SILART
0686.999.728 · rovalta.com · 08/11/2026
NORMALE TOESTAND
SILART
Onderneming — Normale toestand.
Boekjaar 2023 · Afgesloten op 31/12/2023
Nettoresultaat199,5 k €+161,7 %op 1 jaar
Brutomarge184,8 k €+82,9 %op 1 jaar
Eigen vermogen410,7 k €+94,5 %op 1 jaar
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSILART is een in België geregistreerde onderneming.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0686.999.728
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Ingebracht kapitaal
- 68 550,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2023
Signalen
WinstgevendSolide eigen vermogenGoede liquiditeitPositieve cashflowPositieve EBITDA
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 184,8 k € | +82.9% | 101 k € | +14.8% | 88 k € | +25.3% | 70,2 k € | +22.3% | 57,4 k € |
| EBITDA | 184,4 k € | +83.2% | 100,7 k € | +14.8% | 87,7 k € | +24.8% | 70,2 k € | +22.3% | 57,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 182,2 k € | +84.6% | 98,7 k € | +15.2% | 85,7 k € | +22.4% | 70 k € | +21.9% | 57,4 k € |
| Nettoresultaat | 199,5 k € | +162% | 76,3 k € | +12.7% | 67,7 k € | +36.4% | 49,6 k € | +21.9% | 40,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 410,7 k € | +94.5% | 211,1 k € | +53.5% | 137,5 k € | 0.0% | 137,5 k € | +56.4% | 87,9 k € |
| Balanstotaal | 498,9 k € | +37.8% | 362,1 k € | +62.7% | 222,6 k € | +37.6% | 161,8 k € | +63.9% | 98,7 k € |
| Liquide middelen | 212 k € | -36.9% | 336 k € | +67.2% | 201 k € | +37.3% | 146,4 k € | +54.0% | 95 k € |
| Schulden | 88,2 k € | -41.6% | 151 k € | +80.4% | 83,7 k € | +266% | 22,9 k € | +111% | 10,8 k € |
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20231 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Matthias Lode Tierens | Zaakvoerdersinds 02/01/2018Bestuurder02/01/2018 → jaarrekening 2020beëindigd |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 | 02/01/2018 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 | 31/12/2018 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/08/2024 | 26/07/2023 | 29/07/2022 | 22/07/2021 | 06/11/2020 | 30/08/2019 |
| Algemene vergadering | 14/06/2024 | 09/06/2023 | 10/06/2022 | 11/06/2021 | 12/10/2020 | 30/06/2019 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2023 | 14/06/2024 | 30/08/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 09/06/2023 | 26/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 10/06/2022 | 29/07/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 11/06/2021 | 22/07/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 12/10/2020 | 06/11/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 30/06/2019 | 30/08/2019 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Waarschuwing
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20231 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Matthias Lode Tierens | Zaakvoerdersinds 02/01/2018Bestuurder02/01/2018 → jaarrekening 2020beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBJaar
Identiteit
Benaming
Maatschappelijke zetel
Jaarrekeningen
Neerleggingen6 neerleggingen
Mandaten
Matthias Lode Tierens
201820192020202120222023202420252026
Silart
Eshagestraat 26, 1840 Londerzeel
ZaakvoerderBestuurder
LopendGepland, nog niet verstrekenBeëindigdNeergelegde rekeningenVandaag
Maatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Eshagestraat 26, 1840 Londerzeel | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00428500 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Silart | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00428500 |
Gebeurtenissen
- 2023Jaarrekening 2023199,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 202276,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 202167,7 k €↑
- 2020Jaarrekening 202049,6 k €↑
- 2019Jaarrekening 201940,7 k €↓
- 2018Jaarrekening 201841 k €