Securityland Holding
0685.740.807 · rovalta.com · 07/11/2026
Securityland Holding
Boekjaar 2023 · Afgesloten op 31/12/2023
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSecurityland Holding is een Naamloze vennootschap opgericht in 2017. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Sint-Truiden. Het bedrijf telt gemiddeld 2,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0685.740.807
- Oprichting
- 07/12/2017
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Tiensesteenweg 168 bus D102
3800 Sint-Truiden · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 449 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2023
- Gemiddeld personeelsbestand
- 2,3 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 140,8 k € | -8.2% | 153,3 k € | +103% | 75,4 k € | -34.9% | 115,8 k € | +1002% | 10,5 k € |
| EBITDA | 29,8 k € | +390% | 6,1 k € | -72.4% | 22,1 k € | -80.0% | 110,2 k € | +955% | 10,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 29,8 k € | +1295% | 2,1 k € | -90.3% | 22,1 k € | -80.0% | 110,2 k € | +955% | 10,4 k € |
| Nettoresultaat | -348,6 k € | -1193% | 31,9 k € | -91.2% | 361,3 k € | +346% | 80,9 k € | +3288% | 2,4 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 771,6 k € | -22.5% | 995,1 k € | +54.8% | 642,9 k € | +82.8% | 351,6 k € | +29.9% | 270,7 k € |
| Balanstotaal | 1,3 M € | -44.3% | 2,3 M € | +7.8% | 2,1 M € | +246% | 618,7 k € | -3.0% | 638,1 k € |
| Liquide middelen | 12,8 k € | -33.3% | 19,1 k € | -33.2% | 28,6 k € | +150% | 11,5 k € | -10.5% | 12,8 k € |
| Schulden | 515,7 k € | -60.8% | 1,3 M € | -12.4% | 1,5 M € | +461% | 267,1 k € | -27.3% | 367,4 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 2,3 ETP | +53.3% | 1,5 ETP | +15.4% | 1,3 ETP | – | – | ||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20232 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
Andere ondernemingen op dit adres
Tiensesteenweg 168 3800 Sint-Truiden| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
2 QURATIO● Actief | 0769.480.907 |
AGORA STAYEN BTW-EENHEID● Actief | 0534.582.737 |
BD-012● Actief | 1023.518.462 |
Cicindria Invest● Actief | 0842.797.366 |
DOKTERSPRAKTIJK MULLENERS● Faillissement | 0888.613.238 |
Duchatelet Future● Actief | 0784.713.271 |
Duchatelet works● Actief | 0785.719.893 |
EER● Actief | 0735.700.656 |
ELEX● Actief | 0421.226.161 |
ESSMA Services● Actief | 0664.650.334 |
EUROPEAN SPORT VENUES GROUP● Actief | 0543.811.890 |
HOTEL STAYEN● Actief | 0477.632.750 |
I2Coach● Actief | 0649.445.286 |
IMMO 2 QURATIO● Actief | 0772.400.508 |
| 0845.049.251 | |
Limburg Koerst !● Actief | 0669.532.206 |
OB-012● Actief | 1013.804.804 |
PREPIDEC● Actief | 0881.366.645 |
prosecurity● Actief | 0465.346.513 |
Securityland Projects● Actief | 0444.359.374 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 | 07/12/2017 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 | 31/12/2018 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 13 maanden |
| Datum van neerlegging | 23/09/2024 | 04/10/2023 | 31/08/2022 | 31/08/2021 | 31/08/2020 | 29/08/2019 |
| Algemene vergadering | 28/06/2024 | 29/09/2023 | 29/04/2022 | 23/04/2021 | 24/04/2020 | 26/04/2019 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 23/09/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 29/09/2023 | 04/10/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 29/04/2022 | 31/08/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 23/04/2021 | 31/08/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 24/04/2020 | 31/08/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 26/04/2019 | 29/08/2019 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 100 k€ en 250 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20232 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten19/06/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/10/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - BENAMING - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING
- Mandaten27/09/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Herstructurering27/04/2022BENAMING - DOEL - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering16/12/2021RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Mandaten30/11/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen11/12/2017Uit een akte, verleden voor mij, meester Katrien CHAMPAGNE, notaris met standplaats te Linter, op
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Tiensesteenweg 168 bte D102, 3800 Sint-TruidenHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00468389 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Securityland HoldingHuidig | KBO | |
| Securityland | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00468389 |
| Secure Growth | jaarrekeningen 2018 → 2020 | Jaarrekening 2020 · 2021-62500033 |
Gebeurtenissen
- 2023Jaarrekening 2023-348,6 k €↓
- 2022Jaarrekening 202231,9 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021361,3 k €↑
- 2021NaamswijzigingSecurityland
- 2020Jaarrekening 202080,9 k €↑
- 2019Jaarrekening 20192,4 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-5,7 k €
- 07/12/2017OprichtingNaamloze vennootschap