PANDO HOLDING
0707.656.966 · rovalta.com · 08/11/2026
PANDO HOLDING
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPANDO HOLDING is een Besloten vennootschap opgericht in 2018. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Woluwe-Saint-Pierre.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0707.656.966
- Oprichting
- 02/10/2018
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de Tervueren 412 bus 7
1150 Woluwe-Saint-Pierre · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 20 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Financiën
Bron · NBB, 8 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 562,4 k € | +1392% | 37,7 k € | +23.4% | 30,6 k € | +196% | -32 k € | +32.1% | -47,1 k € |
| EBITDA | 554 k € | +1533% | 33,9 k € | +16.0% | 29,3 k € | +189% | -32,9 k € | +31.5% | -48,1 k € |
| Bedrijfsresultaat | 554 k € | +1533% | 33,9 k € | +16.0% | 29,3 k € | +189% | -32,9 k € | +31.5% | -48,1 k € |
| Nettoresultaat | 1,6 M € | +738% | 190,7 k € | -64.9% | 542,9 k € | +63.4% | 332,3 k € | -35.0% | 511 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,8 M € | +134% | 1,2 M € | +19.1% | 999,5 k € | +119% | 456,6 k € | -59.4% | 1,1 M € |
| Balanstotaal | 5,9 M € | +18.7% | 5 M € | +8.9% | 4,6 M € | +71.5% | 2,7 M € | -0.5% | 2,7 M € |
| Liquide middelen | 21,2 k € | +31.0% | 16,2 k € | -47.1% | 30,6 k € | -48.3% | 59,2 k € | +83.8% | 32,2 k € |
| Schulden | 3,1 M € | -17.6% | 3,8 M € | +6.1% | 3,6 M € | +60.8% | 2,2 M € | +42.0% | 1,6 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe Jonlet | BestuurderGedelegeerd bestuurderjaarrekening 2020beëindigd | ||
Philippe Rochez | BestuurderGedelegeerd bestuurderjaarrekening 2020beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe Pierre Raymon Jonlet | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2018 | ||
Philippe Laurent Rochez | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue de Tervueren 412 1150 Woluwe-Saint-Pierre| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ABCJ● Actief | 0805.098.317 |
AdminSolutions● Actief | 0564.909.192 |
| 0543.925.520 | |
AIR SERVICES EDRIA● Actief | 0650.896.130 |
AKANTHA● Actief | 0642.540.965 |
ALTAI INVEST● Actief | 0466.614.441 |
Ambassade de Malaisie● Actief | 0933.389.923 |
| 0826.094.065 | |
BA BTS● Actief | 0898.284.039 |
BAILLEUX & CAUSIN● Vereffening | 0879.233.932 |
BALCO BELGIUM● Actief | 0454.476.078 |
BAZE INTERNATIONAL● Actief | 0457.982.926 |
BERGENDAL & CO● Actief | 0478.521.190 |
BYR GAMES● Actief | 0741.972.893 |
COMPAGNIE A.O.C.● Actief | 0479.150.009 |
DENTAL ZEN● Actief | 0670.691.454 |
| 0631.831.868 | |
DLP Belgium● Actief | 0833.017.192 |
easyPV● Actief | 0677.570.734 |
EMPACT MANAGEMENT● Actief | 1005.183.581 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 31/08/2026 | 22/08/2025 | 29/08/2024 | 28/08/2023 | 30/08/2022 | 31/08/2021 |
| Algemene vergadering | 05/06/2026 | 06/06/2025 | 07/06/2024 | 02/06/2023 | 03/06/2022 | 04/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 8 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 05/06/2026 | 31/08/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 06/06/2025 | 22/08/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 07/06/2024 | 29/08/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 02/06/2023 | 28/08/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 03/06/2022 | 30/08/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 04/06/2021 | 31/08/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 05/06/2020 | 21/08/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 07/06/2019 | 31/08/2019 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe Jonlet | BestuurderGedelegeerd bestuurderjaarrekening 2020beëindigd | ||
Philippe Rochez | BestuurderGedelegeerd bestuurderjaarrekening 2020beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christophe Pierre Raymon Jonlet | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2018 | ||
Philippe Laurent Rochez | Gedelegeerd bestuurderjaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Herstructurering23/02/2026RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering18/11/2025RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering18/11/2025RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering18/11/2025RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering26/03/2025CAPITAL, ACTIONS - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering25/11/2024RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering25/11/2024RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering25/11/2024RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Tervurenlaan 412 bte 7, 1150 Sint-Pieters-WoluweHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00472996 |
| Avenue de Tervueren 412/7, 1150 Sint-Pieters-Woluwe | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00399895 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PANDO HOLDINGHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00472996 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,6 M €↑
- 2024Jaarrekening 2024190,7 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023542,9 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022332,3 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021511 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-1,5 k €
- 02/10/2018OprichtingBesloten vennootschap