0719.905.294 |
KENIS & COOLS MANAGEMENT● Actief | 0876.785.473 |
LOWER EAST SIDE● Actief | 0752.558.662 |
PULLOAD● Actief | 1022.666.248 |
Retailsaffel● Actief | 0651.808.920 |
| 0898.306.310 | |
SAFFELBERG INVESTMENTS● Actief | 0892.301.812 |
SAS● Actief | 0459.677.258 |
SCIO PRODUCTIONS● Actief | 0832.126.376 |
SREW● Actief | 0686.763.166 |
TOPLIN● Actief | 0441.465.410 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 17/06/2026 | 09/07/2025 | 03/06/2024 | 27/07/2023 | 21/06/2022 | 06/09/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 09/07/2025 | 03/06/2024 | 30/06/2023 | 20/06/2022 | 30/08/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 8 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 17/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 09/07/2025 | 09/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 03/06/2024 | 03/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 27/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 20/06/2022 | 21/06/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 30/08/2021 | 06/09/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 30/09/2020 | 12/11/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 28/08/2019 | 11/09/2019 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder23/10/2017 → 05/06/2029 | |||
| Gedelegeerd bestuurder23/10/2017 → 05/06/2029 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Oplombeekstraat 6, 1755 PajottegemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00173982 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| IMMERSIVE AUDIO TECHNOLOGIESHuidig | KBO | |
| IAT | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00173982 |
| IMMERSIVE AUDIO TECHNOLOGIES | jaarrekeningen 2018 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00256503 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025241,3 k €↑
- 2025NaamswijzigingIAT
- 2024Jaarrekening 202499,1 k €↑
- 2023Jaarrekening 202388,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022-98,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021-169,7 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-180,4 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-120,7 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-187,4 k €
- 30/10/2017OprichtingNaamloze vennootschap