GROUPE MECA
0715.708.560 · rovalta.com · 07/11/2026
GROUPE MECA
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOGROUPE MECA is een Naamloze vennootschap opgericht in 2018. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van holdings. De zetel is gevestigd in Ottignies-Louvain-la-Neuve. Het bedrijf telt gemiddeld 4,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0715.708.560
- Oprichting
- 11/12/2018
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Charnois 6
1342 Ottignies-Louvain-la-Neuve · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 4 500 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 4,3 ETP
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 1,1 M € | +15.3% | 922 k € | +13.1% | 815,2 k € | +73.0% | 471,2 k € | +35.2% | 348,4 k € |
| EBITDA | 905,1 k € | -1.7% | 921 k € | +13.1% | 814,3 k € | +73.1% | 470,5 k € | +35.0% | 348,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 905,1 k € | -1.7% | 921 k € | +13.1% | 814,3 k € | +73.1% | 470,5 k € | +35.0% | 348,4 k € |
| Nettoresultaat | 673,6 k € | +7.5% | 626,6 k € | +19.5% | 524,5 k € | +65.8% | 316,3 k € | +110% | 150,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 8,4 M € | +8.7% | 7,7 M € | +8.8% | 7,1 M € | +8.0% | 6,6 M € | +5.1% | 6,3 M € |
| Balanstotaal | 11,9 M € | -0.1% | 11,9 M € | +0.2% | 11,9 M € | -0.6% | 12 M € | -1.8% | 12,2 M € |
| Liquide middelen | 34,5 k € | -21.6% | 44 k € | +62.7% | 27 k € | -73.3% | 101,1 k € | -74.1% | 391,1 k € |
| Schulden | 3,5 M € | -16.4% | 4,2 M € | -12.7% | 4,8 M € | -10.8% | 5,4 M € | -9.3% | 5,9 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 4,3 ETP | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder23/03/2021 → jaarrekening 2022Gedelegeerd bestuurder23/03/2021 → jaarrekening 2024 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue du Charnois 6 1342 Ottignies-Louvain-la-Neuve| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ARNALYSIS● Actief | 1019.343.504 |
CARABI● Actief | 0881.941.717 |
GEM INVEST● Actief | 0889.984.403 |
HUSIBO● Actief | 0677.500.854 |
TIVATOME● Actief | 0681.612.862 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 11/12/2018 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 19 maanden |
| Datum van neerlegging | 10/02/2026 | 21/02/2025 | 08/02/2024 | 21/02/2023 | 23/02/2022 | 26/02/2021 |
| Algemene vergadering | 20/01/2026 | 27/12/2024 | 19/01/2024 | 26/01/2023 | 29/12/2021 | 16/02/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/06/2025 | 20/01/2026 | 10/02/2026 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2024 | 27/12/2024 | 21/02/2025 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 19/01/2024 | 08/02/2024 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 26/01/2023 | 21/02/2023 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 29/12/2021 | 23/02/2022 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 16/02/2021 | 26/02/2021 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20253 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder23/03/2021 → jaarrekening 2022Gedelegeerd bestuurder23/03/2021 → jaarrekening 2024 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten06/06/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten30/10/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten14/04/2023DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten29/03/2021STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - CAPITAL, ACTIONS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen13/12/2018RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue du Charnois 6, 1342 LimeletteHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00038452 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| GROUPE MECAHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00038452 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025673,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024626,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023524,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022316,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021150,6 k €↓
- 2020Jaarrekening 20201,6 M €
- 11/12/2018OprichtingNaamloze vennootschap